999 rezultate për

mami

DËSHMITË/ Kemi videon, të vrasim motrat dhe mamin! Si u shantazhua vajza në Kavajë (FOTO LAJM) Është zbardhur ngjarja e rëndë në Kavajë që tronditi opinionin publik, ku një vajzë e mitur ishte përdhunuar nga 7 djem
"Më nxorrën nga materniteti me gjinjtë që kullonin gjak", rrëfimi i frikshëm nga burgjet e komunizmit Historia rrënqethëse e Qerime Bomes, e burgosur nga regjimi komunist ditën që lindi vajzën. Me gjak e gjinjtë që i kullo
Papa Frençesku dhe Imami Sheikh Ahmed Al-tayeb, mesazh me puthje gjithë botës Papa Françeskum kreu i Vatikanit dhe Imami i al-Azhar Sheikh, Ahmed al-Tayeb, janë puthur në sy të gjithë botës në shenj
"Jam fëmijë divorci, isha e lumtur kur u nda mami", Roza tregon sekretet e jetës E ftuar së fundmi në emisionin "Dritare" të Rudina Xhungës ishte moderatorja shumë e njohur për publikun, Roza Lati, e c
Po qante, "mamiii": I dashuri vret foshenjen me sediljen e makinës se nuk duronte zhurmën (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur sëfundmi në Britaninë e Madhe ku një i mitur është vrarë në mënyrë mizore nga i dashuri
Albërie Hadërgjonaj përlotet: Iu ula në gjunjë Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ishte e ftuar së fundmi në "Oxygen" ku gjatë emisionit trego
"Baba dhe mami i repit", Tayna thumbon Feron dhe Rinën Ashtu siç jemi mësuar të dëgjojmë, marrëdhëniet midis reperave nuk janë të mira. Versioni amerikan i gangsterëve që
"Gruaja e Ramës qenka më kursimtare se mami i Veliajt" Dalja e Ramës përballë Mamaqit në emision ka nxitur një sërë reagimesh në rrjetet sociale dhe jo vetëm. Njëri nga kë
Më e mirë e ëma se e bija, njihni mamin bukuroshe të Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati mbetet një nga vajzat më të pëlqyera të publikut dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, sidomo
"Çfarë i bëre mamit", fqinjët dëshmojnë detajet tronditëse nga masakra në Ballsh Dëshmi tronditëse vijnë pas ngjarjes së rëndë në Ballsh, ku një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe
"Do t'jua bëj tarifat sa mami juaj", fjalët e Erion Braçes që acaruan studentët (VIDEO) Deputeti i PS, Erjon Brace, në momontet që po dilte nga salla e Kuvendit është pritur me protesta nga studentët e pranis
Imami nxehet me Bashën dhe del nga mbledhja, e akuzon rëndë Një ditë para mbledhjes së Kuvendit Kombëtar të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur Kryesinë, e cila është sho
"O ministrja e mamit të vet...", kënga ironizuese nga protesta e studentëve thyen rrjetin (VIDEO) Protesta e studentëve që është sot në ditën e dhjetë ka sjellë një frymë optimizmi dhe në radhët e qytetarëve të Tiranës
Imami, Kryegjyshi dhe marinsat me origjinë shqiptare përcjellin Mit'hat Frashërin Me respektin më të madh janë riatdhesuar nga SHBA pvr në Shqipërin eshtrat e njërit prej rilindasve të njohur shqiptar,
“Mami më fal”, fjalët e fundit të djaloshit me kancer përlotin tërë botën Charlie Proctor, pesë vjeç, u diagnostikua me një kancer të rrallë të kancer në vitin 2016. Pasi organizmi i tij e mo
"Po na prishin shtëpinë, prindërit i arrestuan", protestuesi 12 vjeçar tregon tmerrin (VIDEO) Edhe ditën e sotme banorët e zonës së "Astirit" në Tiranë kanë dalë në protestë kundër prishjes së shtëpive të tyre nga
Lori Hoxha reagon pas ofendimeve: Mami nuk më ka bërë budallaqe që të laj enët Lori Hoxha për shkak të operacioneve plastike shpesh edhe ofendohet. Kështu ka ndodhur edhe këtë herë po Lori kësaj r
Mami i Oriola Marashit merr postin e rendësishëm në televizionin e madh shqiptar (FOTO LAJM) Ish-drejtoresha e burgut të grave, Xhoi Jakaj me anë të një postimi në rrjete sociale ka njoftuar se është bërë administ
Prindër për herë të parë, Ajola bën dedikimin emocionues për djalin e saj Ajola Xoxa dhe Erjon Veliaj u bënë vetëm pak kohë më parë prindër të një djali. Ata vendosën ta quanin Kajan dhe pr h
Akuza për dëshmi të rreme ndaj Mamiç, gjykata kroate merr vendimin për Modriç Gjykata e Zagrebit i ka quajtur të pa baza akuzat e ngritura nga Luka Modriç për dëshmi të rreme në gjyqin për korrupsio