999 rezultate për

make

Alketa Vejsiu shfaqet pa make-up! (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është një nga moderatoret shqiptare që gjithmonë është shfaqur para publikut e kuruar deri në detaj. Ma
Takimi i Vjenës, Aleanca që Gorna Makedonija të përkthehet në shqip Tre ditë përpara takimit të Vjenës që do zhvillohet midis ministrave të Jashtëm të Maqedonisë dhe Greqisë, Partia Aleanc
Make-up Mario Dedanoviç rrëfen për njohjen dhe bashkëpunimin me Kim Kardashian (FOTO LAJM) Ai sot është një ndër grimierët më të famshëm në botë, pasi kujdeset për pamjen e disa prej personazheve më të njohur të
Poni thyen mitin, del pa make up (FOTO LAJM) Poni, ka një zë dhe stil unik. Ajo çdo herë në paraqitje të saj kujdeset që të duket sa më bukur. Por këtë herë më n
Ronela Hajatin nuk e kishim parë kurrë! Pozon pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
Akuzat për operacione plastike, Greta Koçi guxon pa make up (FOTO LAJM) Greta Koci është njëra nga motrat e famshme me këtë mbiemër e cila shquhet për muzikën dhe jo vetëm. Ajo ka edhe for
Kujdes nga këto veprime, nuk duhen bërë kurrë gjatë make up-it Ndoshta make-upi është vërtet zgjidhja dhe ju bën të ndiheni më mirë me veten por ama duhet të bëni kujdes të shmangni g
Salsano i publikon Xhemit foton pa make-up (FOTO LAJM) Xhemi Xhehu dhe Salsano Rrapi janë dy moderatorët e "Portokallisë". Së fundmi Salsano në Instagramin e tij ka postuar
Arilena e sapo çuar nga gjumi, shihni si duket pa makeup (FOTO LAJM) Viti që lamë pas padyshim ka qenë një nga më të suksesshmit për këngëtaren simpatike Arilena Ara. Madje është etiket
Zhgënjen Kejvina Kthella, tregon fytyrën pa make-up (FOTO LAJM) E kishit parë gjithmonë me pamje të kuruar dhe me një dukje mjaft seksi. Por edhe Kejvina Kthella ka momentet e saj
Luana bën "gafën" e madhe, detaji që u vu re (FOTO LAJM) Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë. Në
Nuk është aq e vështirë, sekretet për një make up perfekt Nëse lëkura juaj është e butë dhe e hidratuar atëherë grimi juaj do të zgjasë më gjatë. Nuk është befasi që lëkura të nd
Françeska Jaçe më sportive se kurrë dhe pa make-up (FOTO LAJM) Ish banorja e ''Big Brother'' Françeska Jaçe së fundmi sipas mediave rozë është ndarë nga biznesmeni i njohur shqiptar A
Pa makeup dhe e lodhur! Çfarë i ka ndodhur Adelina Tahirit? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave jo vetëm për martesën e shumë komentuar me avokatin maqedonas, p
Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Të ndjerit bukur rrit vetëvlerësimin. Ato janë femra të sëmura me kancer apo patologji të rënda në lëkurë. Kjo ka bërë q
Është 81 vjeç, por grimerja e bën të duket 30 vite më e re (VIDEO) Viteve të fundit çdo herë e më shumë produktet kozmetike avancojnë duke sjellë mjaft ndryshme tek bukuria e njerëzve.
Floriana habit fansat me pamjen e fundit, nuk do ta njihni dot pa make up Moderatorja Floriana Garo është tashmë në pritje të fëmijës së paë që është një vajzë. Ama këtë herë Floriana ka hab
5 truket e padëgjuara që makeup-i juaj të zgjasë gjithë ditën Sot do te flasim per boten e mrekullueshme te makiajazhit duke mesuar rregullat baze, fale Roberto Antimi, make-up artis
Gjithmonë e kuruar, Armina shfaqet si asnjëherë pa make up (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Kjo edhe për shkak të lidhjes së saj
Një javë pa make-up në television, moderatorja tregon efektin Një spikere lajmesh në Amerikë doli në ekran për një javë të tërë pa vendosur grim, për të parë sesi dalja ‘lakuriq’ par