999 rezultate për

makinat

Çfarë do të ndodhë me makinat e sekuestruara nga policia Me një udhëzim të datës 17 maj 2019, por që ka hyrë tani në fuqi, janë përcaktuar procedurat që do të ndiqen për adminis
Miliona euro në garazh, i njihni “bishat” e Noizyt? (FOTO LAJM) Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a
Rama ul sërish taksat për miliarderët, sa do të paguajnë për makinat luksoze Qeveria ka vendosur të lehtësojë sërish pasunarët e Shqipërisë ndërkohë që të tjerëve ua rrit taksat. Në paketën fisk
Skena filmash në autostradë, reperi shqiptar përplas makinat luksoze (FOTO LAJM) Ai është bërë i njohur në Shqipëri pas projektit "Benzi" i cili pati shumë sukses. Por reperi Finem është përfshirë n
Çfarë lojtari, Mane: Smë interesojnë makinat apo orat e shtrenjta, ndihmoj të varfrit Sadio Mane ka rrëfyer së fundmi se kur ka qenë më i ri ka pasur probleme me urinë, ashtu si një pjesë e madhe e njerëzve
Pamje të rënda, shembet ura dhe zë poshtë makinat (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kinë. Tre njerëz humbën jetën dy të tjerë u plagosën nga shembja e një ure në provi
U shua në aksident, dalin në ankand 21 makinat e aktorit, Paul Walker (FOTO LAJM) Një koleksion prej 21 automjetesh në pronësi të aktorit të ndjerë Paul Walker janë vendosur të shiten në ankand me rasti
Po bënin garë në mes të natës, si u bënë copash super makinat (FOTO LAJM) Një aksident ka shkaktuar panik mëngjesin e sotëm në Tiranë, në zonën e Kamzës, që quhet ndryshe edhe zona e Treshit.
Qytetarët me "zemër në dorë", ç'ndodhi para mesnatës në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Pas një lajmi të rremë të shpërndarë në disa media online se në mesnatë një tërmet i fuqishëm do të prekte Tiranën, dhe
Tërmeti shkatërron godinën e Gjeologjikut, gurët shkatërrojnë makinat (FOTO&VIDEO) Dy lëkundje të forta tërmeti kanë lëkundur pasidten e sotme Tiranën, por edhe qytetet e tjera të vendit. Nga të dhënat e
Makinat që do të shpejtojnë pastrimin e oqeaneve nga plastika (VIDEO) Ende kemi kohë për të dal nga kriza e oqeaneve me mbetje të plastikës, por makinat si këto do të ndihmojnë në përshpejti
Makinat përplasen "kokë më kokë" në Dibër, lëndohet çifti Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Peshkopi-Bulqizë. Dy makina janë përplasur ‘kokë më kokë’.
Një çmenduri e vërtetë: Njihni makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Nga panairi më i madh i automjeteve: Makinat e së ardhmes (FOTO LAJM) Frankfurt Auto Show është panairi më i madh në botë i automjeteve. Kompani nga e gjithë bota vijnë aty për të treguar
Drejtoria Transportit jep njoftimin e rëndësishëm për makinat me xhama të zinj (FOTO LAJM) Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor nëpërmjet një njoftimi ka sqaruar se kur është i lejueshëm d
Fshati që nuk i njeh makinat, pamje përrallore (FOTO LAJM) Duket si një përrallë e vërtetë! Gietorn është fshati, që do të donte ta vizitonte të paktën një herë në jetë çdo njeri.
6 makinat më të shpejta dhe më të shtrenjta të policisë në botë (FOTO LAJM) Makinat e policisë kanë bërë një rrugë të gjatë. Me kaq shumë automjete të fuqishme në rrugë, është e natyrshme që polic
Shembet ura, përpin makinat dhe dy persona (VIDEO) Një urë u shemb pas shirave të rrëmbyeshëm në qytetin turk të Termes, në rajonin e Detit të Zi. “BBC” raporton se dy
Pak minuta shi kthejnë rrugët në lumej: Gjithandej makina që lundrojnë si varka (VIDEO) Ka mjaftuar disa minuta shi që rrugët e qytetit Monterrey në Meksikë të kthehen në lumej duke dhënë pamjen që mund ta sh
“Toyota” befason sërish, prezanton makinat elektrike për lojërat olimpike 2020 (FOTO LAJM) 3.700 automjete të reja do të jenë pjesë e Lojërave Olimpike 2020, në Toyko, të gjitha nga kompania e automjeteve “Toyot