999 rezultate për

mami

"Mami tani do të vras veten", 13 vjeçarja trondit nënën me mesazhin (FOTO LAJM) Një nënë ka folur për momentin tronditës kur mori një mesazh nga vajza e saj 13-vjeçarja se do të vriste veten. Duke
Thuaj mamit se e dua shumë! Mesazhi që të përlot i 12-vjeçares para së të përpihej nga flakët Tezja e një 12-vjeçareje, e cila humbi jetën në qendrën tregtare në Rusi si pasojë e rënies së flakëve, ka treguar mesaz
613 kg e kokainës në Maminas detyrojnë Ramën të thyejë premtimin Tashmë prej disa kohësh, kryeministri i vendit Rama në një farë mënyrë vendosi të bojkonte daljet e tij në televizionet
"O sa kam b*thën e mirë", mami i Çiljetës tregon sikletin e madh Në vitet 2000 këngëtarja Çiljeta Xhilaga ishte personazhi që me tiparet e theksuara, format e bollshme dhe performancat
U la jashtë PD-së nga Basha, Imami flet për partinë e re Mbledhja e Kryesisë, ngritja e një grupi pune për ndryshime në statut, si dhe thirrja e Kuvendit Kombëtar në Pranverë, p
Mami i Luçiferit dhe bashkëjetuesja e princit të Libofshës, rrëfehet Egla Harxhi Në një marrëdhënie treshe, një bashkëjetues që pretendon fronin e Principatës së Libofshës si edhe një fëmijë të quajtur
Imami del nga mbledhja me kritika: PD dhe Basha në rënie të vazhdueshme Pas mbledhjes se Kryesise se PD, ku Arben Imami refuzoi te ishte pjese e grupit te punes per ndryshimet ne statut, propo
Propozohet për të qenë pjesë e grupit proaktiv, reagimi i Arben Imamit ngjall debat Kryetari i PD Lulzim Basha ka ngritur një grup pune për ndryshimet në statut, e ndër të tjera, ka propozuar pjesëmarrjen
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si dy pika uji (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
Modriç rrezikon 5 vite burg për dëshmi të rreme Pas hulumtimit, Zyra e Avokatit të Shtetit në Gjykatën Komunale të Osijekut ka ngritur kallëzim penal kundër Luka Modric
E pabesueshme, foshnja e porsalindur fillon të ecë! (VIDEO) Ky fëmijë i porsalindur i ka sfiduar të gjithë duke ecur me këmbët e saj të vogla në spital vetëm pak minuta pas lindjes
Historia rrëqethëse e Artës së vogël: Mami, po unë pse nuk eci? "Mami, po unë pse nuk eci?"- kjo është pyetja më e shpeshtë që Arta i bën të ëmës, Florinës. Arta është 7 vjeçe dhe
Detaje rreth drogës në Maminas, biznesmeni nip i gjykatësit, ka ndryshuar mbiemrin Në puntatën e sotme të emisionit “Opinion” në “Tv Klan”, tema e debatit ka qenë: Kush fshihet pas 180 milionë eurove dro
Dreka e gabuar e Meçollarit, pse e shkarkoi Imami Presidenti i Republikës Ilir Meta po verifikon kandidaturën e Artur Meçollarit si pjesë e grupit negociator të marrëvesh
Berisha e quajti spiun, ish-ministri reagon për Artur Meçollarin Ka shkaktuar një debat shumë të madh në policikë, shpallja e emrave të grupit negociator me Greqinë për marrëveshjen e D
Ndezi rrjetin me fotot provokuese, Noizy për Oriolën: I ke ngjarë mamit! (FOTO LAJM) Oriola Marashi u lakua pafund në media krah fotove të saj super sensuale. Në mesin e komenteve nga fansat shumë perso
Mami Vera, shembulli që ndjek Rita Ora Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme në botë për momentin dhe ka miliona ndjekës që mundohen ta imitojnë, por
Punë të paligjshme në Itali? Mamaja e 23 vjeçares tregon me çfarë merrej Elena Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
Aksident apo vrasje? Ekspertët flasin për aksidentin me dy të vdekur në Maminas Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me aksidentin e djeshëm në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeça
Pamje tmerri, si përfundoi në karburant taksia me shpejtësi skëterrë (VIDEO) Janë publikuar pamjet nga aksidenti në Maminas ku humbën jetën dy shtetas, një vajzë 23-vjeçare dhe taksisti 64-vjeç.