999 rezultate për

malaj

Akuzoi KPK-në, shkarkohet nga detyra prokurori i Apelit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Apelit të Vlorës Pelivan Malaj. Sipas KPK-së, s
U arrestua pas sherrit me djemtë, merret vendimi për Alaudin Malajn Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e detyrimit të paraqitjes për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, ndërkohë
U arrestua pas sherrit me djemtë, zbulohet kërkesa e prokurorisë për ish-gjyqtarin Malaj Prokuroria e Tiranës do kërkojë masën e sigurisë arrest shtëpie për ish gjyqtarin e Apelit të Tiranës Alaudin Malaj, në
Shoqërohet me forcë nga Policia ish-gjyqtari Alaudin Malaj (VIDEO) Ish-gjyqtari Alaudin Malaj është shoqëruar nga policia. Mësohet se ai është shoqëruar me forcë në zonën e Liqenit Artifi
Arben Malaj: Këta të rinj kanë fuqi për të rrëzuar një qeveri Ih-ministri i Financave, Arben Malaj teksa ka analizuar situatën në vend, që nga vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga
"Kemi nisur bashkëjetesën", Soni Malaj rrëfen detaje nga jeta private (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Soni Malaj, ishte e ftuara speciale në rubrikën “Tani mund të këndosh” me Ardit Gjebrean. Gjatë int
Për herë të parë, Soni Malaj tregon pse u divorcua nga Mirko Soni Malaj, ka folur për herë të parë për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, Mirkon. E pyetur nga moderator Ardit Gje
Habit ish-zv/ministrja: S*ksin e kam shijuar në martesë, kam bërë namin Ish-deputetja e LSI rrëfeu detaje intime për jetën personale, që nga momenti kur i erdhi cikli menstrual dhe seksi në sh
Kush janë më të mirë në shtrat, shqiptarët apo të huajt? Përgjigjet Soni Malaj Soni Malaj është përfolur shumë për jetën e saj private, pasi i dha fund martesës me balerinin italian, Mirko, me të cil
Soni Malaj vihet në siklet: Të huajt apo shqiptarët më të mirë në s*ks (FOTO LAJM) Soni Malaj ishte e ftuar në "Why Not" me Roza Latin ku mes shumë historishë e lojrash nuk munguan as ato pyetjet "me spe
Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
"Bëmë mama të të ngjaj", vajza e Soni Malaj paska zë mhnitës (VIDEO) Ky duhet të jetë fiks rasti kur dardha bie nën dardhë. Me një video në llogarinë e saj, Soni Malaj na zbuloi zërin e ëmb
Petrit Vasili infektohet me COVID-19 Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili është infektuar me COVID-19. Nuk dihet ende gjendja e tij, ndërsa po merr trajti
"Mu duke si Greta Koçi", Soni Malaj i përgjigjet fanses Soni Malaj u shfaq dje në spektaklin më të ri në Vizion Plus “Këngë Moj”. Së bashku me kolegë të tjerë të saj, Soni kënd
Pranë partnerit dhe miqve VIP, brenda festës së ditëlindjes së Soni Malaj (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja energjike Soni Malaj, festoi ditëlindjen e saj në një organizim të madh pranë njerëzve më t
Feston ditëlindjen, s'do ta besoni kurrë sa vjeç mbush Soni Malaj (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më të kompletuara shqiptare, me një karrierë të gjatë e të suksesshme. Bëhet fjalë për Soni
Soni Malaj: Këngëtarja shqiptare që është konkurentja ime më e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shumë aktive në jetën mediatike. Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për medi
Dalin pamjet, ky është drejtori i shkollës në Tiranë që nuk i mbijetoi virusit COVID-19 (FOTO LAJM) COVID-19 ka marrë jetën e një drejtori shkolle në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se Drejtori i shkollës "Lidhja e Priz
"Dashuri pa kushte", Soni Malaj ju prezanton me vajzën e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Soni Malaj është një ndër figurat publike më të rezervuara kur bëhet fjalë për jetën private. Ajo
Soni Malaj rikthehet në ekran, zbulon prjektin televiziv ku do të përfshihet (VIDEO) Këngëtarja e njohur Soni Malaj, do të rikthehet pas një kohe mungese në skenë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Soni pë