999 rezultate për

makinen

Këto gjashtë gabime po shkatërrojnë makinën tuaj Të qenit pronar automjeti nuk është diçka e lehtë. Duhet të kujdeseni mirë për të, në mënyrë që “ëndrra” të mos ju ktheh
I veshur si Babagjysh, ylli i futbollit përplas "bishën" luksoze (FOTO LAJM) Në ditën e Krishtlindjeve mbarë bota feston, por për disa nuk kalojnë shumë mirë. Sulmuesi i West Ham, Michail Antonio,
Policia e gjeti durrsakun në anë të rrugës, zbulohet shkaku pse do t'i kalojë festat pas hekurave Një aksident ka zbuluar të shkuarën e errët të shoferit të makinës. Ai është arrestuar nga policia pasi duke drejuar
"Gati për skrap", shqiptari përplas mjetin e tij luksoz por ia mbath nga vendngjarja Një shqiptar nga Kosova, drejtues i një makine BMW, ka humbur kontrollin e automjetit dhe ka perfunduar në një rrëzë pyl
Kejvina Kthella bëhet xheloze dhe i prish makinën ish-it (VIDEO) Modelja shumë e komentuar dhe që tërheq gjithnjë vëmendjen, Kejvina Kthella ishte e ftuar në "Thumb", ku zbuloi shumë pë
Aksidentoi makinën luksoze në rrethrrotullimin e "vdekjes", si humbi jetën i riu Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e ditës së sotme ku një 28 vjeçar humbi jetën. Ngjarja tragjike ndodhi në rreth
Eksploziv në makinën e prokurorit në Vlorë, reagon Kryeprokurori Olsian Çela Në orët e para të mëngjesit të datës 21.12.2019, në qytetin e Vlorës një sasi eksplozivi është hedhur dhe ka shpërthyer
I hodhën në erë makinën, ngjarjet e bujshme që ka hetuar Albert Kuliçi Makina tip “Volkswagen” në pronësi të prokurorit Albert Kuliçi është shpërthyer mbrëmë gjatë natës në Vlorë. Ngjarja ka
Dalin fotot nga vendngjarja, ky është prokurori që i hodhën makinën në erë me tritol Shpërthimi i orës 03:00 në lagjen "28 Nëntori" në Vlorë ka shkaktuar frikë tek banorët. Pas verifikimimeve paraprake
Arrestohen 3 "të fortit" e Fierit, çfarë u gjeti policia në makinën e blinduar Policia e Fierit ka arrestuar 3 shtetas, të cilëve gjatë kontrollit në mjet iu gjetën armë zjarri. Sekuestrohen 2 arm
5 produkte që i keni të gjithë në shtëpi dhe j'ua mbajnë makinën si të re Zotërimi i një makine vjen me shumë përgjegjësi. Ju duhet të paguani taksa shtesë, si dhe të siguroheni që makina juaj ë
RENEA arreston të shumëkërkuarin në Gjirokastër, çfarë iu gjet në banesë RENEA ka arrestuar një person të shumëkërkuar në Gjirokastër. Bëhet fjalë për Enrik Llukën, i cili u arrestua gjatë orëv
Aktivistja e teatrit: Tentuan të më fusin me zor në makinën e policisë (VIDEO) Adriana Kalaja, e cila njihet si një aktiviste në mbrojtje të Teatrit Kombëtar, tregoi për FaxNeës se çfarë ndodhi pak m
"Makinën 200 mijë euro, ku je fshehur", producenti sulmon Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Producenti nga Kosova Bini Nebihu ka "shpërthyer" në Facebook, duke kritikuar artistët shqiptarë, që pas tërmetit janë f
Disa këshilla për ju që keni vendosur të kaloni natën në makinë Pas dëmeve të rënda që tërmetet e njëpasnjëshme kanë shkaktuar në qytetin e Tiranës dhe Durrësit, shumë prej jush kanë v
I shkrumbuan makinën gjatë natës, reagon gjyqtari i akuzuar për korrupsion Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Blutë
Akuzat e rënda për korrupsion, kush është gjyqtari që i dogjën makinën në Shkodër? Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Por k
Dy persona tentojnë ti grabisin makinën drejtorit të Tatim-Taksave Një ngjarje e paprecedentëë ka ndodhur në Gjirokastër. Drejtorit të Tatim-Taksave vendore në Bashkinë e Gjirokastrës
Tentuan të vjedhin makinën, kapen dy të rinjtë nga Gjirokastra Dy të rinj janë vënë në prangat e policisë së Gjirokastrës pas një ndjekje për disa kohë. Kjo pasi tentuan të vjehdi
Gropa në asfalt "gëlltit" makinën ku udhëtonte një 12-vjeçare (VIDEO) Xhiro në rrugët e Flores da Cunha në Brazil nuk ka rezultuar e suksesshme për familjen Cavagnolli. Gjatë momentit kur