999 rezultate për

mami

Pamje tmerri, si përfundoi në karburant taksia me shpejtësi skëterrë (VIDEO) Janë publikuar pamjet nga aksidenti në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeçare dhe taksisti 64-vjeç.
Vrasje apo aksident? Zbardhen detajet e fundit në lidhje me ngjarjen në Maminas Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
Bëmë mama të të ngjaj, vajza e Nora Istrefit një artiste e vogël (FOTO LAJM) Nëse keni menduar se vetëm Nora Istrefi di të këndojë, atëherë e keni gabim. E vogla e saj Rene duket se paska talen
Nga Imami tek Kodheli, zbulohet super skandali në ushtrinë shqiptare Dokumentet zyrtare të rrjedhura nga Ministria e Mbrojtjes tregojnë se mirëmbajtja e sistemit të radarëve detarë është nj
Tronditëse, aksidenti me dy viktima në Maminas ka qënë i qëllimshëm? Policia ka shpallur në kërkim pronarin e Benzit i cili shkaktoi aksidentin mbrëmë në Maminas ku humbën jetë 2 shtetas.
Dikur djali i saj ishte i lidhur me të, sot mami i Ledrit thotë kështu për Dua Lipën (FOTO LAJM) U tha se ndarja erdhi për shkak të koncerteve të shumta të Ledrit që kishte nëpër diasporë, por edhe ofertave të shumta
Kush është taksisti dhe 23-vjeçarja që vdiqën mbrëmë në mesnatë në Maminas Pak orë pas ngjarjes së rëndë në Maminas, janë zbardhur identitetet e dy viktimave nga aksidenti i rëndë. Mësohet se
"Zgjohu mami"! Rinoceronti i vogël i prek të gjithë me sjelljen e tij (VIDEO) Ky është momenti prekës, ku një viç i vogël rinoceronti u filmua ndërsa përpiqej të zgjonte nënën e tij e vrarë. Vide
Gjykimi ndaj ish-kryeimamit Krasniqi, dëshmitaret sërish mungojnë Ka filluar gjykimi ndaj ish-kryeimamit të Xhamisë së Madhe në Prishtinë, Shefqet Krasniqi, i akuzuar për vepra penale që
Kështu nuk e kishim parë ndonjëherë Oriolën! (FOTO LAJM) hpeshherë, Oriola është komentuar se shfaqet shumë e zhveshur në fotot që publikon duke nxjerrë hiret e saj. Por në
Aktori i i njohur tek seriali ''Sarasvatiçandra'' do të vizitojë Shqipërin (VIDEO) Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave
Një fotografi para shumë vitesh me një radikal i kushtoi shqiptarit, nuk e merr pasaportën në Zvicër Kërkesën për të marrë pasaportën zvicerane, për vete, bashkëshorten dhe dy fëmijët, imami i njohur nga Maqedonia Bekim A
Arbana Osmani prezanton mamin! Një kopje identike e saj (FOTO LAJM) Pas një periudhe pushimi, Arbana është rikthyer për të sjellë programin që gjithmonë ka dashur të bëjë. Së shpejti do të
Elvana qenka si të gjithë ne, ka frikë mamin dhe vdes për sultjash (FOTO LAJM) Elvana ka publikuar dokumentarin që nga zbuluar detaje të pathëna nga jeta e saj. Në nga këto është edhe marrëdhënia
Zaimina Vasjari bëhet mami për herë të parë, publikon foton e ëmbël (FOTO LAJM) Me anë të një postimi emocionues ajo ka lajmëruar se vajza e saj Khloe ka ardhur në jetë. Epo tashmë këngëtarja simap
Kur mami të nxjerr ''sekretin'': Xheraldina zbulon me kë po flirton Ledri (FOTO LAJM) Xheraldina, mamaja e Ledri Vulës tashmë është bërë e famshme dhe të gjithë e njohin falë të birit i cili duhet thënë ësh
Kjo është "mami" me e bukur në botë, 50-vjeçarja sfidon vitet (FOTO LAJM) Të ushtrohesh në mot të ftohtë mund të bëjë që ju të dukeni dekada më të rinj dhe këtë gjë bën kjo grua e cila sfidon mo
Imami nga Drenica tallet me Haradinajn dhe Thaçin Osman Musliu, një hoxhë nga komuna e Drenasit ka komentuar poashtu vizitën e Presidentit Hashim Thaçi dhe kryeministrit
"Zgjohu mami", elefanti i vogël mahnit me sjelljen e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Parkun Kombëtar të Jugut Luangwa . Ky është momenti i adhurueshëm që një elefant f
Aktori i njohur i humorit: Kam fjetur deri vonë me mamin (FOTO LAJM) Eglein Laknori është një ndër aktorët më të kërkuar të humorit në Shqipëri. I njohur si Egi i 2XL, ai njihet për fot