E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

maldinit

Buffon thyen rekordin historik të Maldinit, Dybala nuk e lë rëhat Gianluigi Buffon ka hyrë në historinë e Serisë A. Portieri veteran sot kundër SPAL-it ka arritur numrin e 903 paraqit
Theu rekordin e Maldinit, flet Buffon Portieri Gigi Buffon shkroi sot historinë, duke u bërë lojtari që luan më shumë ndeshje me fanellën e një ekipi në Itali
Theo pranë Milanit, dalin kushtet e transferimit pas takimit me Maldinit Theo do të shkojë në Milan në formë huazimi dhe do të fitojë 2 milionë euro në sezon. Përveç Dani Ceballos, duke se d
Javier Zanetti i uron mirëseardhjen Paolo Maldinit Zëvendës-presidenti i Interit, Javier Zanetti, i ka uruar mirëseardhje Paolo Maldinit, i cili është kthyer në Milan.
Nuk do ta besoni profesionin e ri të Paolo Maldinit Të gjithë mund ta mbani mend Paolo Maldinin, i cili ka luajtur 600 ndeshje me Milanin, 126 me Italinë dhe ka fituar të g
Jeta e Cesare Maldinit në 20 imazhe (FOTO LAJM) Ish trajneri dhe futbollisti i Milanit, Cesare Maldini u nda nga jeta disa orë më parë. 84 vjecari ka qenë futbollit i M
Totti kërkon të thyejë rekordin e Maldinit Francesco Totti nuk njeh limite. Kapiteni i Romës kërkon të rrëmbejë fronin e Paolo Maldinit. Një sforcim më shumë për n
Këshilla e Maldinit: Më shumë fokus te të rinjtë "Në kampionatet e tjera luajnë më fort!". Ky është opinioni i një kampioni, i cili ka fituar gjithçka në Itali, në Europ