999 rezultate për

maloku

Brenda shtëpisë së Xhiselës, gjyshi bën deklaratën që i çudit të gjithë (VIDEO) Kjo është shtëpia ku ka jetuar Xhisiela Maloku. Jashtë banesës nuk shihet asnjë patrullë policie, edhe pse Prokuroria i
Tre gratë, me të cilat Rama i mbylli "gojën" Xhisela Malokut Për të mbrojtur dhunuesin Rexhep Rraja dhe deputetët socialistë Taulant Balla e Rrahman Rraja, dhe Kryebashkiakun e Kruj
U akuzua për torturë ndaj Xhisela Malokut, Rexhep Rraja del para gjykatës Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rraja është nisur për në Gjykatën e Krujës ku do të njihet me masën e sigurisë.
Nuhu reagon për dëshmitë kontradiktore të Xhisielës: E kanë kërcënuar Deklaratat e Xhisiela Malokut kanë kundërshtuar faktin se ajo është dhunuar, por ka deklaruar se e ka bërë nga inati dhe
E rëndë, Xhisiela Maloku u tentua të ekzekutohej me makinë katër ditë më parë Xhisiela Maloku u përdhunua dhe u dhunua nga djali i deputetit socialist, por mesa duket drama e saj nuk ka ndërmend që
"Pasi pashë "gjithçka" ikëm në komisariat", zbardhet dëshmia e motrës së Xhiselës Porkuroria e Krujës ditënm e djeshme ka marrë në pyetje, motrën dhe nënë e Xhisiela Malokut, në mënyrë që të zbardhë det
E FUNDIT/ Si kofini pas të vjeli! Policia kujtohet të mbrojë Xhisiela Malokun Vëtëm një ditë pas arrestimit të djalit të deputetit Rraman Rraja, pas akuzave për përndjekje të Xhisiela Malokut, polic
Zbardhen detajet: Si ra në pranga djali i deputetit pas dhunës barbare Pas shumë akuzave publike, policia e Krujës ka vënë në pranga djalin e deputetit të PS, Rraja. Duket se ballafaqimi
Lau në gjak Xhisielën, zbulohen dy akuzat që çuan në pranga djalin e deputetit Ditën e sotme është vënë në pranga djali i deputetit Rraja në Lezhë. Ai u vu në pranga pasi u akuzua nga e dashura e tij
Pse nuk është arrestuar djali i deputetit? Reagon policia Cështja e Xhisiela Malkut ka shkaktuar jo pak bujë në media. Pikërisht për ktë cështje ka reaguar këtë pasdite Aida H
Çnjerëzore/ Cigare në trup e goditje në kokë, del ekspertiza ligjore e Xhisielës Kanë dalë zyrtarisht ekspertiza mjeko-ligjore për rastin e vajzës Xhisiela Maloku e cila denoncoi djalin e deputetit të
Lau në gjak 25-vjeçaren, hetimi zbulon se si u ndihmua djali i deputetit Në dy ditët e hetimit nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave (SHÇBA) janë konstatuar një sërë shkeljesh në t
Prokuroria merr në pyetje nënën dhe motrën e Xhisela Malokut Prokuroria e Fushë Krujës, ka marrë së fundmi në pyetje nënën dhe motrën e Xhisela Malokut e cila pak ditë më parë denon
Nga dhuna tek kërcënimet e nënkomisarit Nuhu, si ka ndodhur ngjarja Maloku-Rraja Një ditë më parë, gazetari Basir Çollaku bëri publike intervistën e policit të policisë gjyqësore Krujë Emiljano Nuhu që
Denoncimet kundër deputetit socialist dhe djalit të tij, nisin hetimet në 4 komisariate Shumë shpejt kryetemë në median shqiptare u bënë denoncimet e shtetases Xhisela Maloku dhe ish-nënkomisarit Emiljano Nuh
Zbardhet dëshmia: Si djali i deputetit të PS me dhunoi e më dogji me cigare Në kulmin e debateve për akuzat ndaj djalit të deputetit të PS-së në Lezhë, është zbuluar dëshmia e shtetesës Xhisila Ma
Pasi tregoi fytyrën, e dashura e Izet Haxhisë bën dedikimin special E dashura e Izet Haxhisë prej kohësh është kthyer në një personazh të njohur në rrjetet sociale. Këtë herë ajo i ka b
Gruaja tenton vetëvrasjen në Fier, kërcënon të hidhet nga kati i katërt Një grua në Fier, ka hipur në tarracën e një godine në Fier, prej nga kërcënon të vetëhidhet. Lindita Maloku, 47 vjeçe,
Kukësi dorëzon listën për ndeshjen ndaj Torpedos në Europa League Në prag të ndeshjes së parë për turin e tretë eliminator në Europa League, ndaj Torpedo Kutaisit, ekipi i Kukësit ka dor
Maloku shpreh ngushëllime për Vokrrin Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doruntina Maloku, në një postim në rrjetin social Facebook, është shprehur e