999 rezultate për

makinat

Artan Hoxha publikon fotot: Pse RENEA nuk ndaloi në Elbasan makinat e blinduara të Çapjave (VIDEO) Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin Repolitix, gazetari investigativ i Artan Hoxha ka publikuar për herë të parë disa fo
Aksident i rëndë në Krrabë, makinat përplasen “kokë më kokë” Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur para pak minutash në autostradën Elbasan-Tiranë. Sipas të dhënave në
Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, makinat bëhen copash (VIDEO) Një aksident ka ndodhur paraditen e së mërkurës në autostradën Tiranë-Durrës. Siç shihet nga pamjet në aksident janë
Pastrimi i Parkut të Liqenit tashmë me mjete moderne e ekologjike (FOTO LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj njoftoi nga Parku i Liqenit se, pastrimi i kësaj zone do të bëhet me mjete
Debati në Kuvend, deputetët xhelozë për sekretaret dhe makinat Komisioni i Ligjeve mori dje në shqyrtim buxhetin vjetor të institucioneve të drejtësisë. Në mbledhjen e komisionit u sh
Panik në Vlorë, digjen natën dy makina (FOTO LAJM) Dy makina janë djegur gjatë natës në qytetin e Vlorës, ne rrethana të paqarta. Ende nuk ka të dhëna zyrtare nga poli
I merr të gjitha makinat përpara, shofer si ky nuk keni parë ndonjëherë (VIDEO) Një djalë i cili sapo ka marrë patentën në Kinë, tenton të parkojë por gjithcka i shkon keq. Ai përplas tre nga makin
Aksidenti i rëndë në Elbasan, pse makinat u përplasën kokë më kokë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në qytetin e Elbasanit. Askidenti është regjistruar në lagjen Emin M
Makinat u përplasën kokë më kokë, kush janë viktimat e aksidentit tragjik në Rrugën e Kombit (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e Kombit, ku si pasojë kanë humbur jetën 2 persona. Akside
Veshjet dhe makinat më luksoze, çfarë pune bën Morena Taraku? Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?
Çmenduri! Kësaj i thonë të bësh autoshkollë me 300 mijë euro makinë (FOTO LAJM) Na ka qëlluar të shikojmë që makinat e autoshkollës të mos jenë aq luksoze apo të reja. Kjo mund të vijë për faktin
Aksident masiv në Tiranë, tre makinat bëhen copë-copë Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake tre makina janë përplasur te
Kështu "zhduken" makinat, skafet dhe motorat e konfiskuar Makina, kamionë, skafe, motoçikleta dhe mjete të tjera motorike, të konfiskuara nga Drejtoritë Rajonale të Policisë së S
Aksident me disa të plagosur në Fier, dy makinat përplasen “kokë më kokë” (VIDEO) Një aksident ku janë plagosur disa persona ka ndodhur ditën e sotme në Qafën e Koshovicës, në Fier. Mësohet se dy mak
Shqiptarët, gati të marrin makinat që gjermanët i hedhin në kosh Ku do të shkojnë makinat e vjetra me naftë që në Gjermani nuk po gjejnë më blerës? Pse të mos hidhen sytë nga Ballkani,
Makinat përplasen kokë më kokë në Librazhd Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë të shtunë pasdite në afërsi të Librazhdit. Dy makina janë përplasur komë
Policia aksion në Veri të Mitrovicës, goditen makinat e serbëve Policia e Kosovës ka sekuestruar 14 vetura pa tabela në veri të Mitrovicës që nga data 24 shtatori, kur edhe ka filluar
Vilat, super makinat dhe miliardat e Ronaldos nuk mund të blejnë heshtjen e një vajze Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo është kthyer në një markë globale, me një “perandori” prej 350 milionë paundësh,
Po garonin në rrugë, makinat luksoze shkaktojnë aksidentin fatal (VIDEO) Tre makina luksoze, një Ferrari, një Porsche dhe një Mercedes ishin duke bërë gara në rrugë teksa shkaktojnë një aksiden
Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?