999 rezultate për

maldive

Pa pikë mëshire, Luana nga Maldive i bën të gjithë me dhimbje koke (FOTO LAJM) Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Në Maldive me Krenarin, Luana pendohet pasi postoi fotografitë Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhet me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Luana bëhet gati për not me peshkaqenët (FOTO LAJM) Pushimet dimërore të Luana Vjollcës duket se janë përvëluese në krahasim me ditët e ftohta që po përjeton Shqipëria.
Në dridhemi nga të ftohtët, Dafina bën namin në plazhet e Maldives (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka ndërmend që këtë sezon ti cmendë shqiptarët. Teksa të gjithë po dridhen nga të ftohtët, Dafina akoma
Pasi ndau gruan me një postim në Instagram, Stine "arratiset" në Maldives (FOTO LAJM) Këngëtari, Stine është një nga personazhet më të komentuar në rrjet për shkak të lidhjeve të tij me vajza të njohura të
Michela Persico e dashura e Ruganit ndez pushimet e dimrit në ishujt Maldive (FOTO LAJM) Qëndermbrojtësi i Juventusit Daniele Rugani, dhe Michela Persico e dashura e tij kane kaluar pushimet e tyre në ishujt
Pamje nga Maldivet, Dafina ngre temperaturat në këto ditë të ftohta Dafina Zeqiri ka ndërmend që këtë sezon ti cmendë shqiptarët. Teksa të gjithë po dridhen nga të ftohtët, Dafina akoma
Dafina trullos fansat nga Maldive, bën twerk në mes të plazhit (VIDEO) Dafina Zeqiri ndodhet aktualisht në Maldive ku po pushon pas një sezoni të gjatë pune. Mirëpo ajo që ka tërhequr vëme
Skandal! Panucci gjobitet në Itali për fotot nudo të Tottit me gruan Një proces gjyqësor yjesh… Në kuptimin që në letra figurojnë emra të yjeve të futbollit dhe të spektaklit. Qoftë si dësh
Dani Alves dhe e dashura e tij i vënë "flakën" Maldivesit (FOTO LAJM) Dani Alves duket se po i shijon shumë pushimet e tij. Zhgënjimi në Botëror duket se ka mbetur pas dhe tashmë ai ndod
Nga Turqia në Maldive, pushimet luksoze të vajzave të famshme shqiptare (FOTO LAJM) Edhe pse duket sikur moti ka qenë cdo gjë përvecse i qëndrueshëm, vajzat e famshme kanë nisur pushimet qetësisht. Ato
Pushime luksoze në Maldive, Ledioni jep leksione për jetën Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e tij në Maldive. Në këtë foto ajo shfaqe
Maldive, bukuria e Oqeanit Indian gjatë natës (FOTO LAJM) Oqeani Indian lëshon një dritë të mahnitshme gjatë natës. Mund të dallohet lehtësisht vezullimi i yjeve në ujë. Kj
Bën pushime luksoze në Maldive, njihuni me hidraulikun që fiton më shumë se Kryeministri (FOTO LAJM) Një hidraulik që fiton më shumë se një kryeministër ka zbuluar se si mungesa e punëtorëve në këtë profesion e ka bërë të
U fut në listën e zezë të turistëve, Gjiko kërkon publikisht falje Reperi shqiptar, Gjiko, ka kërkuar falje për veprimet e tij me një peshkaqen në Maldive. Ylli shqiptar ka qëndruar së
Këngëtari shqiptar shkon të pushojë në Maldive por le nam, rrezikon dëbimin (VIDEO) Reperit kosovar Asdren Gjikolli-Gjikos mund t’i ndalohet hyrja në shtetin e Ishujve Maldive, pasi në një video të publik
Totti me gruan pushime në Maldive, Ilary bën vertikalen (FOTO LAJM) Legjenda e skuadrës së Romës, Francesco Totti dhe bashkëshortja e tij, Ilary Blasi, po shijojnë pushimet në ishujt Maldi
Pushimet luksoze në Maldive, Gjiko bën foton e çmendur me një peshkaqen (FOTO LAJM) Reperi i njohur Gjiko është duke shijuar disa pushime luksoze, së bashku me të dashurën e tij, në ishujt Maldive. Me sa
Ledina Çelo në ishujt Maldive me dy vogëlushët e saj (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret shqiptare, e cila e ka lënë pas karrierën e saj në muzikë duke iu përkushtuar totalisht familjes së s
Gjiko edhe pse në Maldive lyhet me kos (FOTO LAJM) Të gjithëve na ka ndodhur që në periudhën e plazhit të jemi djegur dhe kemi filluar të aplikojmë recetat e gjyshes me ko