999 rezultate për

makinat

Pak minuta shi kthejnë rrugët në lumej: Gjithandej makina që lundrojnë si varka (VIDEO) Ka mjaftuar disa minuta shi që rrugët e qytetit Monterrey në Meksikë të kthehen në lumej duke dhënë pamjen që mund ta sh
“Toyota” befason sërish, prezanton makinat elektrike për lojërat olimpike 2020 (FOTO LAJM) 3.700 automjete të reja do të jenë pjesë e Lojërave Olimpike 2020, në Toyko, të gjitha nga kompania e automjeteve “Toyot
Kërdia me aksidente, makinat bëhen copa në Milot, në Elbasan përfundon në kanal Tre aksidente rrugore të njëpasnjëshme janë shënuar pasditen e sotme në të gjithë vendin duke konfirmuar edhe njëherë se
Makinat përplasen kokë më kokë në Fier, dy të plagosur Një aksidenty ka ndoshur në afërsi të zonës së njohur si fermë, në periferi të qytetit të Fierit. Koke me koke me nj
Video që po çudit botën, makinat marin kthesën dhe zhduken (VIDEO) Mijëra persona që kanë pasur rastin ta shohin një video të pazakontë në Tëitter ku shihen se si shumë vetura “zhduken” n
Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kanal (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur "Pushimi i Shoferit". Mësohet se
Japonia teston me sukses makinën fluturuese, pritet të dalë në treg Një makinë fluturuese është testuar në Japoni dhe ishte në gjendje të qëndronte pezull në mënyrë të qëndrueshme për rret
Makinat luksoze të miliarderëve shkaktojnë kaos në Londër (FOTO LAJM) Në muajt korrik dhe gusht Londra mbushet me makina super të shtrenjta. Duket se një gjë e tillë është kthyer në një even
Kujdes ku parkoni makinën në Tiranë: Markat e preferuara të hajdutëve Në kulmin e sezonit veror, veç vjedhjes së banesave shtohen ndjeshëm edhe grabitjet e automjeteve. Emigrantët që kthe
Alarm për bombë në makinën e Messit dhe Suarezit (VIDEO) Probleme sërish për Lionel Messin. Policia e Barcelonës, në aeroportin e El Prat u njoftua se dy bomba ishin vendosura
I zhytur në borxhe dhe pa punë, William Levy shet makinat dhe vilat luksoze (FOTO LAJM) William Levy është një ndër aktorët më të suksesshëm dhe të adhuruar për të gjithë ata që i kanë ndjekur filmat ku aktor
William Levy mbetet pa para, shet vilat dhe makinat Aktori William Levy, një nga emrat më të dashur të ekranit, pas roleve të tij protagonistë në telenovela duket se nuk po
Lojtarët e Barcelonës i gjen "belaja", marka Audi iu kërkon të këthejnë makinat mbrapsht Lojtarëve të Barcelonës u ka dalë së fundmi një problem i papritur me markën e njohur Audi. Audi ka kërkuar që lojta
AKSION/ Itali, shqiptarët e dehur godasin makinat, kërcënojnë dhe ofendojnë policinë Një natë e çmendur ka qenë ajo e mbrëmshmja për dy shqiptarë që banonin në komunën e Novafeltria, në Rimini të Italisë.
Stuhia e madhe në Ulqin, makinat mbulohen nga pemët e shembura (FOTO LAJM) Shi i madh dhe erëra të forta kanë goditur mbrëmë Ulqinin, duke shkaktuar dëme të mëdha materiale. Si pasojë e shtrën
Stuhi me breshër godet Meksikën, makinat mbeten të izoluara në akull (FOTO LAJM) Meksika u godit nga një stuhi në mëngjesin e hershëm me breshër, duke krijuar rrezik tek qytetarët, madje makinat mbetën
2 mijë euro karburant në vit! Makinat qeveritare nuk ngopën duke djegur Gjysmë milioni euro karburant ka shpenzuar vitin e kaluar vetëm 1/3 e ministrive të Qeverisë së Kosovës. "Zëri" shkr
Aksident i frikshëm në Skënderaj, makinat ndahen më dysh Një aksident i rendë ka ndodhur pak minuta më parë në Skënderaj duke lënë të lënduar tre persona. "Dy vetura janë pë
Digjen makinat e kryetares së PD Një ngjarje e rëndë ka ndhur në Ulez gjatë natës së sotme ku janë djegur plotësisht dy makinat e kryetres së PD, Gjelina
Sa kushtoin avioni privat i Pacollit dhe tetë makinat luksoze (FOTO LAJM/) Pasuria e Behgjet Pacollit, ministrit të Jashtëm të Kosovës është përrallore. Ai erdhi nga biznesi në politikë duke u bë