999 rezultate për

malaj

Arrestohen në Malajzi edhe 2 shqiptarë të tjerë të lidhur me ISIS Pas arrestimit të pedagogut shqiptar në Malajzi, Klodian Zaimajt, i njohur edhe me emrin fetar Ibrahim, ABC Neës transme
Shqiptari i arrestuar për lidhje me ISIS në Malajzi, dhëndër i nëpunësit të Myftinisë së Elbasanit Autoritetet në Malajzi kanë arrestuar tetë persona të dyshuar për terrorizëm. Një prej këtyre personave është një sh
Arrestohet pedagogu shqiptar në Malajzi, dyshohet për lidhje me ISIS Mediat arabe kanë bërë të ditur se është arrestuar në Malajzi një pedagog shqiptar i fakultetit të Drejtësisë për përfsh
Pas çmimi i Madh i Malajzisë, Sebastian Vettel replika me Alonson Çmimi i Madh i Malajzisë në Formula 1 këtë fundjavë rezultoi pozitiv për Sebastian Vettel për faktin se gjermani u nis n
Alpinistja shqiptare thyen rekordin, e para në botë që ngjit Himalajat (FOTO LAJM) Sporti shqiptar duket se po kalon një periudhë të mirë këtë vit. Pas kualifikimit në Europa League të Skënderbeut, një t
Dhjetëra të vdekur nga zjarri në një shkollë fetare në Malajzi Së paku 24 nxënës dhe mësues kanë humbur jetën nga zjarri në një shkollë fetare në kryeqytetin e Malajzisë, Kualla Llamp
E therën për një karikues, Malaj reagon për vrasjen e studentit të drejtësisë Rektori Arben Malaj me anë të një statusi në Facebook ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku
Soni Malaj dhe Eneda Tarifa bëhen bashkë këtë fundjavë (FOTO LAJM) Kjo fundjavë ka qenë relaksuese për këngëtaret e njohura shqiptare. Të dyja kanë hedhur një fotografi ku shfaqen shumë
Kjo është vajza nga Vlora që dyshohej se kishte lidhje intime me biznesmenin që vdiq E dyshuara kryesore për vdekjen e Bukurosh Malaj, biznesmenit nga Vlora 21-vjeçarja e quajtur Adela Sinanaj e cila drejt
Vëllai i biznesmenit që vdiq në Vlorë ngre dyshime të mëdha: E vranë Pasi policia ngriti dyshimet se biznesmeni 46 vjecar vdiq pas nje aksidenti automobilistik, vëllai i biznesmenit Bukuros
Vdes biznesmeni nga Vlora, ja sa keq e pëson vajza që e shoqëronte Një vajzë 21 vjeçe është arrestuar pasi dyshohet se ka shkaktuar aksidentin me pasojë vdekjen e biznesmenit nga Vlora, B
E përplasi kamioni në ecje, zbardhet e shkuara e errët e vlonjatit Mbrëmjen e kaluar binznesmeni 45-vjeçar nga Vlora humbi jetën pasi qëndroi 3 ditë në koma. Sipas dëshmive të familja
Soni Malaj në plazh me vajzën e saj dhe Klevin (FOTO LAJM) Këngëtarja e sukseseshme dhe e dashur nga publiku Soni Malaj, e cila këtë verë ka publikuar disa këngë e videoklipe njër
Soni Malaj darkë me vjehrrit (FOTO LAJM) Këngëtarja e sukseseshme dhe e dashur nga publiku Soni Malaj, e cila këtë verë ka publikuar disa këngë e videoklipe një
Gazetari thumbon Soni Malajn: I dashuri ska besim te ti…(FOTO LAJM) Soni Malaj momentalisht është në kulmin e karrierës dhe pavaresisht vitet që kanë ikur, në këtë periudhë, ajo i konsid
A ka qenë Berisha në dijeni të listës së kandidatëve? Ish-deputeti i PD zbulon të vërtetën Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Imami ka deklaruar se ish-kryeministri dhe themeluesi i PD, Sali Berisha nuk k
Shkodra numëron 26 nga 421 kuti, Ndard Ndoka mbetet jashtë Deri tani janë numëruar 26 kuti në Qarkun Shkoder. PS eshte ne avantazh sipas rezultatit: PS 56.32% (2,807) PD 23.
“Nuk mundem të flas për këtë temë”, Soni Malaj përlotet në studio Rudina nuk rezistoi pa e ngacmuar këngëtaren edhe për jetën private. Ajo tregoi për të bijën prej së cilës ka ruajtur
Soni Malaj e thotë troç: Ish-bashkëshorti nuk më lejon të publikoj… Soni Malaj, si disa prindër të tjerë të njohur, nuk poston asnjëherë foto të plota të Anna-s, vajzës së saj, tashmë pesë
Bakaj largohet nga Vllaznia, gati kontrata me një ekip në Malajzi Elis Bakaj pritet të niset sot bashkë me menaxherin e tij, Uliks Kotorri, drejt Malajzisë së largët, aty ku e pret një k