999 rezultate për

makinen

Shkoi të takonte birin e sapolindur dhe bashkëshorten, arrestohet shqiptari në Itali Policia italiane ka arrestuar ditën e djeshme një shqiptar i dënuar për vjedhje. Ai ishte në arrati që nga muaji maj
U bë tapë e i përplasi makinën qëllimisht, 32 vjeçari plagoset vetë Një person në Shkodër ka përfunduar në pranga pasi ka shkaktuar një aksident qëllimisht nën efektin e alkoolit, duke mbe
Makinën plot me "mall", si dolën zbuluar tre persona në Elbasan Policia e Elbasanit ka arrestuar tre persona duke goditur veprimtarinë kriminale në fushën e narkotikëve. Operacioni
Kërcënohet me jetë punonjësja e Bashkisë Elbasan, tentojnë t’i djegin makinën Elbasani njihet si një ndër qytetet më problematikë për sa i përket krimit të organizuar. Rreth një muaj më parë ësh
Mbushi makinën me drogë e niset me të dashurën drejt Greqisë, kapet "mat" përmetari Policia doganore ka vënë në pranga një të ri pasi në makinën ku po udhëtonte bashkë me të dashurën i është gjetur 1 kg l
Aksident në Librazhd, trajleri përplaset me makinën Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas ku një makinë është përplasur me një trajler.
Pse lëviz Rama me makinë të blinduar?! Si përgjigjet kryeministri Kryeministri Edi Rama, i ftuar në “Opinion”, e ka nisur emisionin me një koment për makinën me të cilën po qarkullon di
Pasi e quajti shpifje, Ilda Bejleri pranon se ka goditur me makinën 63-vjeçaren në Tiranë Ilda Bejleri ditën e sotme ka shkaktuar një aksident në Tiranë ku akuzohet se ka goditur me makinë një shtetase dhe më p
PD s’i ndahet Ramës: Pse OFL nuk bllokon makinën luksoze të vëllait tënd? (VIDEO) "Pse vëllai i Kryeministrit është mbi ligjin dhe për të nuk vepron Urdhri nr. 1834/1, datë 06.11.2019 i Policisë së Shte
U kap me lëndë narkotike në makinën luksoze? Reagon e ëma e Oriola Marashit (FOTO LAJM) Ditën e sotme në rrjet qarkullo lajmi se modelja shumë e njohur shqiptare Oriola Marashi ishte shoqëruar nga nga policia
Iu bë atentat, OFL i sekuestron makinën e blinduar biznesmenit Dashamir Gjoka Pasi i kërkuan që të plotësonte formularin e deklarimit të pasurisë para dy ditëve, OFL i ka bllokuar automjetin biznesm
Telashe tjera për mamin e Zaniolos, ia lejnë makinën pa timon Edhe pse në një moshë të madhe, nëna e yllit të Romës, Nikolo Zaniolo, njihet nga të gjithë për pamjen e saj mjaft tërhe
Përplasi makinën e policisë dhe la 3 persona të plagosur, kush është shoferi problematik Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mëngjesit të sotëm në Elbasan. Nga ngjarja kanë mbetur tre të plagosur. Policia
Vrau Altin Balliun pse i gërvishti makinën, çfarë u vendos për Olger Mustafën Në Shqipëri nuk është e pamundur të humbësh jetën për shkaqe banale dhe kjo mbetet akoma një plagë e shoqërisë sonë.
Del emri i këngëtares që i vodhën makinën për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës Rrëmbimi i Jan Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Denoncimi: Kryetarit të Bashkisë i djegin makinën, policia hesht! Kryetarit të Bashkisë së Peqinit i është djegur qëllimisht makina e tij. Kështu denoncon ish-kryeministri Sali Beris
Leku letër, pas super dhuratës për bashkëshorten Ermali "surprizon" edhe veten (FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë Ermali surprizoi Arianën me makinën luksoze të tipit "Range Rover" e cila nuk kushton më pak se 6
Kush është këngëtarja që i vodhën makinën për rrëmbimin e bujshëm të Jan Prengës Rrëmbimi i Jan Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Jak Prenga u rrëmbye me makinën e vjedhur të një këngëtareje të njohur Rrëmbimi i Jak Prengës dhe më pas vrasjes e zhdukjes së trupit të tij duket se është pasojë e një marrëdhënie të dështua
Ndalon makinën në mes të rrugës dhe dhunon policin, kapet "i forti" në Mirditë Duket se shqiptarët akoma nuk e kuptojnë mirë forcën e ligjit. Një 45-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shk