999 rezultate për

makina

Gruaja rrëzohet nga makina në mes të autostradës, po filmonte për snapchat Një grua teksa po udhëntonte me makinë ditën e shtunë është rrëzuar nga dritarja nës mes të autostradës. Sipas nj
Makina "fluturon" në ajër motoristin dhe pasagjerin e tij në Durrës Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Plepa-Ndroq, ku një automjet është përplasur me një motor në të cilin po
Shqiptarët e Kosovës nuk i kanë mbaruar pushimet, fluks makinash në Morinë Edhe pse jemi në mes të shtatorit dhe temperaturat kanë rënë, shqiptarët e Kosovës vazhdojnë të dynden drejt Shqipërisë
Nuk iu ndalua RENEA-s në Elbasan, gjendet e braktisur makina luksoze Një mjet tip "Porche Cayenne" e tipit të fundit është gjetur e braktisur në rrethinat e qytetit. Mbrëmjen e sotme ësh
Rita Ora tregon më shumë seç duhet, joshëse nga makina me këmishën e zbërthyer (FOTO LAJM) Autorja e hitit “Anyëhere” është komentuar shumë gjatë gjithë verës. Kjo për shkak se u fotografua shpeshherë “topless”
Makina përplas për vdekje 30 vjeçarin në Fier Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Mësohet se një mjet ka përplasur një 30-vjeçar me biçikletë
RENEA "sfidohet" nga makina në shpejtësi, blindohet aksi Elbasan-Librazhd Ndërkohë që RENEA ka blinduar aksin Elbasan-Librazhd për të kapur autorin e atentatit ndaj Bujar Celes, një makinë në sh
Nga diamantet te çorapet 150 euro, shpenzimet e çmendura të CR7 dhe Georginës (VIDEO) CR7 shquhet për jetën e tij lukszoze. Portugezi ditët e fundit është bërë meme në në rrjetet sociale teksa vetëm çorapet
Makina del nga rruga, plagosen dy persona Një aksident ka ndodhur pak më parë në Fier ku një makinë tip “Fiat” ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë mbetur të pla
Makina përfundon në kanal, plagoset shoferi Një aksident ka ndodhur pak më parë në rrugën Sherisht-Peshkëpi. Një makinë ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka përfu
Makina përplas të miturin në Elbasan, niset me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan, ku mjeti ka përplasur një fëmijë. Mësohet se aksidenti ka ndo
Aksidentohet makina e policisë, shembet muri rrethuesi një banese Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin nacional Korçë – Pogradec. Burimet bëjnmë me dije se fugoni i polic
Po kalonte afër ku shpërtheu makina e Preng Gjinit, një fëmijë dërgohet me urgjencë në spital Ka shkuar në 2 numri i të lënduarëve, kalimtarë, në atëntatin mafioz ndaj Preng Gjinit të ndodhur pasditen e sotme në zo
E rëndë në Tiranë: Makina shpërthen nga tritoli gjatë ecjes, plagoset një shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një makinë të cilës i ishte vendosur eksploziv, tritol, ka shpërthyer në ecj
Tronditet Tirana, makina me eksploziv shpërthen mes rrugës (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët në Tiranë. Në zonën e Vasil Shantos ka ndodhur një shpërthim tritoli. D
Makina përplas gruan në Vlorë, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë rrethrrotullimit të Skelës në qytetin e Vlorës. Mësohet se një automjet ka përp
Makina përplas 5 vjeçaren në Vlorë, dërgohet me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen “Hajro Çakërri” Vlorë, ku një automjet ka përplasur një vajzë 5 vjeç
Ku është policia? Makina aksidenton të miturin në ditën e parë të shkollës (FOTO LAJM) Me të nisur viti i ri shkollor nuk kanë munguar as incidentet. Këto pamje shqetësuese vijnë nga shkolla 9-vjeçare “Miha
Aksident me katër të vdekur në Greqi, mes tyre një 19 vjeçare shqiptare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Prevezë, Greqi. Një aksident mes dy automjeteve ka shkaktuar katër
Aksident pranë tunelit të Elbasanit, bëhen copë makinat Një aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mësohet se 2 automjete janë përplasu