999 rezultate për

maldive

Modelja e njohur pushton "Maldivet", fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM) Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në llogarinë e saj në Inst
"Mbretëresha" e fitnessit i vë "flakën" Instagramit nga Maldive (FOTO LAJM) Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Insta
"Të shkretët", ky çift ka ngecur në Maldive dhe ka një ishull për vete (FOTO LAJM) Olivia dhe Raul De Freitas u nisën për Maldive më 22 mars për të kaluar një muaj mjalti 6-ditor në Cinnamon Velifushi Ma
Ylli i Man. United pushime romantike me të dashurën në Maldive (FOTO LAJM) Braziliani i Manchester United, Fred ka vendosur që t’i kalojë pushimet e tij në Maldive së bashku me bashkëshorten.
E dashura e Pelle tërbon fansat në Maldive (VIDEO) E dashura e Graciano Pelle ka surprizuar fansat teksa ka publikuar një video duke u shfaqur mjaft seksi me bikini. M
Nga Maldivet në Dubai! Pushimet e Ledrit me të dashurën janë thjesht parajsë (FOTO&VIDEO) Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara, e nisën vitin me një udhëtim në një parajsë mbi tokë. Ata shkuan në Maldives aty
Ledri nis pushimet me të dashurën, shoqërohen nga çifti i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ledri Vula ka vendosur që t'i largohet të ftohtit për të kaluar disa ditë të ngrohta pushimi në Maldive. Reperi ka shkua
Me të dashurin 36 vjet më të vogël dhe fëmijët, Madona shijon pushimet në Maldive (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u bë publik lajmi se Madonna është në një romancë me 25-vjeçarin Ahlamalik Williams. Këngëtarja 61-
Me pushime në Maldive, zbulohet kush po e shoqëron Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri ka gjetur më në fund pak kohë për të pushuar pas angazhimeve të shumta, me koncerte e në përgatitje të pro
Dasmë në Maldive dhe Sri Lanka, martohet fotografi i VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Ai ka qenë prezent në shumë dasma të VIP-ave për të fotografuar momentet e tyre më të bukura, ndërsa së fundmi Norik Uka
"Instagram" pushtohet me foto nga Maldivet siberiane, ajo që fshihet pas është alarmante (FOTO LAJM) Ujëra të kristalta dhe të qarta, sfond i bardhë dhe një pamje që të lë pa frymë. Ky është liqeni i Novosibirskit, një pr
Luana "trondit" Maldivet, ekspozon linjat perfekte (FOTO LAJM) Pasi iu përkushtua muzikës për disa muaj duke publikuar tre videoklipe, dy ndër to bashkëpunime që rezultuan shumë të su
Rashica me bashkëshorten shijojnë pushimet në "parajsën" e Ishujve Maldive (FOTO LAJM) Pas suksese që ai arriti gjatë këtij sezoni, futbollisti ka filluar pushimet me të dashurën e tij, Belkiz Kera, shkruan
Rashica me të fejuarën kanë zgjedhur "Maldives" për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) Futbollisti i Përfaqsueses së Kosovës Milot Rashica, po korrë suksese të mëdha në karrierën e tij futbollistike. Djal
Ylli i Fitnesit ngre temperaturat në Ishujt Maldive (FOTO LAJM) Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në llogarinë e saj në Inst
"Të çmendur" për Maldives, mësoni disa detaje që ndoshta nuk i dini (FOTO LAJM) Maldives janë cilësuar si një nga vendet më të bukura tropikale në botë, me rërën e bardhë dhe detin blu. Deti blu i
Mbretëresha e Fitnesit "ndez" Ishujt Maldive (FOTO LAJM) Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Insta
Ku ndodhet aktualisht Luana Vjollca? (VIDEO) Prej disa ditësh këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ndodhej me pushime në Maldive nga ku ka postuar shpesh foto e
Luana jep lajmin e "hidhur" për të nga Maldives (VIDEO) Moderatorja shumë e dashur për puyblikun, Luana Vjollca prej disa ditësh po kalon pushimet ne parajsën mbi tokë, Maldive
"Mëngjese si ky...", Luana na përshëndet nga parajsa në tokë (VIDEO) Luana Vjollca prej disa ditësh ndodhet me pushime në vendin e ëndrrave të shumë kujtë, Maldives. Ajo së bashku me p