999 rezultate për

make

Kjo është Kejvina Kthella ''ujë dhe sapun'' (FOTO LAJM) Kejvina Kthella, velina e emisionit ''Xing me Ermalin'' ka hyrë tashmë në botën e showbiz-it shqiptar, duke u komentuar
Nusja e Jozefina Topallit nxjerr për herë të parë foto pa make up (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Gen
Provokon Aurela Hoxha! Bën make-up e zhveshur Aurela Hoxha është shumë e komentuar për format e saj fizike dhe pamjen. E jo vetëm për operacione plastike, por edh
Ndryshimi drastik i Greta Koçit ndër vite (FOTO LAJM) Greta Koçi është jo një nga këngëtaret më të mira shqiptare, por edhe mjaft e bukur. Pavarësisht se rrallë herë e sh
Samanta Karavella mahnit dhe pa make up Janë të rralla rastet kur artistët shqiptarë dalin hapur pa make up, ndaj foto apo video në raste të tilla bëhen lajme p
Maqedonia do të ketë emër në gjuhën maqedonase, "Vardarska Makedonija"? Sipas burimeve bëhet e ditur se gjatë kohës së takimeve të javës së kaluar mes kryeministrit grek Aleksis Cipras me shef
Make up-istja shqiptare bën mrekulli me të moshuarën (VIDEO) Sellma Kasumoviç është një nga njerëzit më të shquar të botës së make upit. Në duart e saj kanë kaluar pothuajse t
Make up artistja që përdor insekte të vdekura në fytyrën e saj (VIDEO&FOTO) Ndërsa shumica prej nesh do të vraponin një milje nga milingonat, merimangat dhe fluturat, një artiste make-up është duk
Zhgënjen Luana, edhe te dentisti me make up (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare që kujdeset më shumë për pamjen e saj të jashtme. Nuk na ka rasti
Greta Koçi pa make up, do të suprizoheni Greta Koçi është jo një nga këngëtaret më të mira shqiptare, por edhe mjaft e bukur. Pavarësisht se rrallë herë e sh
Nuk do ta njihni! Luana Vjollca shfaqet pa make-up Luana Vjollca është një ndër moderatoret shqiptare që kujdeset më shumë për pamjen e saj të jashtme. Nuk na ka rastisur
Çështja e emrit mbizotëron në mediat greke Tema qendrore në mediat greke është kontesti i emrit të ri të Maqedonisë. Propozimet eventuale konkrete për zgjidhjen e
Greqi, Zaev: Nuk kam ndërmend të shes diçka Kryeministri Zaev, thotë se është shumë i kënaqur me atë se si kanë ecur zhvillimet deri në këto momente, duke ndërtuar
Gazeta greke publikon tre propozime për emrin e Maqedonisë Severna Makedonia”, “Gorna Makedonia” dhe “Nova Makedonia” (në maqedonisht pa përkthim) janë tre emrat sipas gazetës gre
Inter ngec kundër Lazios, romakët kënaqen me një pikë (VIDEO) Inter dhe Lazio janë ndarë në paqe në ndeshjen e luajtur sot në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vlefshme për javën e 19-të
Lori Hoxha poston foto pa make-up, komenti i Ledionit është epik! (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër vajzat më të adhuruara nga adoleshentet shqiptare. Me një stil të veçantë dhe e kuruar deri në
Kur gratë bëjnë make-up, shembuj të transformimit mbresëlënës (FOTO LAJM) Goar Avetisyan është një make up artiste me famë botërore. Veprat e saj janë të pabesueshme dhe ndonjëherë edhe trond
Kur Eni Koçi darkon pa make-up (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale shfaqet vazhdimisht e kuruar në secilin detaj. Fotot e rëndomta tash e një kohë nuk përbëjnë opsio
Jessie J shfaqet me look të ri dhe pa make up Këngëtarja britanike Xhejsi J, njihet për performancat e saj të veçanta. Këngëtarja e hitit ''Price Tag'' është sfa
I keni parë si 'diva' në skenë, shikojini pa make-up (FOTO LAJM) Ne na pëlqen që t’ju tregojmë pjesën që nuk e shihni në ekranet tuaja dhe një nga kuriozitetet është se si duken këngëta