999 rezultate për

manastir

Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karant
Vetëm sot 69 infeksione të reja, Manastirliu flet për shtimin e rasteve me COVID-19 "Përgjatë dy javëve kemi patur grumbullime, festa në familje, ceremoni mortore, kemi vatra familjare, në institucione...
A do të ketë një tjetër karantinë? Manastirliu apel qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se nuk do të ketë kthim mbrapa edhe pse shifrat javën e fundit janë rr
Shpërthen infeksioni nga Covid-19 në vend, preken 69 persona të tjerë Vijojnë të shtohen frikshëm personat e prekur nga koronavirusi në vendin tnë, ku në 24 orët e fundit janë shtuar 69 rast
Manastirliu viziton nga afër epiqendrën e koronavirusit, çfarë u kërkoi mjekëve Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar sot nga afër Qendrën Spitalore Universita
Shtim rekord i rasteve të reja, Manastirliu bën apel të fortë ndaj qytetarëve Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë një apel të fortë si pasojë e shtimit të rasteve të reja të koronav
Manastirliu nxjerr urdhrin: Hapen plazhet, kufijtë dhe lëvizja me makina Duket se më në fund, gjërat do të fillojnë të hapen dhe sezoni turistik është në derë. Ministrja e Shëndetësisë ka firmo
Manastirliu njofton lehtësimin e masave: Çfarë lejohet dhe ndalohet nga 1 qershori Ministrja e Shëndetësisë njoftoi sot se duke nisur nga 1 Qershori do të hapen parqet, palestrat, plazhet dhe qendrat e i
Merr fund karantina! Manastirliu flet për hapjen e madhe Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se nga data 1 qershor, kur edhe do të hapen kufijtë tokësorë, nuk d
A do të mbyllet sërish vendi, Manastirliu flet për skenarët e mundshëm Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se priteshin shifra të rritura dy javë pas hapjes më të madhe të vendi
Manastirliu jep lajmin e mirë: Kur hapen kufijtë ajrorë dhe detarë me BE Kufijtë do të hapen nga data 1 qershor dhe do të hiqet karantina dy javore për të gjithë personat që vijnë nga jashtë, d
Kur do hapen kopshtet dhe çerdhet? Manastirliu zbulpn datën Kopshtet dhe çerdhet në Shqipëri do të hapen nga data 1 Qershor. Vendimin zyrtar e dha Ministrja e Shëndetësisë, Oger
Manastirliu njofton hapjen e kopshteve dhe çerdheve, çfarë thonë ekspertët (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një lidhje të drejtpërdrejtë ka deklaruar se do të
Manastirliu shpërndan mesazhin e mjekut: Koronavirusi po mundet, por nuk është asgjësuar Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video-mesazh të njërit prej mjekëve, i cili po i shërben p
Manastirliu jep detaje për testet serologjike: Janë testuar më shumë se 1300 persona Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një postim në facebook ka njoftuar se puna për tes
Manastirliu: Mbërrijnë 11 mijë teste të tjera ndaj koronavirusit Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar nga afër Laboratorin e Virologjisë në Ins
Mbyllet spitali COVID2, ''Shefqet Ndroqi'' do t'i rikthehet funksionit të tij normal Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar sot mbylljen e spitalit Universitar ‘She
Manastirliu ka një mesazh të rëndësishëm pas lehtësimit të masave Prej sot, masa të tjera lehtësuese daj koronavirusit do u vijnë në ndihmë qytetarëve si heqja e autorizimeve për lëvizje
Manastirliu tregon skenarin e "zi": Nëse rriten shifrat, do detyrohemi të bëjmë hapa pas Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar përsëri 18 raste të reja me koronavirus, çka ngre shqetësim se si do të veproh
''Punoni nga shtëpia nëse mundeni'', Manastirliu ka një video-mesazh për qytetarët (VIDEO) Ministrja e Shëdetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu me anë të një postimi në facebook, i ka bërë thirrje t