999 rezultate për

makinat

U përfshi në skandalin 'Loredana', Getinjo tregon si i ka bërë të tijat makinat luksoze (FOTO LAJM) Skandali 'Loredana', u kthye në qendër të mediave jo vetëm shqiptare por edhe ato të huaja. Loredana akuzohet për mashtr
10 makinat luksoze që kryesojnë listën e të preferuarave për futbollistët në vitin 2019 (FOTO LAJM) Shumë futbollistë preferojnë të kenë makina të shtrenjta e luksoze. E përditshmja angleze "The Sun" ka sjellë 10 maki
Këto janë makinat që kanë çmendur mafien ruse (FOTO LAJM) Mafia ruse sot mund të jetë bërë më e rafinuar e të ketë arritur nivele të larta, por vitet 90 kanë qenë kulmi i dhunës
Përmbytje në Fier, lundrojnë makinat (FOTO LAJM) Si pasojë e një sërë reshjesh intensive gjatë kësaj të enjte, disa prej akseve rrugore në Fier janë gjendur sot nën push
Luks i çmendur, të gjitha makinat milionëshe të Loredanës dhe Mozzik (FOTO LAJM) Loredana u arrestua ditën e djeshme në apartmentin e saj pasi dyshohet se është përfshirë në një mashtrim bashkë me vëll
Flet biznesmeni: Si mi vodhën dy makinat luksoze dhe paratë Një supergrabitje ka ndodhur në qytetin e Patosit në orët e para të së dielës. Pre e grabitjes ka rënë një biznesmen
Anakonda gjigande bllokon autostradën, të gjithë dalin nga makinat (VIDEO) Dje, Italo Nascimento Fernandes dhe gruaja e tij ishin duke udhëtuar afër shtëpisë së tyre në Brazil kur vërejtën diçka
7 makinat e blinduara që preferohen nga VIP-at: Sa kushtojnë dhe kush i prodhon (FOTO LAJM) Rreziku që u kanoset njerzëve publike ose siç quhen ndryshe VIP-at, siç janë politikanët, pjesëtarët e familjeve mbretër
Kush bëri seks në makinën e shtetit në mes të rrugës, zbulohet institucioni që i përket Një makinë zyrtare ndaloi për disa minuta në rrugën Prishtinë-Pejë, në afërsi të fshatit Balincë pasditen e së enjtes. A
Çfarë ndodh nëse shtypni butonin e parkimit duke ecur me 200 km/h? (VIDEO) Teknologjia e automobilëve është në kulm dhe tashmë pak janë makinat që kanë një levë të frenave të dorës mekanike. Maki
Nga "Porsche" tek "BMW" dhe "Mercedes", njihni "bishat" e rrugës për 2019 (FOTO LAJM) Wshtë zhvilluar për këtë vit panairi i makinave në Shanghai, ku markat më të njohura botërore prezantuan fjalën më të fu
Pse makinat në SHBA nuk kanë drita mjegulle nga pas Rregullorja 48 e Kombeve të Bashkuara e adoptuar nga Komisioni Ekonomik i Kombeve të Bashkuara për Evropë obligon prodhu
Policit i ikën truri nga trafiku, përplas makinat në rrugë (VIDEO) Një polic i Nju Jorkut humb durimin derisa po priste në trafik brenda veturës zyrtare në Queens, dhe kështu përplas maki
Trafik i frikshëm në Tiranë-Durrës, makinat bllokohen për dy orë Duket sikur sezoni ka nisur që tani, duke parë se gjendja gjatë pasdites së sotme në autostradën Tiranë-Durrës ka qenë e
Aksident në Fier, dy makinat bëhen copë copë Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Zhupan. Sipas informacioneve të para një kamionçinë ti
Makinat me motor diesel largohen nga tregu brenda dy viteve Prodhuesit evropianë të automjeteve duhet t’i japin konsumatorëve më shumë lehtësira për të kthyer pas automjetet në kua
Aksident masiv në Elbasan, makinat përplasen njëra pas tjetrës Një aksident masiv ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Sipas informacioenve paraprake, në aksident janë
Makinat përplasen kokë më kokë, dy tW plagosur në Fushë-Krujë Dy makina janë përplasur ballazi me njëra-tjetrën në rrugën Fushë Krujë – Thumanë. Si pasojë, ato kanë përfunduar duke u
Shtyhet afati i importit për makinat e përdorura Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku me anë të një deklarate për shtyp, ka njoftuar se afati për
Aksident i frikshëm në Elbasan, 3 makinat bëhen copë copë Një aksident masiv ka ndodhur mbrëmjene sotme në Elbasan, pranë Shkollës Pedagogjike të qytetit. Sipas informacione