999 rezultate për

malcom

Tifozët e Zenitit e presin me mbishkrime raciste Malcom Tifozët e Zenit St Petersberg kanë protestuar në mënyrë të tmerrshme kundër transferimit të Malcom nga Barcelona me një
Malcom firmos në Rusi, plas "lufta" mes Romës dhe Zenitit (FOTO LAJM) Ditën e sotme Malkom, u zyrtarizua si lojtari më i ri i Zenitit teksa, kompletoi transferimin, për 45 milionë euro. G
Nuk ka hapësira te Barcelona, Milani nis bisedimet me agjentin e Malcom Milan po planifikon të bëjë një transferim të madh në verë. Skuadra italiane po vazhdon interesimin për të transferua
Barcelona vendos çmim për lojtarin e ofruar gjatë verës Më 24 korrik të vitit të kaluar, Barcelona pagoi 40 milionë euro për të blerë kartonin e futbollistit brazilian Malcom n
Inter mendon për Malcom Inter është hedhur në sulm për Malcom. Brazilani i cili u transferua te Barcelona verën e kaluar ka zhvilluar vetëm 8 nd
Malcom: Nuk më del nga mendja goli ndaj Realit (VIDEO) Malcom ishte protagonist kryesor i "El Clasicos" teksa shënoi golin e parë të ndeshjes Barcelona-Real Madrid e cila perf
Nuk ka fitues, Barcelona dhe Reali bëjnë paqe (VIDEO) Barcelona dhe Real Madrid kanë përfunduar aktin e parë të gjysmë-finales të Kupës së Mbretit me rezultatin e barabartë 1
E ardhmja e Malcom mund të jetë në Kinë, e kërkon klubi që drejtohet nga Cannavaro Sipas shtypit spanjoll Malcom mund të përfundojë në Kinë, teksa Guangzhou Evergrande kërkon anësorin e Barcelonës, shkr
Tottenham kërkon talentin brazilian të Barcelonës Sulmuesi i krahut, Malcom, i cili ishte njëri prej transferëve më të shtrenjta të Barcelonës gjatë verës, mund të largoh
Igli Tare po përgatitet që të afrojë yllin e Barcelonës Malcom është një lojtarët më të kërkuar në merkato teksa hapsirat e pakta të tij tek Barcelona kanë bërë që shumë klube
Barcelona bllokon transferimin e Malcom te Evertoni Barcelona ka blokuar transferimin e Malcom për tek skuadra angleze e Evertonit. Katalanasit nuk dëshirojnë ta shesin
Marrëdhënia Barça-Malcom mund të përfundojë në janar Sipas shumë gjasave braziliani Malcom do të ndërpresë më shpejt nga ç'mund ta kishte imagjinuar marrëdhënien me katalana
Kinezët me ofertë bombastike për talentin 21-vjeçar të Barcelonës Malcom erdhi në Barcelonë mes polemikash dhe për më tepër me bujë mjaft të madhe, por nuk preferohet më në “Camp Nou”.
Ylli Barcelonës mund të përfundojë në Kinë, nën urdhrat e Cannavaros Aventura e Malcom tek Barcelona nuk ka nisur ashtu sic duhet. Braziliani u transferua me shumë bujë nga Bordeaux verën q
2 javë stop për talentin e Barcelonës Malcom u largua nga fusha në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Leonesa, e vlefshme për Copa del Rey, për shkak të një problemi q
​“Messi është jashtëtokësor” Sulmuesi anësor i Barcelonës, Malcom, e ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij, Lionel Messi, duke thënë se ai nuk është i kë
"Messi është alienë i futbollit" Malcom e ka përshkruar shokën e tij të skuadrës, Lionel Messi “si një alien të futbollit” dhe beson se ka nderin e plotë
Suarez kërkon largimin nga Barça Denis Suarez është duke e marrë seriozisht largimin nga skuadra e Barcelonës. Sipas asaj që raportojnë mediat spanjolle,
Barcelona në epërsi ndaj Interit (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është talenti brazilian, Malcom
Barcelona kërkon shkëmbim Malcom-Willian Barcelona vazhdon ta ndjek dhe ta pëlqej yllin brazilian të Chelseat, Willian. Skuadra katalanase ka në radarin e tij yl