999 rezultate për

makina

Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas për vdekje të miturin me biçikletë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë vetëm pak minuta më parë. Një makinë ka përplasur një fëmijë, teksa po kalo
20-vjeçari po "fluturonte" me shpejtësi, makina del nga rruga e përfundon në arë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Berat Lushnje ku është plagosur një i ri. Një automjet tip "Op
CR7 nuk kursehet aspak, i shton koleksionit të çmendur makinën unike (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u shpall për herë të dytë radhazi kampion Italisë me Juventusin. Hera e shtatë që ylli portugez fiton
Po fluturonte me shpejtësi, makina hidhet 10 metra në ajër dhe përfundon në hekurudhë Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur diëtn e sotme në aksin nacional Elbasan- Librazhd. Mësohet se makina ka përfu
Merr flakë në ecje makina me të cilën udhëtonin Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë (VIDEO) Një aksident që mund të kishte përfunduar me pasoja fatale ka ndodhur ditën e sotme, ku janë përfshirë disa personazhe t
11 vjeçarja "hidhet në erë" nga makina, shpëton mrekullisht (VIDEO) Një vajzë 11-vjeçare ka shpëtuar mrekullisht pasi një makinë e fluturoi në ajër, teksa po kalonte rrugën. Policia bër
Makina përplaset me motorin, dërgohet me urgjencë në spital drejtuesi i saj Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në superstradën Lezhë-Shkodër, në Balldren. Mësohet se një automjet ës
Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplas 17-vjeçaren Një automjet ka pèrplasur një vajzë 17-vjeçare, të indentifikuar me inicialet B.H. E mitura ndodhet në spital nën ku
Po "fluturonte" nga shpejtësia, makina i shmanget një personi e i bie shtyllës Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Berat. Burimet bëjnë me dije se mjeti tip audi 80me targa AA 135 BZ ka që
Merr flakë në ecje makina në tunelin e Elbasanit Një automjet në ecje e sipër në afërsi të tunelit të Elbasanit ka marr flakë. Bëhet fjalë një mjet tip ‘Benz’ i cili
Makina aksidentohet pas aksionit me policinë: Plagosen 4 persona Një aksident ka ndodhur pranë Pogradecit pasi një makinë nuk i është bindur urdhrit të pòlicisë për të ndaluar. Gjatë nd
Flakët pushtojnë Tiranën: Shkrumbohet makina dhe merr zjarr pallati Një automjet është djegur si pasojë e një shkendije elektrike pak para mesnate në Kamëz. Sipas policisë, është djegur
Makinat bëhen copë në Fier-Levan Dy makina janë përplasur para pak minutash në aksin rrugor Fier-Levan. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar. Në pam
Me poza provokuese nga makina, Bes Kallaku i bën komentin epik Xhensilës (FOTO LAJM) Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, një ndër çiftet shumë të dashur për publikun. Fotot e Xhensilës sa vinë e bëhen më
3 makina bëhen copë në autostradë, 4 të plagosur dërgohen me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë-Shkodër. Sipas burimeve 3 makina janë përfshirë në aksident du
Makinat bëhen copë, 4 vajza përfundojnë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën dytësore Tiranë- Durrës, ku si pasojë janë aksidentuar katër persona
Gjendet e braktisur makina e djegur në Vlorë Një makinë e djegur është gjetur e djegur rrugën për në fshatin Gjormë në qytetin e Vlorës. Është ende e paqartë për
Makina merr përpara 6 vjeçarin në Tiranë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një fëmijë 6 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në rru
Tre aksidente të njëpasnjëshme në autostradën Tiranë-Durrës: Makinat sipër njëra-tjetrës Tre aksidente të njëpasnjëshme janë regjistruar pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Nuk dihet nëse ka të
Gjendet e braktisur mes autostradës makina luksoze, dyshimet e para Një makinë luksoze është gjetur e braktisur në autostradën e Mamurrasit. Makina luksoze tip fouristradë dyshohet se m