999 rezultate për

makina

Nga Lambo te Ferrari, ja 15 makinat luksoze të CR7 (FOTO LAJM) Jo vetëm që Ronaldo është një nga futbollistët më të njohur në histori, por ai gjithashtu shpenzon një pjesë të madhe të
Po kalonin vijat e bardha, makina merr përpara dy kalimtare Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Raportohet paraprakisht se një makinë ka aksidentuar dy ka
Shpërthen në flakë makina tek Zogu i Zi Një automjet ka shpërthyer në flakë në Tiranë. Bëhet fjalë për një taksi që erdhi nga rruga e Doganës dhe shpërtheu p
Vendimi, kthehen makinat dhe lejet e bllokuara gjatë karantinës dhe tërmetit Këshilli i Ministrave ka miratuar aktin normativ që parashikon faljen e të gjitha gjobave të vendosura nga autoritetet s
Përplasi makinat, shqiptari merr sëpatën dhe kërcënon shoferin tjetër Një sherr ka ndodhur në Lamia të Greqisë mes një 50-vjeçar shqiptar dhe një 70 vjeçari. Mësohet se një aksident trafi
Makina e policisë aksidenton qytetarin dhe largohet nga vendngjarja? Reagon policia Policia e Vlorës ka reaguar në lidhje me një lajm që qarkulloi në rrjetet sociale ku thuhej se një mjet policie pasi kis
Cila nga makinat po bllokon trafikun? (FOTO LAJM) Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë m
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, makina copë copë mes rrugës Dy automjete janë aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë. Nga pamjet që shihni në fotot më poshtë,
Përplasen 2 makina në aksin Tiranë- Durrës, pasagjerja niset me urgjencë në spital Një aksident ka ndodhur pak më parë në afërsi të Maminasit në autostradën Durrës-Tiranë, ku për pasojë ka mbetur e plago
Shkrumbohet makina në Lazarat, dyshim për zjarr të qëllimshëm Një mjet është djegur në fshatin Lazarat në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se automjeti ka qenë në pronës
Makina përplas 17 vjeçarin në Korçë Një këmbësor është përplasur nga makina teksa ka qenë duke kaluar rrugën. I aksidentuar një i ri rreth 16-17 vjeç, a
Aksident në Korçë, makinat përplasen "kokë më kokë" Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Pendavinj, në zonën e Korçës. Burimet bwjnw me dije se si pasojë e përpl
Aksident në Elbasan, makinat përplasën "kokë më kokë" duke plagosur dy shtetas Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Vidhas. Mësohet se dy makina janë përplasur
"Zhvishte" makinat në Durrës, si u kap nga Policia i riu Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Navigatori”. Arrestohet në flagrancë një 47-vjeçar, i dënuar më parë për v
Makina bie në humnerë, humb jetën një person te "Rruga e Arbërit" Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë Urës së Vashës, në kantierin e ndërtimit të "Rrugës së Arbërit. Një person mës
71-vjeçari nuk e kishte dhunuar as gruan as vajzën, bashkëshortja: Faji i fqinjëve! Ndërkohë që Lefter Zhidru u ekzekutua nga RENEA pasi deklarohej si i dhunshëm ndaj gruas dhe vajzës, ka habitur bashkësh
Arrestime nga Specialja në Maqedoni? Katër makina të EULEX futen në Maqedoni dhe nisen drejt Tetovës Katër vetura të misionit ndërkombëtar në Kosovë, EULEX sapo janë futur në Maqedoninë e Veriut, kanë njoftuar burime kufi
Digjet gjatë natës makina e biznesmenit në Elbasan Një makinë është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se mjeti “Porsche Aa 007” me targa AA 007 është n
Makina përplas të miturën në Tiranë Një 10 vjeçare është aksidentuar pak më parë në kryeqytet në bulevardin “Gjergj Fishta” në Tiranë. Policia njofton se
Përplasen tre makina në autostradën Tiranë-Durrës, ka të lënduar Një aksident ka ndodhur pak më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se janë përplasur tre makina e për pasojë d