999 rezultate për

malore

Rikthehen reshjet e shiut, mos harroni çadrën Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në të gji
Keni plane për sot? Si do të jetë moti Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.
Plane për këtë Shën Valentin, mësoni fillimisht si do të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje në të gjithë t
Reshje shiu dhe vranësira, si do të nisë kjo javë Gadishulli i ballkanit po ndikohet nga zonë barike me presion të lartë atmosferik (A) me qëndër të pozicionuar në Europë
Moti nuk po e ndan mendjen, çfarë do të ndodhë me temperaturat Po kalon tashmë kjo javë me ndryshime të mëdha të situatës meteorologjike. Vendi pritet të ketë një fundjavë me diell,
Temperaturat shkojnë nën zero, reshje shiu e dëbore në gjithë vendin Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku pasdite vranësirat do të shtohen duke sje
Sot ulen temperaturat, nisin reshjet e dëborës Ditën e sotme bëni kujdes me veshjen pasi moti do të përkeqësohet. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një rën
Nesër ulen temperaturat! Ja kur do të bjerë borë në malin e Dajtit! Ditën e neserme bëni kujdes me veshjen pasi moti do të përkeqësohet. Sipas Meteoalb, temperaturat do të pësojnë një r
Edhe nesër mot i keq, shi dhe dëborë në zonat malore Edhe dita e nesërme do të jetë me një mot të paqëndrueshëm. Sipas Meteoalab, orët e para të ditës do të jenë me vranë
Vazhdojnë reshjet e shiut, mos harroni çadrën Edhe sot do të vazhdojnë reshjet e shiut në vendin tonë. Reshjet herë pas here do të jenë në formë e shtërngatave, ndërs
Mos harroni çadrën, si pritet të jetë moti sot Edhe sot do të vazhdojnë reshjet e shiut në vendin tonë. Reshjet herë pas here do të jenë në formë e shtërngatave, ndërs
Reshje shiu dhe vranësira, si pritet të nisë java Edhe sot do të vazhdojnë reshjet e shiut në vendin tonë. Reshjet herë pas here do të jenë në formë e shtërngatave, ndërs
Reshje shiu dhe dëbore, parashikimi i motit për ditën e sotme Sot vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në pjesën më të madhe të t
Temperaturat nën zero, si pritet të jetë moti në ditët në vazhdim Ditëve të bukura me diell po i vjen fundi. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak raporton se kushtet e qëndrueshme atmosferike
Reshje bore e shiu, parashikimi i motit për sot Pas disa ditëve me mot të thatë, në Shqipëri rikthehen reshjet e shiut dhe borës. Shqipëria sot do të mbizotërohet ng
Rriten temperaturat, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë shumë të pa
MAQEDONI/ Reshje të borës në vendet malore, shi në qytete (VIDEO) Më në fund bie bora e parë në vende të caktuara, edhe pse në përgjithësi reshjet janë në vendet më të larta dhe malet. N
Sot shiu "pushtoi" vendin, ky është moti për javën që vjen “Dita e sotme ka pas vranësira që do të vijojnë në orët e ardhshme duke bërë që të kemi reshje të pakta shiu në zonat qe
Keni plane për nesër? Si do të jetë moti Vranësira mesatare dhe të dendura kanë përfshirë të gjithë territorin e vendit tonë për shkak të masave ajrore të paqënd
Plane për fundjavën, si pritet të jetë moti Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta.