999 rezultate për

makinen

Atentati ndaj Ndojës, Kejvina Kthella i kërkon Gjykatës makinën dhe llogaritë bankare E përfolur si e dashura e Redjan Rrajes, Kejvina Kthjella, ka bërë kërkesë për të hequr sekuestron e vënë mbi makinën, c
U përplas me makinën, 11 vjeçari niset me urgjencë drejt Tiranës Një djalë vetëm 11 vjeç është përplasur ditën e djeshme nga një automjet teksa ecte me biçikletë dhe më pas ka rënë mbi
5 truke të shpejta për ta mbajtur makinën xixë të pastër Të zotërosh një makinë nuk është gjithmonë argëtuese, sepse përveç ruajtjes së asaj që është nën ‘kapuçin’ e makinës, du
Kishin shkëmbyer SMS pafund, si Kejvina përdorte makinën luksoze të Redjan Rrajës Padyshim që kryetema e momentit pas shpëtimit të Alvinit nga kampi i ferrit, është vetëm një emër: Kejvina Kthjella.
Gjeti makinën me targa false? Pse e kërkon policia Julin e Pashakos Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përfshirjen e Julian Sulos në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Buri
Gazetari: Në makinën e prokurorit u gjetën kopje të dosjeve të tokave në Lalëz Në media kanë qarkulluar deklarata të ndryshme, mbi dokumentet që u gjetën në makinën e prokurorit Ndoja. Këtë të enj
Artan Hoxha: Materialet në makinën Arjan Ndojit, dosjet e vjedhura në prokurorinë e Durrësit I ftuar në emisionin Opinion, gazetari Artan Hoxha shpjegoi se në makinën e prokurorit Ndoj janë gjetur fashikujt e vjed
Zbulohet detaji që nxorri zbuluar autorin e atentatit ndaj Arjan Ndojt: Syzet Ditën e sotme policia vuri në pranga Redjan Rrajën si i dyshuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Gazetarja
Flet nga spitali prokurori: Pse kisha në makinën time dosjen e gjyqtarit Konomi Prokurori Arjan Ndoj pohon se nuk është ndjerë në asnjë çast i kërcënuar me jetë, deri në momentin që emri i tij është l
15 minuta tmerri, demi shkatërron makinën (VIDEO) Një dem është parë duke goditur një makinë, duke bërë që njerëzit brenda të vuanin plot 15 minuta tmerri. Ngjarja ndo
Thasë me dokumente të vjedhura në makinën e Ndojës: Pse prokurori u tregua aq amator Policia ka ndaluar sot shtetasin Redjan Rraja, si të dyshuarin kryesor për atentatin e ngritur në drejtim të prokurorit
E nxorrën "bllof" shenjat e gishtave, si doli zbuluar dentisti Rraja Redjan Rraja, 34 vjec, kushëriri i deputetit socialist Rrahman Rraja është arrestuar nga policia si i dyshuar për ngjarj
Goditi makinën e policisë, gjykata jep vendimin për Suel Çelën Prokuroria e Krimeve të Rënda kërkon 7 vjet burg për Suel Çelën alias Marjus Lulaj, i cili vazhdohn të jetë në kërkim pë
Tapë mbi biçikletë, burri përplaset me makinën në Berat (VIDEO) Një aksident ka ndodhur rreth orës 14:30 të ditës së sotme në qendër të qytetit të Beratit, në vendin e quajtur ‘Axhensi
Pse autorët nuk dogjën makinën e përdorur në atentatin ndaj prokurorit Ndoja Atentatorë të cilët planifikuan të eliminonin prokurorin Ndoji, mesa duket qëllimisht vendosën të braktisin pa djegur ma
Furgoni bën përshesh makinën, 4 të plagosur në Fushë-Krujë Dita e dielë ka nsiur me rrugë të përgjakura. Këtë mëngjes një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Luzë në Fushë-K
Gazetari tregon pse s’e dogjën autorët e prokurorit Ndoja makinën, përplasja me fshatarin Gazetari Spartak Koka ka publikuar në News24 në emisionin “Kjo Javë” fotot e makinës së autorëve të atentatit të djeshëm
“Më vodhën makinën 180 mijë euroshe”, emigranti shqiptar tenton të mashtrojë policinë Një emigrant që ka ardhur nga Gjermania ka tentuar që të shesë në Vlorë një makinë që e kishte marrë me këste në Gjerman
Autorët e dinin mirë itinerarin e prokurorit, çfarë u gjet në makinën e braktisur Duket se autorët ia kanë ditur mirë itenerarin Prokurorit ditën djeshme, pasi ata i kanë bërë pritë dhe e kanë qëllua
Ia bënë makinën shoshë, ndaj prokurorit Arjan Ndoj u qëllua 8 herë me breshëri (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarje e rëndë në Durrës ku u bë atentat i frikshëm ndaj prokurorit Arjan Ndoj. N