999 rezultate për

malaj

Malajzia pritet të ketë udhëheqësin më të vjetër në botë Mahathir Mohamad pritet të zgjidhet kryeministër i Malajzisë, pas fitores befasuese në zgjedhje. Mohamed, 92 vjeç, do
Njihuni me "binjaken" e Soni Malajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj ka gjetur në Instagram binjaken e saj . Bukuroshja mban emrin Amrezy dhe duhet thënë se ka një
Soni Malaj e acaruar: Partneri im nuk është xheloz Soni Malaj është diskutuar gjithnjë për lidhjet e saj. Ajo u martua me Mirkon vetëm pak kohë më parë, por u ndanë pas
A do të martohet me Klevin? Soni Malaj përgjigjet si asnjëherë Soni Malaj është gjendur sot përballë fëmijëve në "Kurth me Piter Panin. Edhe pse këngëtarja di gjithmonë të gjejë sh
Soni Malaj rrëfen arsyen e ndarjes nga Mirko Divorcin me balerinin italian, Mirko Luccarelli, këngëtarja Soni Malaj e cilësoi si tragjedi të vërtetë në jetën e saj,
Kërkoi 8 mijë euro dëmshpërblim, si e humbi gjyqin Soni Malaj ndaj gazetarit Soni Malaj, ishte i pari rast kur personazhi kërkoi një shifër të konsiderueshme parash në këmbim të kopertinës. Son
Në gjyq me Soni Malajn, Arian Konomi ironizon numrin e partnerëve të këngëtares “Na kërkoi para më shumë se ç’merr në koncertet me ‘shukariet’ dhe në mënyrë ilegale, pa faturë tatimore” – u shpreh në
Sapo kishte ardhur nga Italia, pse ia vunë zjarrin makinës së emigrantit Policia ka nisur hetimet ne disa pista pas djegies se një automjeti me targa italiane, dje ne Vlore. Ngjarja ka ndod
Njësoj si me Mirkon, Soni Malajt i ndodh i njëjti incident pas kaq vitesh (FOTO LAJM) Soni Malaj padyshim që e ka provuar se në kërcim është një yll i vërtetë dhe shumë e talentuar. Ajo është sërish pjes
"Malaj e ka vendin në Europë" Esat Mala falë paraqitjeve mbresëlënëse me Partizanin, është vëzhguar edhe nga skuadra gjermane Stuttgart. Luciano M
Kush është Sara Malaj, reperja që çmendi dje Arjan Çanin? Dje në emisionin "Zonë e lirë", Arjan Çani kishte të ftuar një vajzë e cila u shfaq për herë të parë. Vajza quhej Sa
Dikur i mori Florin, Elvana i "vjedh" një tjetër gjë Soni Malajt Dikur ata ishin të pandarë... Ishin treshja më e përfolur në Tiranë. Flori, Soni dhe Elvana, tre emra të suksesshëm në m
Soni Malaj vjen me një bashkëpunim që se prisnim! (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj duket se do të sjellë një projekt të ri. Por duket se nuk do ta sjellë e vetme, ajo do të bash
Martesa me Mirkon, Soni Malaj i rikthehet kohërave të vjetra Këngëtarja Soni Malaj nuk njihet vetëm si një këngëtare shumë e zonja por edhe si një balerinë e shkëlqyer. Vite më
Google zbardh misterin e avionit të Malaysia Airlines që humbi gjurmët mbi oqean Inxhinieri australian Peter McMahon, i cili ka përvojë për çështje të hulumtimit të fatkeqësive, para pak kohësh vërtetu
Soni Malajt iu gris fustani? E vërteta që fshihet (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që i është përkushtuar shumë palestër. Soni Malaj ka mundur krijojë forma trupore
3 të rinj kërcënojnë në kaçavida dhe grabisin malajzianin mes Tiranës Policia ka vënë në pranga tre të rinj pasi akuzohen për grabitje. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se të arre
Një gjuhë e panjohur zbulohet në Malajzi Linguistët kanë zbuluar së fundi se 280 persona që i përkasin një fisi malajzian që jeton në një fshat në veri të vendit
Soni Malaj flet për puthjen me Blerim Destanin në klip (VIDEO) Soni Malaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë
Soni Malaj shfaqet me të fejuarin e saj Divorcin me balerinin italian, Mirko Luccarelli, këngëtarja Soni Malaj e cilësoi si tragjedi të vërtetë në jetën e saj,