999 rezultate për

mami

BIK: Pas Ramazanit, fillon ndërtimi i Xhamisë të Madhe në Prishtinë Kryeimami i Republikës së Kosovës, Sabri Bajgora ka deklaruar se pas muajit të Ramazanit, do të fillojë së ndërtuari Xha
613 kg kokainë në Durrës, PD nxjerr emrat e pronarëve Ndërkohë që opozita po sulmon ashpër Saimir Tahirin dhe Fatmir Xhafajn për lidhje me drogën, Rama ka akuzuar opozitën pë
Ngjajnë si dy pika uji! Valbona Selimllari del me vajzën (FOTO LAJM) Vajza e Valbona Selimllarit, Vivien, tashmë është rritur dhe mund ta shoqërojë mamin nëpër evente të ndryshme kulturore.
Pas sulmit flet vajza e Lladrovcit, pyetet nëse ka ndikim nga debati me imamin Kosovare Lladrovci, vajza e kreut të komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, po deklaron se kjo nuk është hera e që nga pe
Mami Tuna ndan me fansat lajmin më të bukur (FOTO LAJM) Tuna duket se po i shijon momentet e të qenurit nënë. Ajo ka vendosur që të kalojë kohë me familjen e saj. Por duket
Reagimi epik i Lladrovcit ndaj imamit: Merru me Ramazanin dhe jo me gënjeshtra Gjatë mbrëmjes së kaluar, Imami nga Drenasi, Osman Musliu përdori fjalë të ashpra në drejtim të kryetarit të kësaj komun
Historia e Anxhelinës, vajza që sfidoi mentalitetin në Shqipëri Anxhelina, një vajzë nga komuniteti egjiptian, ka ardhur sot në studion e “Ka një mesazh për ty” për t’i bërë një premti
Blendi Fevziun e vënë në siklet: Një shoqja mamit tim vdes për ty Blendi Fevziu është pyetur për shumë gjëra sot nga fmëijët në kurthin e Piter Pan. Por pa nisur ende mirë, si gjithnj
London Noor është çuni i mamit apo i babit? (FOTO LAJM) Thuajse një vit më parë, Sara Hoxha, vajza e themelusit të ndjerë të “Top Medias” Dritan Hoxha, u bekua me ardhjen në je
U raportua se janë gjetur pjesë trupash të dy policëve, Imami zbulon të vërtetën Kryeimami i Kaçanikut i cili është edhe zhytës vullnetar që nga orët e mëngjesit, Florim Neziraj thotë se kërkimet për d
Rama: Puna s’vjen në shtëpi e në kafe me lekët e mamit e të babit Rama ditwn e sotme nw ditwn e punws ka vizituar Panairin e Punës që po zhvillohet në Sheshin Skënderbej. Rama tha se
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si binjake (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
Një e arritur e madhe e Shpendit, do të restaurojë Hamamin me ndihmën turke Është nënshkruar memorandum bashkëpunimi mes Ministrisë së Kulturës, Komunës së Prishtinës dhe TIKA-s që mbështetet nga
Ish Sophie e "Zonë e Lirë" do bëhet mami (FOTO LAJM) Emri i saj është Andonia Dobi dhe është me origjinë nga Gjirokastra. Andonia nuk është një fytyrë e panjohur, pasi ajo p
Françeska Jaçe publikon foton seksi, e ëma ka dy fjalë (FOTO LAJM) Franceska Jaçe është e famshme për fotografitë provokuese dhe linjat super seksi. Mjafton vetëm një foto e saj në I
Drithëruese, nëna e 3 ëngjëjve të aksidentit në Velipojë përlot me fjalët Tragjedia në familjen Preka në Shkodër u mori jetën 4 personave, pjesë të një familje. Babai me tre fëmijët e tij humbi
613 kg kokainë në Maminas, Lu jep alarmin: Do shkatërrohet shoqëria shqiptare Sipas Lu-së, kapja e kokainës është një sinjal se Shqipëria rrezikon të kthehet në rrugë kalimi për drogat e forta dhe k
"Fëmijët e kërkojnë!" Vajza e Hajrie Rondos rrëfen dhembjen Ndarja nga jeta e aktores shqiptare, Hajrie Ronodo, la pas një dhimbje të madhe për gjithë shqiptarët. Prej një dekade n
Njihuni me nënën e Kimikatit për të kuptuar talentin e tij Ende pa bërë 20 vjeç, Olsi është kthyer në personazhin më të preferuar të spektaklit të humorit të dielave e tashmë ësht
ISIS kërkon vrasjen e imamëve nga Kosova Në gjykimin e Fuad Ramiqit dhe katër imamëve Bedri Robajt, Idriz Bilibanit, Enes Gogës dhe Mazllam Mazllamit, të cilët p