999 rezultate për

manastir

Nxënësit në Manastir pa transport falas, disa shkolla me xhirollogari të bllokuara Shtatë vjet më shumë se dhjetë shkolla na Manastir janë me xhiro llogari të bllokuara. Borxhi i përgjithshëm i arsimit t
Zaev për vizitë në Ohër dhe Manastir Kryeministri Zoran Zaev, i shoqëruar nga zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike Koço Angjushev, sot do të qëndrojë p
Tragjedi në maqedoni, aksidenti merr jetën e katër personave Fshati Krushje në Reshnjë është tronditur pasditen e sotme nga nje tragjedi e rëndë me 4 persona te vdekur në një akside
Sot "armiq", në gjimnaz Tahiri kishte shoqe banke deputeten demokrate Saimir Tahiri, Ogerta Manastirliu dhe Jorida Tabaku kanë qënë shokë klase në gjimnazin "Sami Frashëri" në Tiranë. Nj
Shifra alarmante, 33 gra dhe po aq burra të dhunuar në Manastir Në policinë e Manastirit janë denoncuar 33 gra vitin e kaluar për shkak se u janë shkaktuar lëndime trupore, dhe po aq m
Lënda "Transporter" kthehet në Gjykatën Penale Në Gjykatën Penale sot duhet të mbahet seanca gjyqësore për rastin “Transporter”. Në këtë rast është i përfshirë ish-kry
Ndërpritet greva e urisë në burgun e Manastirit Është ndërprerë greva e urisë në burgun e Manastirit. Dy nga tre të burgosurit janë transferuar në burgjet e Shkupit dhe
Burgu i Manastirit si burgu i Guantanamos, torturohen tre të burgosur shqiptarë (VIDEO) Burhan Saliu, Osman Osmani dhe Rexhep Memishi, janë tre të burgosurit të cilët që dje kanë filluar grevë urie në burgun
Tortura në burgun e Manastirit, të burgosurit hyjnë në grevë Burhan Saliu, Osman Osmani dhe Rexhep Memishi, janë tre të burgosurit të cilët që dje kanë filluar grevë urie në burgun
Shqiptarët në burgun e Manastirit sot futen në grevë urie! Disa shqiptarë të dënuar me burg, të cilët dënimin e vuajnë në burgun e Manastirit, nga sot do të hyjnë në grevë urie, s
Lajm i mirë për mjekët dhe infermierët, ja sa rriten pagat Pagat e mjekëve dhe infermierëve do të njohin rritje edhe këtë vit. Në ditën e gruas, ministrja e Shëndetësisë dhe M
Festa e 8 Marsit, kryetarja e Manastirit mer një urim të veçantë (FOTO LAJM) Kryetarja e Komunës së Manastirit, Natasha Petrovska ka marrë një urim të veçantë për 8 marsin. Ky urim ka ardhur nga
Presidenti serb i Bosnjës shkel lejen e vizitës që i dha Kosova Anëtari i Kryesisë së Bosnjës, nga Republika Srpska, Mladen Ivaniç, shëtiti nëpër kisha e manastire, duke shkelur kështu
Ndryshojnë dokumentet për pensionet me KEMP, mësoni çfarë nevojitet Ministrja Manastirliu gjatë një takimi me strukturat e shëndetësisë dhe shërbimit social në të gjithë vendin shpjegoi nd
Shembet manastiri 400-vjeçar i Shën Thanasit në Sarandë Mësohet se është shembur manastiri mbi 400-vjeçar i Shën Thanasit në Leshnicën e Poshtme, objekt i kategorisë së parë, r
Shembje dheu në rrugën Kërçovë – Manastir ë aksin rrugor Kërçovë – Manastir afër fshatit Belicë, për shkak shembjes së dheut komunikacioni zhvillohet në një korsi
Zbardhen detajet, si e ekzekutua me 4 plumba 41-vjeçari në Tiranë Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ekzekutimin që i moti jetën 41-vjeçarit në Tiranë që ishte kthyer në Shqipëri
Atentati tronditi Tiranën, ky është viktima (VIDEO) Zona e spitalit të fëmijëve në Tiranë, në rrugën “Kongresi i Manastirit” është tronditur nga disa të shtëna me armë.
Shkrimet raciste ndaj shqiptarëve në Manastir, arrestohen 2 persona Nga Ministria e Punëve të Brendshme kanë dhene detaje për mbishkrimin fyes që u pa në një ndërtesë në Manastir të Maqedo
Vuçiç niset për Graçanicë Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç është nisur për Graçanicë. Vizitën e tij që e nisi në mëngjes duke hyrë nga pik