999 rezultate për

makinat

Shtyhet afati i importit për makinat e përdorura Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku me anë të një deklarate për shtyp, ka njoftuar se afati për
Aksident i frikshëm në Elbasan, 3 makinat bëhen copë copë Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjene sotme në Elbasan, pranë Shkollës Pedagogjike të qytetit. Sipas informacione
Aksident i rëndë në Shkodër, makinat bëhen copash Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin Shkodër-Bushat, ku dy mjete janë përplasur në fshatin Beltoje. B
“K*rv pa vlerë”, fansat shpërthejnë kundër Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Gjobat e policisë nuk kursejnë as makinat luksoze në Tiranë (FOTO LAJM) Edhe pse Policia Rrugore i ka shtuar masat, shumë shoferë nuk friksohen dhe parkojnë ku të munden. Siç duket edhe nga
Ndryshon procedura për makinat, si do të nxirren tashmë nga qarkullimi Pak para se të ikte nga zyra, Damian Gjiknuri ka firmosur edhe një udhëzim, i cili pritet t'i hapë mjaft punë pronarëve
Makinat përplasen "kokë më kokë" në Peqin Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur në rrugën që të çon në Peqin. Në ketë aksident janë përfshirë dy mak
Kylie Jenner nuk kursehet, reklamon shtëpitë dhe makinat luksoze Janë disa fakte në jetë që janë absolutisht të padiskutueshme: qielli është blu, bari është i gjelbër e ndërsa Kylie Jen
Së shpejti makinat me ujë, 5 mijë kilometra me 5 litra (FOTO LAJM) Një ide revolucionare për mbarë botën e automjeteve, e cila është vënë në praktikë nga inxhinieri puljez Lorenzo Enrico.
Makinat e vjetra në qarkullim? Udhëzimi për kushtet që duhet të përmbushin Një vendim i Këshillit të Ministrave i miratuar në fund të tetorit të vitit të shkuar përcaktonte kufizimet për importi
Makinat bëhen copash nga prania e akullit në aksin Levan-Tepelenë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fierit Dy automjete janë përplasur në vendin e quajtur ‘Kt
Parkuan makinat tek toka e tij, fermeri i bën të pendohen përjetë (VIDEO) Ky bujk nga Pavao Bedekovic, Kroaci, e kishte një problem serioz në arën e tij. Ai u lodh nga njerëzit që parkonin v
Çfarë do të ndodhë nga nesër me makinat me xhama të zinj Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor bën me dije se duke nisur nga nesër nuk do kryejë asnjë shër
Dy makinat e shqiptarëve bëhen copash në Itali, një familje në luftë për jetën Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Në këtë aksident janë përfshirë dy makinë të c
Bisha prej hekuri, këto do jenë makinat luksoze të 2019-ës (FOTO LAJM) Makinat luksoze në ndryshim nga vite më parë që i merrnin vetëm të pasurit, sot po kërkohen më shumë se kurrë. Bentle
Makinat e reja elektrike që pritet të magjepsin botën në 2019-ën (VIDEO) Viti që vjen pritet të sjellë një hov të ri për makinat elektrike. Prodhuesit e automjeteve kanë shënuar një progres të
TESTI/ Makinat më të sigurta dhe më të rrezikshme të vitit 2018 (FOTO LAJM) Euro NCAP ka testuar në lidhje me sigurinë 23 makina gjatë vitit 2018 duke publikuar edhe renditjen e makinave më të sig
Makinat përplasen kokë më kokë, tre në plagosur në Milot Tre presona janë plagosur mbrëmjen e sotme pas një aksidenti të rëndë në aksin rrugor Lezhë-Laç, në vendin e quajtur ura
Makinat përplasen ‘kokë më kokë’ në Krrabë, plagosen 4 persona Katër persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Tiranë. Mësohet se
Rama kujtohet pas protestës, i përmend rektorëve makinat luksoze Rama i ka nxjerrë dufin e studentëve, rektorëve dhe dekanëve. Ndër të tjera Rama ka deklaruar se pas protestës e sheh