999 rezultate për

mandatin

Gjykata e Elbasanit konfirmon mandatin e kryetarit të PS-së, Gledian Llatjas Gjykata e Elbasanit ka konfirmuar sot mandatin e kryetarit të PS-së, Gledian Llatjas. Llatja është i pari prej kryeba
Doli kundër Bashës dhe pranoi mandatin, deputeti i bashkohet protestës (FOTO LAJM) Lefter Maliqi, i cili pranoi mandatin e deputetit, pas vendimit të opozitës për t’i djegur ato, i është bashkuar sot pro
Erion Veliaj merr mandatin e dytë për Tiranën Ka përfunduar numërimi i votave edhe për kryeqytetin. Fitues është shpallur Erion Veliaj duke marrë kështu mandatin e dy
Njihuni me kryebashkiakun me jetëgjatë, "blindon" mandatin e 5 radhazi (FOTO LAJM) Teksa tashmë po merr formë rezultati i votimeve në të gjitha bashkitë e vendit, vijnë edhe konfirmimet e para. I cilë
Maliqi bën paralajmërimin e fortë: Po u bënë zgjedhjet e 30 qershorit, lë mandatin Deputeti Lefter Maliqi ka bërë një deklaratë të fortë në Open, në Top Channel, i "ngacmuar" edhe nga Alfred Peza, i cili
Vesel memedi dorëzon mandatin e deputetit dhe detyrën e nënkryetarit të Kuvendit (FOTO LAJM) Kreu i RDK-së Vesel Memedi ka deponuar dorëheqjen e tij nga posti i nënkryetarit të Kuvendit si dhe ka dorëzuar mandatin
Kurti: Po vjedhin shumë, sepse janë në mandatin e tyre të fundit Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ka thënë se keqinvestimi është faktori kryesor që e ka degraduar ekonominë n
Gjuzi: Meta të kishte lënë postin që prej 2017 Deputeti Kujtim Gjuzi gjatë fjalës së tij në seancën plenare ku po diskutohet shkarkimi i presidentit Meta, është shpreh
Ik pirdhu aty ku ha pilaf! Plas keq mes Manjanit dhe Ralf Gjonit (FOTO LAJM) Deklarata e djeshme e Ralf Gjonit se mund të votojë shkarkimin e Ilir Metës nga detyra nuk është pritur mirë nga ish-kol
Kuvendi debaton sot për mandatin e Gruveskit Nëse dorëheqja e ish-kryeministrit dhe deputetit Nikolla Gruevski, i cili u arratis nga vendi dhe fitoi azil politik në
Maliqi: Nëse kryeministri nuk reagon, do të djeg mandatin Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi dy pasi pranoi mandatin e deputetit, kërkoi shpërndarje të parlamentit. Sipas t
Lefter Maliqi: Nëse Rama nuk reflekton për situatën, unë do djeg që nesër mandatin Deputeti Lefter Maliqi mbrëmjen e djeshme në emisionin “360 Gradë” në Ora News ka bërë një deklaratë të fortë që është g
Tjetër ''rrjedhje'' nga LSI, kandidati i Tiranës kërkon mandatin e deputetit Një tjetër kandidat nga listat e LSI ka kërkuar të marrë mandatin e deputetit në KQZ. Ramazan Gjuzit nga lista e Tira
Vetëm pak ditë pasi mori mandatin e deputetit rrezikon ta humbasë, arsyeja? Pasi u betua këtë javë në Parlament, kryetari i partisë së pensionistëve të Shqipërisë, Selami Jenisheri është një ndër
Nga Erion Isai, tek gardisti i "21 Janarit" dhe largimi i Dakos: Të veçantat e listës së PS për bashkitë PS ka zyrtarizuar sot listën e kandidatëve për 61 bashkitë e vendit duke bërë kështu që Rama të deklarojë se tashmë janë
Katër në një foto: Socialistët që lënë mandatin për bashkitë Gjatë ditës së sotme deputeti Pjerin Ndreu ka publikuar një foto në Facebook ku ndodhet në krah të deputetëve të tjerë t
Kandidati i PD bën të papriturën, refuzon të betohet në Parlament Indrit Hoxha, kandidat i PD, refuzoi të marrë mandatin dhe në mënyrë të paprecedentë, në sy të mazhorancës tha se nuk mu
EMRAT/ Tre "tradhtarë" të tjerë nga PD kërkojnë mandatin Tre kandidatë të tjerë nga PD kanë kërkuar mandatin në KQZ duke dorëzuar formularin e vetëdeklarimit. Përmes dorëzim
Tjetër "tradhtar" nga radhët e PD, ky është kandidati që kërkon mandatin e deputetit Një tjetër kandidat i Partisë Demokratike ka “tradhtuar” vendimin politik të opozitës. Behet fjalë për kandidatin me
E FUNDIT/ Një tjetër "tradhtar" nga radhët e Kryemadhit, kush e pranoi mandatin Një tjetër kandidat nga Lëvizja Socialiste për Integrim ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit pranë Komisionit Qëndror