999 rezultate për

makeup-in

"Dukesh si burrë", Adrola nuk ia përton një përgjigje fanses (FOTO LAJM) Një nga kostot e të qenurit figurë publike është edhe fakti se duhet të përballesh me mendime të shumta e shpesh ofendue
Gabime të përditshme që ju shkaktojnë rrathë poshtë syve Rrathët e syve i ngjajnë një problemi të pazgjidhshëm. Qindra kremra që në fund s'bëjnë asgjë, nuk janë mënyra e vetme p
Erdhi koha ti shembim këto mite për make upin Ekzistojnë shumë mite për makeup-in apo si duhet ta aplikojmë atë, por në fakt e vërteta qëndron ndryshe. Këto janë 10 m
Tërboi Europën me performancën e zjarrtë, sa i kushtoi gjithçka Elenit Eleni Foureira përfaqësoi Qipron këtë vit në Eurovision dhe doli në vend të dytë duke shkëlqyer pafund. Së fundmi,
Ja gabimet më të shpeshta që bëni me makeup-in Sipas Social Media Today, një person shpenzon mesatarisht gati dy orë në ditë duke lundruar në internet apo nëpër hapësi