999 rezultate për

maloku

Për deputeten Maloku, Haradinaj është një monstër Deputetja e LDK’së, Doruntina Maloku, e cila është vajza e gazetarit dhe anëtarit të vrarë të LDK’së, Enver Maloku, ka r
Fadil Maloku: Fituesi i zgjedhjeve është Lista Serbe Sociologu Fadil Maloku ka thënë se fituesja e zgjedhjeve lokale në Kosovë është Lista Serbe. “Fitues i zgjedhjeve ish
Identifikohen sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani Kryeprokurori i Gjilanit, Jetish Maloku ka deklaruar se janë identifikuar sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani. Malok
"Llupësi", "maloku", "trashaluqi", "kusari", të gjitha nofkat që përdorte grupi i Vlorës Moisi Habilaj dhe personat e dyshuar si bashkëpunëtorë të tij në grupin e trafikimit të drogës kanë përdorur nofka dhe p
PËRGJIMET/ Kush është "maloku nga Laçi" i përmendur gjerësisht nga grupi i Habilajve Pjesë e dosjes së grupit të arrestuar të shqiptarëve në Itali, krahas Moisi Habilajt, Sabaudin Çelajt, Nezar Seitit, Flo
Igli Tare mbledh shqiptarët tek Lazio, i rradhës vjen nga Bayerni Një tjetër futbollist shqiptar i bashkohet futbollit italian, me shpresën për të shpërthyer në klubin ku kanë gjetur hap
Trazohet LSI, largohet një tjetër zyrtar: Rikthehem në PS Administratori i Zall Herrit, Arben Maloku gjatë ditës së sotme ka lajmëruar ikjen e tij nga LSI për tu rikthyer në PS.
Humbën vajzën, Ja letra prekëse që familja nga Kosova i shkroi mjekëve në Tiranë Familja Maloku dhe Bajgora nga Prishtina kanë shkruar një letër falenderimi për mjekët e Spitalit Ushtarak në Tiranë, që
Naim Maloku: Befasuese humbja e thellë e koalicionit PAN Ish-nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku,në një intervistë për gazetën "Epoka e re" ka thënë se ka qenë befasu
Propozimi interesant i Naim Malokut për formimin e qeverisë Ish-nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku, është shprehur se humbja e thellë e koalicionit PDK-AAK-Nisma ka qen
FIFA jep lejen, ky lojtar mund të luajë për Shqipërinë Futbollisti Elvir Maloku, zyrtarisht është pjesë e skuadrës kombëtare U-21. Në bazë të kërkesës së Federatës së Futbolli
Kryeprokurori i Shtetit urdhëron ekspertizë mjekoligjore të trupit të vajzës së policit Kryeprokurori i Gjilanit, Jetish Maloku, me urdhër të kryeprokurorit të Shtetit, Aleksandër Lumezi, ka urdhëruar që t’i
PAMJE TË RRALLA/ Ushtarët e UÇK-së vrasin oficerin e lartë rus (VIDEO) Një oficer rus dhe 11 ushtarë serbë kishin mbetur të vrarë nga forcat e UÇK-së në Koshare gjatë tentativës për t'i vënë
Ja sa para u grabitën sot në bankën në Prishtinë Gjatë ditës së sotme tre persona të armatosur kanë plaçkitur filialin e bankës “TEB”, në rrugën “Enver Maloku”, të Prish
Zhduket nëna 21-vjeçare në Fier, dyshohet se është trafikuar Një nënë në Fier ka denoncuar zhdukjen e vajzës së saj 21-vjeçare prej dy ditësh. Lindita Maloku thotë se vajza e saj El
E dashura italiane zgjedh "axurrët" për Malokun, por ai do Shqipërinë (FOTO LAJM) Nuk kanë vetëm yjet e futbollit histori të bukura dashuri. E tillë mund të cilësohet dhe ajo mes talentit shqiptar të Pe
Profesori: "E kuptoj martesën e të miturve" Profesori i sociologjisë në Universitetin e Prishtinës, Fadil Maloku, i ka dalë në mbrojtje të martesës mes dy të miturv
Ish futbollisti i Kroacisë dëshiron të luajë për Kosovën Pas Shqipërisë, Austrisë, Suedisë dhe Norvegjisë, Kosova mund të marrë dhe një ish-lojtar të Kroacisë. Elvir Maloku,
Ja kush është Lutfi Ajazi, atentatori ndaj Enver Malokut dhe Sabri Hamitit Kreu i NISMA për Kosovën dhe deputeti Fatmir Limaj ka deklaruar se nuk mbanë përgjegjësi për vrasjen e dy civilëve, Rami
Ja çfarë tha Fatmir Limaj për vrasjen e Enver Malokut dhe plagosjen e Sabri Hamitit Deputeti Fatmir Limaj është shprehur se nuk mbanë përgjegjësi për vrasjen e dy civilëve, Ramiz Hoxhës e Selman Binishit.