999 rezultate për

malaj

Nora Malaj: Si më bëri Monika me të qarë Në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, deputeja Nora Malaj ka shpërthyer në lot. E ftuar në emision
Monika Kryemadhi bën me të qarë Nora Malajn (VIDEO) Fjalimi i Monika Kryemadhit në Konventën Kombëtarë të LSI-së ishte mjaft i fortë duke folur për tradhtarë dhe misionarë
PS voton Boden dhe "bllokon" Arben Malajn për në Bankën e Shqipërisë Maxhoranca e Shqipërisë, ditën e djeshme ka miratuar në Kuvend pesë nga gjashtë kandidaturat për në Këshillin e Bankës
Njihuni me shqiptarin që çmend nacionalistët grekë, është kandidat për deputet Një emër jashtëzakonisht i njohur për komunitetin shqiptar në mbarë Greqinë e sidomos në Athinë, Fatos Malaj, hidhet në
Hidhni në mjaltë një lugë kripë, vendoseni poshtë gjuhës dhe prisni rezultatet fantastike Pjesa më e mirë e këtij mjekimi qëndron në faktin se ju mund ta përgatisni atë në shtëpinë tuaj. Sekreti është kripa
Kthehen në Kosovë eshtrat e heronjve Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj (VIDEO) Eshtrat e heronjve Ilir Konushevci dhe Hazir Mala kanë arritur në Kosovë. Pas zhvarrimit në Tiranë, eshtrat e tyre me
Lidhja me biznesmenin, Soni Malaj tregon se do të martohet Historia 3-vjeçare e dashurisë së Soni Malajt me biznesmenin Klevi do të kurorëzohet me martesë. Është vetë këngëtarj
Shi dhe spektakël në provat e Moto GP në Malajzi (VIDEO) Shi dhe spektakël ka rezervuar provat e Moto GP në Malajzi. Shiu i dendur bëri që organizatorët të shtynin provat deri n
Ekstradohet nga Holanda vrasësi fierak, i dënuar me 32 vite burg Ekstradohet nga Hollanda 39 vjeçari nga Fieri i dënuar me 23 vite burg për "Vrasje", me 8 vite burg për "Trafik të na
Stuhia vret 8 alpinistë në Himalaje Së paku tetë alpinistë kanë vdekur pas një stuhie të ashpër që shkatërroi kampin e tyre në Himalaje. Grupi pesë anëta
Ndryshimet ligjore, këto janë kriteret e reja për marrjen e nënshtetësisë greke Të gjithë emigrantët shqiptarë që jetojnë në Greqi e kanë aplikuar për nënshtetësinë helene tashmë mund të informohen sh
Kryeministri i Malajzisë: Problemet në Lindjen e Mesme filluan me krijimin e Izraelit Kryeministri 90 vjeçar i Malajzisë ka mbrojtur deklaratat e tij kundërthënëse duke iu referuar hebrenjve, ndërsa pohon s
Futbollisti i Kamzës: Nuk blija dot as këpucët e futbollit Argjend Malaj ishte një nga “ish”-ët e Tiranës, i cili, të shtunën në radhët e Kamzës, u hakmor në njëfarë mënyre ndaj b
Kërkohet shkarkimi i Gjyqtarit Artur Malaj, dyshimet për të Operacioni Ndërkombëtar i Monitorimit që mbikëqyr procesin e vettingut në Shqipëri, kërkon shkarkimin e gjyqtarit Artur
"Ma nxori djalin në rrugë", flet tezja e Anna Malajt që grabiste me armë (VIDEO) Ditën e sotme Anna Malaj dhe kushëriri i saj Emiljano Grembi kanë dalë para gjykatës për grabitjen e një karburanti në F
Dalin detajet, si gangsterja Ana ideonte grabitjet me armë në Fier Pas 31 vjeçares Anna Malaj si pjesë e një bande që grabiste karburantet në zonën e Fierit dhe Mallakastës, policia ka mu
Beqare dhe e papunë, gangsterja e Mallakastrës ka një djalë të mitur Arrestimi i nënës së re nga Mallakastra pasi kishte grabitur me armë një karburant në Fier, shkaktoi shumë zhurmë. E
Akuzohet për përvetësim fondesh, prangoset ish kryeministri malajzian Ish kryeministri Malajzian Najib Razak u arrestua të martën pas akuzave për korrupsion masiv dhe përvetësim të fondeve s
Ministri Reçica për vizitë zyrtare në Malajzi Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica po qëndron në vizitë zyrtare në Malejzi ku po merr pjesë në Sami
Soni Malaj nuk ndalet! Sjell bashkëpunimin me tre këngëtarët e njohur botëror Soni Malaj tashmë pritet të bëjë namin. Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar një bashkëpunim që nuk e kemi pritur n