999 rezultate për

makina

Makina përplas 9-vjeçarin në Durrës Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës. Policia bën me dije se në vëndin e quajtur “Kryqëzimi i Fllakës”, s
Dalin pamjet, tre makina përshihen në aksident, në aksin Tiranë- Elbasan (VIDEO) Një aksident ka ndodhur në aksin Tiranë- Elbasan ku janë përplasur 3 makina. Ngjarja është regjistruar vetëm pak mom
Makina e çiftit del nga rruga dhe përmbyset në parcelë Ditën e sotme një aksident ka ndodhur sot në superstradën Lezhë-Milot, pranë fshatit Markatomaj. Një automjet tip “Fo
Restorant, apartamente e makina luksoze: Sekuestrohet pasuria prej 1.5 milion euro e 49 vjeçares në Fier Policia e Fierit ka sekuestruar një pasuri me vlerë rreth 1.500.000 euro, të cilat dyshohet se rrjedhin nga veprimtaria
Makina BMW, Lleshaj: U mor në Bavari, ka kushtuar 49.000 euro Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka treguar se makina e tij tip BMW u ka kushtuar taksapaguesve shqiptarë 49 mijë eur
MAQEDONI/ Ju konfiskohet makina nëse nuk e regjistroni në kohë, ja ndryshimet ligjore Përjashtim nga komunikacioni dhe konfiskim të veturës në afat prej tre ditëve nëse e njejta është e parregulluar, dhe ko
Makina doli nga rruga, aksidenti tragjik në Dibër i merr jetën 34 vjeçarit Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Dibër. Aksidenti ka ndodhur sot, në aksin rrugor rural Kastriot-Arras.
Nga makinat luksoze tek avionët privatë, si festojnë vajzat miliardere pas izolimit (FOTO LAJM) Izolimi në Britaninë e Madhe përfundoi dhe disa të rinj nisën menjëherë që të festojnë këtë fakt. Fëmijët e pasur të “In
Jo më çdo vit: Rama njofton ndryshimet tek kolaudimi i makinave Kryemistri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka dhënë lajmin se kontrollit teknik të mjeteve rrugore (kolaudimi) tashmë do të k
Qeveria gati për koncesionin e radhës, gazetari: 200 mln USD për kolaudimin e makinave Nga Klodian Tomorri Pak ditë më parë përmes një shkrese zyrtare, Ministria e Infrastrukturës ka urdhëruar k
Pse Volvo hodhi dhjetë makina të reja nga një lartësi prej 30 metrash? Ky është prova më ekstreme e përplasjes e kryer ndonjëherë nga Volvo Cars – dhe është një provë thelbësore. Ekspertët
Makina përplaset me pemën, vdes i riu shqiptar në Itali Jeta e një 22-vjeçari shqiptar fatkeqësisht u pre në mes si pasojë e një aksidenti që ndodhi në mesditë në Itali. Akside
Makina me naftë apo benzinë, cila është më e mirë? Naftë apo benzinë? Kjo eshte pyetja qe e ndegjojmë më së shpeshti në mesin e shoqërisë apo edhe në internet. Gjithashtu
E FRIKSHME/ Aksident në Formula 1, piloti përfshihet nga flakët dhe rrezikon jetën (VIDEO) Një aksident i frikshëm ka ndodhur në çmimin e madh të Bahrainit në Formula 1. Piloti me eksperiencë Roman Grosjean
Kishin pajisje kompjuterike për Golf 5, identifikohen vjedhësit e makinave në Shkup Policia është duke rënë në gjurmë të grabitësve të makina në Shkup. ALSAT nga burime brenda policisë mëson strukturë
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Digjen edhe dy makina të tjera në Elbasan, kush janë pronarët Dy mjete janë shkrumbuar nga flakët në Elbasan, ngjarje e ndodhur në orët e para të mëngjesit në lagjen ”11 Nëntori”.
Shkrumbohet gjatë natës makina e shefit të policisë në Vlorë Një automjet është djegur në orët e para të mesnatën në qytetin e Vlorës. Sipas policisë, është djegur plotësisht aut
Përplasen dy makina në aksin Milot-Rrëshen, vdes në rrugë e moshuara Një aksident i rëndë me 1 viktimë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksion Milot-Rreshen. Në aksin rrugor Milot-Rrëshen
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri