999 rezultate për

malaj

Prokuroria dhe KQZ: Agron Malaj mund të vijojë normalisht detyrën si kryebashkiak Prokuroria e Përgjithshme ka verifikuar kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj prej ku ka mbërritur në përfundimin se gjith
Sot e denoncoi PD, si akuzohej dikur për 21 janarin kryebashkiaku i Matit Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë një denoncim për kryebashkiakun e Matit, Agron Malaj. Sipas PD, Malaj është
Denoncimi: Veliaj i jep pa garë tender 3.4 mln euro kompanisë së Agron Malajt? "Erion Veliaj i ka dhënë një tender prej 3.4 mln eurosh pa garë dhe rregulla kompanisë në pronësi të kryebashkiakut të B
"Po më bëni armik me zor": Malaj publikon kërcënimet e Veliajt ndaj Agon Channel Ish-ministri i Financave, Arben Malaj ka publikuar në rrjetin social Facebook një screenshoot ku sipas tij janë SMS që k
Për herë të parë, Soni Malaj publikon foto me partnerin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj ka disa vite që po shijon romancën e saj me Klevin, një djalë i panjohur për publikun.
Plasi! Pasi Butrint Imeri e quajti "të keqe", reagon ashpër Soni Malaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në emisionin "Shiko kush luan" ishte i ftuar edhe këngëtari Butrint Imeri. Ai u bë pjesë e disa loj
Tropojë/ Ndahet nga jeta simboli i pajtimit të gjaqeve U nda sot tragjikisht nga jeta misionari i pajtimit të gjaqeve në Tropojë Avdi Rexh Malaj. Avdi Rexh Malaj, simbol i
Mesazhet e Veliajt që i kushtuan shqiptarëve 110 milionë euro Ish- ministri i Financave, Arben Malaj bëri me dije për opinionin publik disa detaje dhe deklarata mjaft të forta. Ma
Gjyqtari i Apelit: Më kërcënon banda kriminale e Fatmir Xhafajt Gjyqtari i Apelit të Tiranës, Alaudin Malaj, ndihet i kërcënuar personalisht dhe familjarisht nga ajo që ai e konsideron
"Mos u merr me dasmën time se...": Malaj publikon mesazhet e Veliajt ndaj Bechettit Mbrëmja e djeshme ka pasur deklarata të forta në Opinion, ku personi që ka nxjerrë në dritë shumë detaje të panjohura ka
Malaj zbulon sms-në e Taulant Ballës: Mos kritiko se të heqim nga puna Arben Malaj ka treguar mesazhin në celular që i ka sjellë kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, i cili i
E FUNDIT/ Malaj shkarkohet me 72 vota nga posti në Bankën e Shqipërisë Kuvendi ka miratuar këtë të mërkurë dhe shkarkimin e Arben Malajt nga posti i anëtarit të Këshillit Mbikqyrës në Bankën
Gafa në Kuvend, Ruçi ngatërron Malajn me Ahmetajn: Do ju nxjerr jashtë! Seanca e gjatë parlamentare e ditës së sotme, e ka lodhur kryeparlamentarin Gramoz Ruçi, i cili ngatërroi Arben Ahmetajn
Arben Malaj: Pse nuk votova në zgjedhjet e 30 qershorit I ftuar në studion e “Abc-ja e mëngjesit” me Enkel Demin, Arben Malaj ka hedhur akuza të forta në drejtim të qeverisë, d
"M'u kërcënua familja", Malaj: Rama i nisi SMS Braçes për të më shkarkuar Malaj në fjalën e tij në Komisionin e Ekonomisë tha se shkarkimi i tij është politik dhe se në kohën kur është kërkuar e
Komisioni i Ekonomisë pro shkarkimit të Arben Malajt Komisioni i Ekonomisë miratoi pak më parë propozimin e maxhorancës për shkarkimin e Arben Malajt nga detyra e anëtarit t
Malaj: Mund të mërzitet pak Taulanti dhe Lali Eri, por unë ju qëndroj të gjitha deklarimeve Gjatë seancës në komisionin e Ekonomisë për shkarkimin e Arben Malajt janë krijuar debate mes këtij të fundit dhe Arben
"Plasin" debatet në Komision, Malaj-Ahmetajt: Unë të kam mësuar si të jesh i dobishëm Ditën e sotme po mbahet një seancë në komisionin e Ekonomisë ku ndër të tjera po shqyrtohet edhe vendimi për shkarkimin
Diskutohet shkarkimi i Arben Malaj Gjatë fundjavës deputetë të komisionit të ligjeve dhe ata të komisionit të medias dhe specialistë të kryeministrisë kan
Soni Malaj e revoltuar si kurrë më parë: "Të isha zog do t'ju lëshoja gl*sën ca njerëzve" (FOTO & VIDEO) Këngëtarja mjaft e dashur nga publiku Soni Malaj ka habitur me anë të një deklarate në Instagram. Ajo shfaqet e revol