E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

maloku

Deklarata e Gjuriçit për asociacionin, nxit reagimin e Fadil Malokut Deklarata e ditës së sotme e Marko Gjuriç, i cili u shpreh se asociacioni do të ketë kompetenca shumë më të gjera se Rep
Manaj i jep golin fantastik Shqipërisë U21 (VIDEO) Prej orës 17.20 Shqipëria U21 po përballet Selman Stërmasi Sllovakinë U21, në një ndeshje kualifikuese për Euro U21.
Vrasja e dyfishtë në Malishevë, Thaçi viziton familjen Maloku Presidenti i vendit Hashim Thaçi, ka vizituar familjen Maloku në Malishevë, për të shprehur ngushëllime për rastin tragj
Burg për të dyshuarit në vrasjen e vëllezërve Gjykata në Gjakovë vendosi për masën e sigurisë ndaj dy të dyshuarve për vrasjet e vëllezërve Shani e Bahri Maloku. N
Të dyshuarve për vrasjen e vëllezërve Maloku u caktohet masa e ndalimit 48 orë Me urdhër të prokurorit të shtetit dy të dyshuarve për vrasjen e dy vëllezërve Maloku nga fshati Plloqicë i Komunës së M
Për vrasjen e vëllezërve reagon edhe Hashim Thaçi Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar pas vrasjes së dy vëllezërve Maloku në Plloqicë të Malishevës. Thaçi ka
Detaje shokuese, si u vranë dy vëllezër shqiptarë nga kushërinjtë për disa lopë Dy vëllezërit, Bahri e Shani Maloku, nga fshati Plloqicë i komunës së Malishevës, u vranë mbrëmë me një breshëri plumbas
Zbardhet identiteti i të dyshuarit për vrasjen e dy vëllezërve në Malishevë Pas vrasjes së dy vëllezërve sot në Plloqicë të Malishevës, është arrestuar një person. Lajmin për arrestimin e tij e k
Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku nuk votuan për projektligjin e demarkacionit Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i
Osmani dhe Maloku mund të befasojnë në votimin për demarkacionin në Kuvend Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i c
Ish-komandanti i UÇK-së publikon një foto të rrallë për nderimin e Flamurit Kombëtar Në kohën kur debati për flamurin shtetëror të Kosovës dhe atij kombëtar është aktual, edhe ish-komandanti i Ushtrisë Çli
Arrestohen dy persona në Prishtinë, kjo është akuza Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre, është gjetur dhe konfi
Pas postimit të Morinës prokuroria nis hetimet, merren në pyetje familjarët e Malokut Prokuroria Speciale e Kosovës ka nisur hetimet për zbardhjen e një prej atentateve më enigmatike të historisë së Kosovës
Igli Tare peshkon edhe një tjetër talent shqiptar, bëhet fjalë për një sulmues 18-vjeçar Igli Tare vazhdon gjuetinë e zbulimeve të talenteve shqiptarë. Drejtori sportiv i Lazios ka zyrtarizuar një tjetër afrim
Morina dhe Zeka flasin përsëri për vrasjen e Enver Malokut Të enjten ishte përvjetori i veprimtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kolumunistit të gazetës “Bota sot” Enver
Pas dëshmisë tronditëse të Shkumbin Mehmetit, reagon Doruntinë Maloku Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, në një rrëfim ekskluziv në Klan Kosova, ka akuzuar vëllez
Morina: I dyshuari në vrasjen e Malokut nuk është nga LDK dhe VV Gazetari Bajrush Morina ka deklaruar gjatë ditës së sotme që një deputet në Kuvendin e Kosovës me bashkëshorten janë për
Zeka: Nuk është ai që mendon Bajrushi se e ka vrarë Malokun Në 19 vjetorin e vrasjes së Enver Malokut, analisti Bajrush Morina ka shkruar se ‘do të dëshironte t’i shihte një depute
Morina: Vrasës të Enver Malokut janë një deputet dhe bashkëshortja Gazetari Bajrush Morina ka bërë një postim me rastin e përvjetorit të 19’të të vrasjes së veprimtarit të LDK dhe gazetar
Në përvjetorin e vrasjes së Malokut deputetja e LDK-së sulmon PDK-në Në 19 vjetorin e vrasjes së veprimtarit të LDK-së, Enver Maloku, janë mbledhur figura të ndryshme të kësaj partie për të