999 rezultate për

mami

Alketa Vejsiu: Kur isha 19 vjeç i bleva shtëpi mamit dhe vëllait Fustani i kuq me pika të bardha, këmbët e zbathura, dorëzuar tokës së bereqetshme, vështrimi i tretur larg, por aspak i
Pozoi nudo, balerina shqiptare tregon çfarë i tha mami Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një po
Më e mirë njëra se tjetra, motra dhe mami i Elita Rudit shkëlqejnë në dasmën me Gjikon (FOTO LAJM) Elita Rudi dhe reperi Gjiko, emri i vërtetë i së cilit është Asdren Gjikolli, kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre mbr
Turp pa turp, Greta Koçi fle akoma me mamin E ftuar në Xing, Greta Koci ka treguar se në fakt edhe pse është 27 vjec ndonjëherë kur ka frikë akoma fle me mamin.
Askush nuk e dinte, Sardi tregon lidhjen e hershme me këngëtaren shqiptare Pak e dinin por mes Sardit dhe Irma Libohovës paska një marrëdhënie familjare të hershme. Artistja Libohova ka postua
Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO) Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale. Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, po
Rrëfehet vajza: Përse vrava babin, mamin dhe motrën (FOTO LAJM) Pasi ka pranuar se ishte ajo autorja e vrasjes së trefishtë në Dibër, hetuesit italianë kanë kërkuar shkaqet që çuan Ble
"Femrat duan lekë, të bëjnë hajdut!", fjalët e imamit Elvis Naçi bëhen virale (VIDEO) Imami Elvis Naçi është një ndër imamët më të komentuar në media, kjo për shkak të qëndrimeve të tij publike. Së fund
Imami shqiptar nxjerr videon ku i vidhet xhamia, nuk përmbahet dhe mallkon (VIDEO) Një vjedhje është bërë në xhaminë Hatunije në Prishtinë në ditën e dytë të Bajramit. Imami Ramadan Avdullahu ka shpër
Mami hajde se vëllai nuk merr frymë! Tmerri në familjen nga Korça Shkëputja nga vëmendja e prindërve për disa minuta i ka kushtuar jetën një 3 vjeçari në Mborje të Korçës. Njëri tre
“Tregoji mamit që më dëgjon”, historia prekëse e gruas që humbi djalin 4-vjeçar Marie Robinson nëna nga Waterlooie, e cila humbi të birin më 1 prill të vitit 2014 nga një tumor në tru shkoi të viziton
Imami i xhamisë dyshohet për kërcënimin e familjes së Thaçit Kallxo.com ka siguruar një vendim të gjykatës ku ofrohen detaje për identitetin dhe pozitën e personit i cili u arrestua
Për gjashtë orë, në Turqi zhvendoset pa u dëmtuar hamami i shekullit XIII Një hamam i shekullit të XIII u zhvendos në një lokacion të ri për ta shpëtuar nga përmbytjet pas hapjes së një dige të
E pazakontë, tërmeti 7 ballë nuk e ndal namazin e imamit (VIDEO) Të paktën 91 persona janë konfirmuar të vdekur deri tani në Indonezi, si pasojë e tërmetit 7 ballë të rënë një ditë më p
Iu dogjën në zjarr fëmijët dhe burri, e larë në gjak gruaja bën rrëfimin e dhimbshëm Histori të tmerrshme vazhdojnë të vijnë nga Greqia, aty ku zjarret morën më shumë se 80 jetë njerëzish. Teksa vijojnë
Pas ardhjes në jetë të Ajkës, ja si duket mami Xhensila (FOTO LAJM) 10 ditë më parë, erdhi në jetë fëmija i parë I Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.
Sherr mes repereve, Genta Gjalpi i sfidon të dyja Tayna dhe Rina janë dy reperet e reja shqiptare që kanë bërë shumë bujë jo vetëm me këngët, por edhe me deklaratat ndaj
Flasin hoxha dhe prifti që ndajnë të njëjtin oborr (VIDEO) Një nga simbolet më të njohura në qytetin e Ferizajt është xhamia dhe kisha ortodokse. Imami dhe prifti duan që muri
Histori prekëse: Kur mami dhe babi u ndanë Prindërit e mi u ndanë dhe kjo nuk ishte fatkeqësia më e madhe. Ka edhe gjëra shumë më të rënda se kaq, por kjo situatë
Plas mes repereve shqiptare, aktorja e njohur i bën “diss” (FOTO LAJM) Së fundmi reperet shqiptare duket se nuk i kanë mjaft të mira marrëdhëniet me njëra-tjetrën. Fakti që Rina Balaj e quajt