999 rezultate për

makinen

Përplasi makinën e policisë dhe la 3 persona të plagosur, kush është shoferi problematik Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në Elbasan. Nga ngjarja kanë mbetur tre të plagosur. Policia
Vrau Altin Balliun pse i gërvishti makinën, çfarë u vendos për Olger Mustafën Në Shqipëri nuk është e pamundur të humbësh jetën për shkaqe banale dhe kjo mbetet akoma një plagë e shoqërisë sonë.
Del emri i këngëtares që i vodhën makinën për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës Rrëmbimi i Jan Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Denoncimi: Kryetarit të Bashkisë i djegin makinën, policia hesht! Kryetarit të Bashkisë së Peqinit i është djegur qëllimisht makina e tij. Kështu denoncon ish-kryeministri Sali Beris
Leku letër, pas super dhuratës për bashkëshorten Ermali "surprizon" edhe veten (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Ermali surprizoi Arianën me makinën luksoze të tipit "Range Rover" e cila nuk kushton më pak se 6
Kush është këngëtarja që i vodhën makinën për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës Rrëmbimi i Jan Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Jak Prenga u rrëmbye me makinën e vjedhur të një këngëtareje të njohur Rrëmbimi i Jak Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Ndalon makinën në mes të rrugës dhe dhunon policin, kapet "i forti" në Mirditë Duket se shqiptarët akoma nuk e kuptojnë mirë forcën e ligjit. Një 45-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shk
Me 171 km/h, shoferët në Tiranë ngatërrojnë makinën me avionin (VIDEO) Policia Rrugore ka kryer mbrëmjen e kaluar kontrolle në rrugën interurbane kryesore Tiranë -Elbasan, në unazën e madhe k
Të shtënat misterioze, policia gjen tre gëzhoja dhe makinën luksoze tek Uji i Ftohtë Një ngjarje misterioze ka ndodhur këtë mesditë në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat bëhen të çuditshme pasi
Kur nuk ke mjaftueshëm para për të çuar makinën në servis (FOTO LAJM) Asgjë nuk të bën më tepër me dhimbje koke se faturat e larta të mekanikëve për të të rregulluar makinën, por disa drejtu
Arsyeja misterioze pse polici prek makinën tuaj kur ju ndalon Edhe pse duket sikur në fakt është thjesht rastësore, nuk është e tillë. Përgjithësisht e kemi vënë re se policët e p
Tentoi të vidhte makinën në mes të Tiranës, kapet 52 vjeçari Një 52 vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës pasi ka tentuar të vjedhë një automjet. Shtetasi me iniciale
Kush është politikani që ndihmoi Baren të arratisej? I dha makinën dhe u maskua si piktor Gjatë verës, dhe vjeshtës së vitit 1999, Policia e Shtetit nis një aksion të gjerë për goditjen e bandave në të gjithë v
Aksident spektakolar në Rally Dakar, protagonist dy herë kampioni i F1 (VIDEO) Dy herë kampioni i Botës në Formula 1, Fernando Alonso ka kaluar një moment frike në garën Rally. Teksa po drejtonte
"E pashë të shtrirë përmbys në rrugë", vëllai i Kastriotit tregon tmerrin e ekzekutimit Paraditja e djeshme rezultoi fatale për 47 vjecarin Kastriot Reçi. Së bashku me të vëllain, kishin parkuar makinën dh
Ja si mund ta ndizni makinën kur i harxhohet bateria, pa pasur nevojë ta tërhiqni (VIDEO) Problemi me ndezjen e veturës në çelës është një ndër më të zakonshmit për ngasësit e veturave, e sidomos në periudhën e
Kamioni përplaset makinën në Vlorë Pak pasi një fëmijë 4 vjeçar u përplas nga një auotmjet një tjetër aksident ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Sipas inf
Mjeti luksoz përplaset me shtyllën, shoferi arratiset por nuk e harron makinën Një automjet luksoz, tip BMW seria 7 është përplasur mbëmjen e së hënës me një shtyllë betoni të ndriçimin rrugor. Ng
Efekti i alkoolit/ Balotelli protagonist për Vitin e Ri, lë makinën rrugëve dhe kthehet në shtëpi në këmbë Është bërë e zakonshme që çdo javë të dëgjojmë lajme të çuditshme për Mario Balotelli. Sulmuesi italian mbetet një n