999 rezultate për

maldive

Shënoi katër gola në fundjavë, Immobile feston me të dashurë seksi në Maldive (FOTO LAJM) Çiro Immobile po kalon një moment të jashtëzakonshëm në Serinë A me ekipin e Lacios. Fundjavën e kaluar, në sfidën n
Katy dhe Orlando kapen bashkë në Maldive Katy Perry dhe Orlando Bloom u ndanë një vit më parë, por ata ende janë afër njëri-tjetrit, madje kanë shkuar së bashku
Vajza e ish-Presidentit Nishani, foto nga pushimet në Maldive (FOTO LAJM) Vajzat e politikanëve të Shqipërisë tashmë janë gjithnjë e më shumë duke marrë vëmëndjen e mediave rozë dhe gjithashtu j
Çifti i famshëm poston foto nga muaji i mjaltit në Maldive (FOTO LAJM) Aktori i njohur me origjinë turke , Burak Ozçivi, i njohur në vendin tonë për shumë role në disa seriale mjaft të njohur
Rozës nuk i del inati: T’më çojë i dashuri në Maldive? Pse Aurela Hoxha jam unë? (VIDEO) Roza Lati njihet për tipin e çiltër dhe që nuk nguron të thotë atë që mendon. Ajo në intervistën e “da’SARA” dukej si
Ja kush e ka shijuar së fundmi ishullin magjik "Maldive" (FOTO LAJM) Ajo është konsideruar si një nga femrat me të bukura që kanë qenë pjesë e Big Brother. Bëhet fjalë për Pamelën, vajzë
Zajmina tregon propozimin në Maldive: Unaza ishte fshehur poshtë pecetës (FOTO LAJM) Nga ishujt Maldive, aty ku këngëtarja Zaimina Vasjari postoi një foto me unazë, gjithҫka mori një rrugë tjetër.
Ja çfarë thotë Zajmina për udhëtimin në Maldive dhe rikthimin tek ish i dashuri (FOTO LAJM) E bukur dhe e kuruar në çdo detaj, 29-vjeçarja Zaimina Vasjari ka rrëfyer jetën e saj në ekran jo si këngëtare, por dhe
Zajmina shpërthen me poza të nxehta në ishujt Maldive (FOTO LAJM) Stinët nuk kanë rëndësi për Zajmina Vasjari, pasi edhe pse ndryshojnë, për të vijojnë të mbeten thuajse të njëjta.
Familja Beckham feston Vitin e Ri në Maldive Mbrëmjen e Vitit të Ri, familja Beckham e ka festuar në Maldive. Në një foto të publikuar nga vetë familja e famshme, sh
Maldive dhe Dubai, futbollistët "harbohen" për pushime (FOTO) Pushimet e Krishtlindjeve po shërbejnë si periudhë e mirë për futbollistët për të kaluar disa ditë relaksi. Ndër destina
Shefi më i mirë në botë, çon me pushime në Maldive 100 punonjësit Shefi i kompanisë Evolve, Chatri Sityodtong është padyshim shefi më i mirë në botë pasi ai çoi me pushime në Maldive 100
Ishulli i të divorcuarve (FOTO LAJM) Maldivet është një ishull i vogël me 1.200 banorë, larg nga India, të cilin në pamje të parë duket thjesht si një bukuri
Vajza e Kokëdhimës relaks në ishujt Maldive (FOTO LAJM) Vajza e Koço Kokëdhimës ka vendosur që të relaksohet në ishujt Maldive, menjëherë pas angazhimeve të saj profesionale të
Bar Refaeli i jep lamtumirën beqarisë nga Maldive Modelja izraelite Bar Refaeli ka zgjedhur Maldivet për t'i thënë lamtumirën beqarisë. Gjatë kësaj kohë ajo është shoqëru
Kuisja e izolimit Nga Albin Kurti - Më 14 nëntor 2013, ambasadori amerikan në Shqipëri kishte deklaruar që “SHBA-të do të ndjeheshi
John Terry "fluturon" për pushime (VIDEO) Kapiteni i Chelsea-t, John Terry, vazhdon të kërkojë adrenalinë dhe emocione. 34-vjeçari po shijon pushimet me gruan e t
Gili Lankanfushi Maldives, hoteli më i bukur në botë (FOTO LAJM) Gili Lankanfushi Maldives, është renditur si hoteli më i mirë në botë. Ai është një resort i mrekullueshëm që ndodhet në
Belen dhe Stefano me pushime në Maldive, s'ka ndarje (FOTO LAJM) Mediat rozë nuk u ndalën për asnjë çast, ku bënin pak thashetheme në lidhje me çiftin Belen dhe Stefano, por duket se ed
Ledri Vula drejt ishujve Maldive (FOTO LAJM) Ledri Vula është shfaqur së fundmi në ishujt Maldive duke pushuar. Zhytje në det, video me delfinët, selfie me bresh