999 rezultate për

malaj

Soni Malaj ka qenë dy muaj në depresion (VIDEO) Këngëtarja shqiptare Soni Malaj, e ka vuajtur ndarjen e grupit ''Spirti Voice'' në të cilin ajo ishte vokaliste, bashkë
Soni Malaj vjen mjaft e veçantë dhe tërheqëse Ajo është një ndër këngëtaret që është gjatë në skenë e që gjithmonë është në formë, ajo vazhdon të jetë shumë e dashur
Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin Këngëtarja Soni Malaj krahas jetës profesionale shumë shpesh ka qenë e komentuar për jetën private. Siç e dimë, Soni
Soni Malaj zbulon arsyen madhore që do ta rikthente me Flori Mumajesin oni Malaj ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin “Shiko kush Luan”. Lojërat e shumta në këtë spektakël nxjerrin
Nuk pranoi të vishte hixhabin, burri dhunon gruan në stacionin e autobuzit (VIDEO) NJë burrë ka goditur gruan e tij muslimane në një stacion autobuzi në Malajzi, pasi ajo i tha atij se ishte e drejta e s
Kjo është lista me vendet më injorante në botë Vendet më injorante në botë janë emëruar në bazë të një studimi të njohurive të njerëzve rreth vendit të tyre. Indeksi
Shokon politikani: Më rreh gruaja kur udhëtoj me stjuardesa të bukura (FOTO LAJM) Linjat ajrore të Malajzisë po përfliten shumë së fundmi në media për uniformat e tyre "sexy" të stjuardesave. Dy poli
Soni Malaj tërrësisht ndryshe nga operacionet plastike! (FOTO LAJM) Soni Malaj është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo pavarësisht moshës po arrin mjaftë mira ta mbaj tru
Soni Malaj paralajmëron për një projekt të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe Soni Malaj, pas një shkëputje muzikore rreth pesë muaj më parë paralajmëron për një projekt të ri m
Kandidati për deputet zgjidhet drejtor i spitalit në Shkodër, mjekët kundër Konskursi për dretor spitali i cili u fitua nga Vilson Masmalaj, është konsideruar një farsë nga mjekët e Shkodrës. Ata
Ku është zhdukur bujaria e shqiptarëve? Vetëm një shkallë më lart serbëve dhe malajzezëve I thoni mirëmengjes të gjithëve gjatë rrugës për në punë, merrni me të mira kolegët, apo lini monedha për njerëzit në ne
U arrestua për terrorizëm, lihet i lirë pedagogu shqiptar Lajmi se një pedagog shqiptar u arrestua në Malajzi pak kohë më parë për terrorizëm bëri bujë kudo në media dhe rrjete s
Dhëndër në Myftininë e Elbasanit, kush është pedagogu nga Cerriku i arrestuar në Malajzi Familja Zaimaj në Cërrik është e shokuar nga lajmi për djalin e tyre të arrestuar në Majlazi për terrorizëm. Nëna e t
Arrestohen në Malajzi edhe 2 shqiptarë të tjerë të lidhur me ISIS Pas arrestimit të pedagogut shqiptar në Malajzi, Klodian Zaimajt, i njohur edhe me emrin fetar Ibrahim, ABC Neës transme
Shqiptari i arrestuar për lidhje me ISIS në Malajzi, dhëndër i nëpunësit të Myftinisë së Elbasanit Autoritetet në Malajzi kanë arrestuar tetë persona të dyshuar për terrorizëm. Një prej këtyre personave është një sh
Arrestohet pedagogu shqiptar në Malajzi, dyshohet për lidhje me ISIS Mediat arabe kanë bërë të ditur se është arrestuar në Malajzi një pedagog shqiptar i fakultetit të Drejtësisë për përfsh
Pas çmimi i Madh i Malajzisë, Sebastian Vettel replika me Alonson Çmimi i Madh i Malajzisë në Formula 1 këtë fundjavë rezultoi pozitiv për Sebastian Vettel për faktin se gjermani u nis n
Alpinistja shqiptare thyen rekordin, e para në botë që ngjit Himalajat (FOTO LAJM) Sporti shqiptar duket se po kalon një periudhë të mirë këtë vit. Pas kualifikimit në Europa League të Skënderbeut, një t
Dhjetëra të vdekur nga zjarri në një shkollë fetare në Malajzi Së paku 24 nxënës dhe mësues kanë humbur jetën nga zjarri në një shkollë fetare në kryeqytetin e Malajzisë, Kualla Llamp
E therën për një karikues, Malaj reagon për vrasjen e studentit të drejtësisë Rektori Arben Malaj me anë të një statusi në Facebook ka reaguar pas ngjarjes së rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku