999 rezultate për

mandatin

Pse nuk e dorëzoi mandatin Rudina Hajdari? Përgjigjet Paloka Mosdorëzimi i mandatit nga deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ka qenë një nga temat më të diskutuara të po
Monika, me "shpatë": Nuk është LSI-ist ai që pranon mandatin (FOTO LAJM) Levizja Socialiste për Integrim ka marrë vendimin që te përjashtojë nga radhët e saj të gjithë ata antërë të LSI që kanë
EMRI/ Tjetër rrjedhje nga LSI, kandidati i Fierit kërkon mandatin Djegia në bllok e mandateve të deputetit ka sjellë edhe konfuzion në KQZ se kush kandidat që vijon në listë duhet thirru
Ky është LSI-sti që nuk pyet Monikën dhe do të hyjë në Kuvend Një tjetër kandidat i LSI nuk i është bindur urdhrit të Monika Kryemadhit për të djegur mandatet e deputetit. Ish-kës
PD bën "hasha" Rudina Hajdarin pasi nuk dorëzoi mandatin Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së Rudina Hajdarit e cila në një intervistë për Zërin e Amerikës, bëri të d
Rudina Hajdari thyen heshtjen: Çfarë vendosa për mandatin Rudina Hajdari ka thyer heshtjen duke u deklaruar në lidhje me mandatin e deputetit. Përmes një interviste për "VOA",
KQZ i emëron zëvendësuesin Lulzim Bashës në Kuvend Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i dha sot mandatin e deputetit edhe pesë kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së dhe LSI-
EMRAT/ KQZ jep sot 6 mandatet, tre kandidatë të PD dhe tre të LSI Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do t'u japë sot mandatin e deputetit edhe gjashtë kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së
Këta janë 6 deputetët e rinj të opozitës Edhe 6 kandidatë të tjerë nga listat e opozitës pritet të marrin mandatin ditën e hënë nga Komisioni Qendror i Zgjedhjev
Refuzoi mandatin, kandidati demokrat ndryshon mendje Krenar Rryci është kandidati i dytë pas Majlinda Halilaj nga lista e Partisë Demokratike, i cili pendohet që ka refuzuar
Tha se dogji mandatin por figuron deputet, sqarohet publikisht Tavo Vangjel Tavo nga LSI, me një postim në rrjetin social Facebook ka sqaruar se ai është ende deputet dhe se nuk i është d
Socialistët të bindur: Veliaj meriton mandatin e dytë, do ta votojnë dhe demokratët Të hënën pasdite kryeministri Edi Rama u shpreh para asamblesë e PS-së së kryeqytetit se nuk kishte asnjë emër tjetë
Pranoi mandatin e deputetit, Ylli Shehu del hapur kundër LSI-së Paraditen e së martës, katër deputetë të rinj u betuan në sallën e Parlamentit duke marrë mandatet e dorëzuara nga deput
Motra nuk e dogji mandatin, Kiri Hajdari shfaqet krah Berishës në protestë Rudina Hajdari vendosi që të mos e dorëzojë mandatin e saj të deputetit, ashtu siç kanë bërë të gjithë kolegët e saj me
Shtohen "tradhtarët" e PD dhe LSI, 5 kandidatë gati për të marrë mandatin "Nuk ka për t'ju falur asnjëri, tradhtarë". Kështu u shpreh kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemad
“Në 10 gënjeshtra, Basha 1 premtim e mban”, nëndrejtori merr mandatin Lefter Maliqi është i pari nga lista e Partisë Demokratike, i cili pranon të ulet ne Kuvend si deputet i ri. Larg vëmend
Isli Islami nxjerr bllof xhemin: Digj mandatin! Kemi parë shpesh që shaka mes miqsh të jenë bërë publike me anë të postimeve në "Instagram" nga personazhe të njohur. Kë
"Më ofruan 500 mijë euro...", kandidati tregon si u bë pjesë e "Kurbanit" të Ramës Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore, i cili është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, nëse do të pranoj
"Nuk më ka hapur telefonin", kandidati për deputet akuzon Bashën Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore, i cili është vënë në qendër të vëmendjes ditët e fundit, nëse do të pranoj
Kryemadhi i shpalli tradhëtarë por deputetët nuk tërhiqen, marrin mandatet Komisioni Qëndror i zgjedhjeve vendosi t'i japë mandatet e deputetëve kandidatëve të listëts së LSI-së të cilët do të zë