999 rezultate për

makina

Është i gjatë 2,18 m dhe ka 155 kg, holandezi nuk po mund të gjejë një veturë të rehatshme (VIDEO) Lartësia është padyshim një nga faktorët e rëndësishëm që ndikon në përzgjedhjen e makinës, të paktën midis atyre për të
Makina përplaset me kamionin në Klos, disa të plagosur Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Burrel – Klos. Një kamion është përplasur me një aut
Makina del nga rruga, një shtetas dërgohet në spital në gjendje kritike Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Pogradec. Një makinë ka dalë nga rruga e për pasojë ka
Çati në ajër, pemë të rrëzuara e makina copë copë! Italia veriore përfshihet nga stuhi të forta Çati që fluturuan në erë, pemë të rrëzuara dhe makinë të dëmtuara. Kjo është panorama e Milanos, e cila u godit mbrëmjen
Aksident në Himarë, makina përplas këmbësorin Një aksident ka ndodhur në zonën e Himarës, pranë spitalit të vjetër. Raportohet se një këmbësor është përplasur nga
Shtëpi, makina luksoze e jo vetëm: Pasuria e ministrave të kabinetit të ri qeveritar Shtëpi, troje, toka bujqësore, apartamente në Maqedoni dhe vende tjera, makina luksoze, por edhe mesatare, janë pjesë e
E gjobitën për parakalim të gabuar, lezhiani zbret nga makina dhe rreh policët Një 42 vjeçar nga Llezha është arrestuar pasi ka dhunuar dy punonjës policie të cilët e kanë gjobitur për shkelje të rre
Makina përplas fëmijën në qendër të Durrësit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës. Një automjet ka përplasur një fëmijë të moshës rreth 7 vjeç. Vogëlush
Shkrumbohet nga flakët makina në kryeqytet Një automjet është djegur plotësisht pak pas mesnate në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur në rr
Makina përplaset me trafikndarëse, plagosen 3 persona Një aksident ka ndodhur në autostradën Vlorë-Levan, ku një makinë është përplasur me trafikndarësen e për pasojë kanë mb
Merr flakë në ecje makina, detajet e para Një automjet është përfshirë pak më parë nga flakët teksa ishte në lëvizj në aksin Qafë Thanë- Prrenjas. Sipas polici
Furgoni përplaset me dy makina në afërsi të Elbasanit Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan
Lista e shteteve që prodhojnë më së shumti makina, ja kush renditet i pari (FOTO LAJM) Shumica e veturave të reja në botë prodhohen nga fabrikat e Kinës. Sipas të dhënave të Organizatës Ndërkombëtare të P
Makinat shoshë, dërgohen me urgjencë në spital dy të plagosur Mbrëmjen e sotme një aksident i rëndë me dy viktima ka ndodhur tek mbikalimi i Rinasit. Me datë 19.08.2020, rreth orë
Motori i picave përplaset nga makina, dërgohet me urgjencë në spital shoferi Një aksidenti i rëndë është regjistruar pasditen e sotme pranë sheshit "Nënë Tereza" në Tiranë. Mësohet se një makinë
Pamje nga vendi i krimit, si u bë shoshë nga plumbat makina e 23 vjeçarit (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku është ekzekutuar me armë zjarri një djali i ri. Viktima është shtetasi
Aksident i rëndë: Përplasen dy makina, njëra shpërthen në flakë Një aksident i rëndë ndodhi pak çaste më parë, në aksin Elbasan-Peqin. Në aksidentin e ndodhur pranë fshatit Lolaj, d
U desh një "kurban", kalojnë më në fund të gjitha makinat në Kakavijë: Rregullat e reja nga sot Ka perfunduar pak minuta pas mesnatës së 16 gushtit kalimi ne anën greke i të gjitha makinave që prisnin prej ditësh në
Tmerrohen banorët në Greqi, breshëri sa një top tenisi thyen makina e panelet diellore (FOTO LAJM) Ditën e sotme, në orët e pasdites në zonën e Kosturit në Greqi ka ndodhur një stuhi breshëri. Sa një top tenisi, bres
Radhë në Kakavijë, shqiptarët e gdhinë në makina Vijon të jetë problematik kalimi i kufirit në Kakavijë, teksa shqiptarët prein në radhë të gjata kilometrike. Mijëra