999 rezultate për

maloku

Rexhep Rraja drejt lirimit, gjykata pranon gjykim të shkurtuar Rexhep Rraja, i akuzuar fillimisht nga e dashura Xhisiela Maloku për përdhunim, dhumë fizike dhe përndjekje duket se do
Ish-deputeti i reagon Hoxhajt: O debil, o llum i llumit si nuk të vjen marrë Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku, e ka quajtur debil ministrin e Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj. Maloku
Edi Rama, në fytyrën dhe gojën e Xhisielës Nga Bledian KOKA Ajo quhet Xhisiela Maloku, është 25 vjeçe dhe prej një muaji është personazhi kryesor i betejës poli
U lanë vetëm në Prokurori, çfarë tha Rexhepi përballë Xhisiela Malokut Së fundmi janë zbardhur përgjimet ambjentale midis Rexhep Rrajës dhe Xhisiela Malokut, te cilët u lanë vetëm në Prokuror
Puthje plot pasion, kjo është fotoja e Rexhepit dhe Xhisielës pasi dalin nga hoteli (FOTO LAJM) Ka dalë fotoja e shkëputur nga kamerat e sigurisë ku është fiksuar momenti i daljes nga një hotel në Fushë-Krujë i Xhisi
Rexhepi në burg, Xhisiela e mbështet para gjykatës Ditën e sotme Gjykatën e Apelit në Tiranë ka marrë vendimin për Rexhep Rrajën, duke e lënë në "arrest me burg". Po
Balla sfidon Lulzim Bashën, ç'do bëjë me lekët e gjyqit për Xhisielën Kreu i PD-së Lulzim Basha, pasi dëshmoi në Prokurori për çështjen e Xhisiela Malokut, pati një reagim të fortë kundrejt
FNSH rrethon shtëpinë e Xhisielës Forcat e Ndërhyrjes së Shpejt janë pozicionuar pranë shtëpisë së Xhisiela Malokut pas shpëthimit të tritolit gjatë orëve
Makinë 8 000 euro, iPhone X dhe syze Gucci! Kush ia mundëson jetën e luksit Xhisielës? Xhisiela Maloku u ndalua sot nga gazetarët teksa hipi në makinën e saj. Më shumë se me detajet, gazetarët u morën me laj
"Xhisiela ka pranuar se është detyruar të tërhiqet për shkak të frikës" Në Shqipëri një sasi tritoli shpërtheu në mesnatë në Fushë Krujë, në oborrin e shtëpisë ku banon Xhisiela Maloku, vajza
Tritol në shtëpi, gjyshja e Xhisielës rrëfen tmerrin Familjarët e Xhisiela Malokut ndjehën të kërcënuar pas hedhjes së një sasi eksplozivi në shtëpinë e tyre pak pas mesnatë
Xhisiela Maloku hidhet në sulm, akuzon dy gazetaret (FOTO LAJM) Emisioni “Fol me psikologen” ka trajtuar rastin e Xhisiela Malokut. Psikologia Ervisa Lula dhe sociologia Entela Binjaku
Pas skandalit me Rexhepin, Xhisielën tani e gjen edhe një hall tjetër (FOTO LAJM) Xhisela Maloku është kthyer në një personazh mjaft të debatuar tashmë në Shqipëri pas intervistave të dhëna duke i dalë
Makina, resorte dhe çanta lukzose, jeta e Xhiselës para se të bëhej e famshme (FOTO & VIDEO) Ndërkohë që i gjithë opinioni publik po ziente në mbështetje të dhimbjes së saj për atë që kishte deklaruar se po përjet
Brenda shtëpisë së Xhiselës, gjyshi bën deklaratën që i çudit të gjithë (VIDEO) Kjo është shtëpia ku ka jetuar Xhisiela Maloku. Jashtë banesës nuk shihet asnjë patrullë policie, edhe pse Prokuroria i
Tre gratë, me të cilat Rama i mbylli "gojën" Xhisela Malokut Për të mbrojtur dhunuesin Rexhep Rraja dhe deputetët socialistë Taulant Balla e Rrahman Rraja, dhe Kryebashkiakun e Kruj
U akuzua për torturë ndaj Xhisela Malokut, Rexhep Rraja del para gjykatës Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rraja është nisur për në Gjykatën e Krujës ku do të njihet me masën e sigurisë.
Nuhu reagon për dëshmitë kontradiktore të Xhisielës: E kanë kërcënuar Deklaratat e Xhisiela Malokut kanë kundërshtuar faktin se ajo është dhunuar, por ka deklaruar se e ka bërë nga inati dhe
E rëndë, Xhisiela Maloku u tentua të ekzekutohej me makinë katër ditë më parë Xhisiela Maloku u përdhunua dhe u dhunua nga djali i deputetit socialist, por mesa duket drama e saj nuk ka ndërmend që
"Pasi pashë "gjithçka" ikëm në komisariat", zbardhet dëshmia e motrës së Xhiselës Porkuroria e Krujës ditënm e djeshme ka marrë në pyetje, motrën dhe nënë e Xhisiela Malokut, në mënyrë që të zbardhë det