999 rezultate për

malaj

Jennifer Lopez si striptiste, ky shtet i ndalon filmin Filmi ku Jennifer Lopez aktron si striptiste është ndaluar në Malajzi për shkak të "përmbajtjes së pahijshme". Bordi
Fizik për t'u admiruar, Soni Malaj tregon sekretin (VIDEO) Kur flasim për trup të bukur, të palestruar dhe shumë në formë besoj se biem dakort që në mendje na shkon një emër, Soni
Malaj del hapur: Shkarkimi im nga Banka e Shqipërisë u porosit nga Veliaj Ish ministri i Financave dhe ish anëtari dhe deputeti socialist, Arben Malaj, është duke u përballur me një nismë të 28
PS heq dorë nga shkarkimi i Arben Malajt Seanca e sotme plenare përkonte me mbylljen e sezonit. Sot, Kuvendi ka hequr dorë nga shkarkimi i Arben Malajt nga Banka
Kërkesa për shkarkimin e Malajt, reagon Banka e Shqipërisë Banka e Shqipërisë ka reaguar për herë të parë, lidhur me kërkesën e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës Arben
Shkarkimi i Arben Malajt, Banka e Shqipërisë ndan të njëjtin mendin me PS (FOTO LAJM) Një ditë pas shkresës që grupi parlamentar i partisë socialiste i dërgoi Kuvendit për shkarkimin e Arben Malajt nga anët
Kush do ta zëvendësojë Arben Malajn? E zbulon ish-ministri Partia Socialiste ka nisur procedurat për shkarkimin e Arben Malajt si anëtar i Këshillit Mbikëqyrës së Bankës së Shqipë
Shkarkimi i Arben Malajt? Çfarë parashikon ligji i BSH Socialistët kanë nisur procedurat për shkarkimin e anëtarit të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë Arben Malaj p
Mblidhen votat për të shkarkuar Arben Malajn nga Banka e Shqipërisë Maxhoranca socialiste pritet të shkarkojë ish-deputetin e saj, Arben Malaj nga Bordi i Bankës së Shqipërisë. Burime t
Rama "aktor", imiton Nora Malajn dhe Neritan Cekën Kryeministri Edi Rama nga Vora ku po mban fushatë elektorale tha se data e re e zgjedhjeve nga Meta ka dalë, pasi ai dhe
Probleme me skandencën, kthehen mbrapsht tonelata me lëng "Fructal" dhe kripë Himalajesh (FOTO LAJM) AKU-ja njoftoi sot se ka bllokuar në Pikat e Inspektimit Kufitar Morinë, Hani i Hotit dhe Durrës, katër ngarkesa me prod
"Sikur të kishte Shqiperia tre Erionë...": Ish-ministri socialist ironizon Veliajn Arben Malaj, ish-ministër dhe ish-deputet i PS-së, ka reaguar përmes një postimi në rrjet lidhur me një deklaratë të bër
A e di ti kush jam unë? Vajza e Soni Malajt mburret me emrin e mamit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin ‘Tempora’ Soni Malaj ka folur për marrëdhënien e saj me të bijën 7 vjeçare. Ajo tregoi
Nga Arben Malaj tek Arta Dade, kjo është qeveria tranzitore pa Ramën në krye Për Fatmir Mediun, Edi Rama duhet të largohet nga drejtimi i vendit, pasi nuk ka zbatuar asnjë pikë nga ajo që ai quan “
Ishin pjesë e grupit, Soni Malaj mbi Elia Zaharian: Princi Leka nuk do kishte gjetur... Në emisionin “Zonë e Lirë” ka qënë e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, e cila rikthehet në këtë studio pa
Ka prishur marrëdhëniet me Sali Berishën? Flet Soni Malaj Këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj, ka qenë e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ka folur për koncertin e saj r
Soni Malaj bën një rrëfim të dhimbshëm për babain e ndjerë Soni Malaj ka qenë një nga të ftuarat e kësaj jave në ‘E Diell’ në Top Channel, ku e hapi programin me një perfomancë ma
Soni Malaj përlotet dhe prek me rrëfimin, flet për humbjen e të atit dhe divorcin Soni Malaj ka qenë një nga të ftuarat e kësaj jave në ‘E Diell’ në ‘Top Channel’. Ajo hapi programin me një perfomancë m
Arta Markun "e lëshojnë nervat": Uluni se do dilni jashtë Seanca për emërimin e Vate Stakës si anëtar i ri i KLP-së, në vendin e Antoneta Sevdarit ka kaluar me jo pak debate. Shk
Këngëtarja Soni Malaj iu bashkua nismës së Bashkisë së Tiranës për të mbjellë pemë Një artist i mirë është edhe një qytetar i mirë. Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Soni Malaj, iu bashkua nismës