999 rezultate për

malore

Mësoni motin për në fundjavë Moti në fundjavë do të vazhdojë të jetë me temperatura të larta. Shira nuk pritet të ketë. Temperaturat për në fun
Diell dhe temperatura të larta, si do të jetë moti sot Moti do të mbetet me diell e vranësira të pakta deri mesatare kryesisht në zonat malore dhe në Jug të vendit. Era do të
Rrikthehet shiu, mos harroni të merrni çadrën Dita e sotme pritet të ketë rreshje të dobëta shiu në të gjithë vendin. Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit
Si do të jetë moti për sot? (FOTO LAJM) Sot (e shtunë dt.01) priten reshje të dobëta (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Ekziston mundë
Më në fund diell, si do të jetë moti sot Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Priten reshje të dobëta.
Moti për nesër (TABELA) Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Nesër (e premte dt.31)
Rriten temperaturat, mësoni si do të jetë moti sot Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore . Era do të jetë me drejtim Verip
Surprizon moti edhe gjatë fundjavës Ashtu si gjatë javës, edhe fundjava do të jetë po e njëjtë përsa i përket rreshjeve të shiut. Moti do të jetë me kthj
A do të ketë reshje nesër? Edhe dita e nesërme, e premte 10 maj 2019, pritet të jetë me reshje shiu të dobëta në të gjithë territorin e vendit, ndë
Dëbora mbulon zonat malore, probleme me qarkullimin Maji ka ardhur me temperatura të ulta në vend duke sjellë edhe reshje dëborë në një pjesë të mirë të zonave malore.
Bora mbulon zonat malore, probleme në qarkun Dibër Muaji Maj ka filluar me temperatura të ulëta të shoqëruara me reshje të dendura shiu. Ndërsa në zonat malore, vendin e
Jemi në maj por sot priten reshje bore në Shqipëri Dita e hënë pritet të mbetet nën ndikimin e masave ajrore më të ftohta e të paqëndrueshme. Moti do të jetë kryesisht i v
Reshje dhe vranësira, prilli ikën si dimër Dita e sotme do të karakterizohet nga vranësira dhe reshje shiu në zona të ndryshme të vendit. Sipas asaj që raporton
Nuk ndalen reshjet në Shqipëri Vijon moti me vranësira dhe me reshje lokale edhe ditën e nesërme. Sipas asaj që raporton IGJEUM, ditën e nesërme pri
Rriten temperaturat, si do të jetë moti sot Dita e diel 28 prill 2019 moti do të jetë kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore . Era do të jetë
Valë të nxehti, sa do të shkojnë temperaturat sot? Kthjellime e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë kur vranësirat bëhen më të dukshme në zonat
Shi në të gjithë vendin, por si do të jenë temperaturat Shira e vranësira kalimtare dominojnë motin në territor deri në mesditë, kur vranësirat bëhen më të dukshme në zonat mal
Reshjet nuk kanë të ndalur në Shqipëri (TABELA) Vijon prej ditësh moti me reshje në të gjithë territorin e vendit, mot i cili parashikohet të jetë i njëjtë edhe ditën e
Mësoni motin për nesër Moti i keq dhe me reshje shiu vijon prej ditësh në vendin tonë. Fenomen që duket se do të vazhdojë edhe përgjatë ditës s
Me reshje dhe vetëtima, mësoni motin për nesër (TABELA) Ashtu siç ka ndodhur edhe ditët e shkuara, edhe e nesërmja pritet të jetë sërish me mot të lagësht dhe reshje shiu në po