999 rezultate për

make

Foto nga dushi, Enca shfrenon imagjinatën e çmend fansat Enca e çmendi rrjetin me publikimin e videoklipit "Kujt po i han" që shkaktoi shumë komente dhe e gjithë vëmendja ishte
Fotot e Marinës nga Bahamasi pushtojnë sërish rrjetin, ajo shfaqet pa make up Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dh
"Romakët" triumfojnë ndaj Lazios së shqiptarëve Derbin e kryeqytetit italian e ka fituar bindshëm skuadra e Romës, duke mposhtur Lazion me rezultat 3-1. Serinë e gol
Si të shmangni rënien e qërpikëve dhe si t’i zgjasni pa mundim Qerpikët e dendur dhe me volum vlejnë po aq shumë sa të kesh flokë të bukur. Fytyra duket më e freskët, me më shumë dri
Artistët e make-up zbulojnë sekretin e lyerjes së buzëve Artisti i grimit Kevyn Aucoin ka një teknikë të tijën në aplikimin e buzëkuqit. Vizatoni konturin e buzëve më një lap
Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Të ndjerit bukur rrit vetëvlerësimin. Ato janë femra të sëmura me kancer apo patologji të rënda në lëkurë. Kjo ka bërë q
Haliti: Me komandantë gjysmakë humbet ushtria Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës njëherësh edhe nënkryetar i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Xhavit Haliti ka zgj
Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Të ndjerit bukur rrit vetëvlerësimin. Ato janë femra të sëmura me kancer apo patologji të rënda në lëkurë. Kjo ka bërë q
U bë e famshme me një këngë, si duket Tayna pa make up Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Mahnituni: Kjo vajzë shndërron buzët e saj në personazhet tona të preferuara (FOTO LAJM) Arti i Make-Up tashmë prej kohësh ka bërë përparime të pabesueshme, dhe madje të rinjtë kanë sjellë në rrjete sociale ed
Pastroni furçat e make-upit me këtë hile të thjeshtë Nuk besojmë se është e nevojshme t’ju pyesim se sa shumë përtoni t’i pastroni furçat e grimit. Ndonjëherë kujdesi për t’
Make-up-i që mund dhimbjen, transformime që të lënë pa fjalë (FOTO LAJM) Të ndjerit bukur rrit vetëvlerësimin. Ato janë femra të sëmura me kancer apo patologji të rënda në lëkurë. Kjo ka bërë q
“E lyer, e ngjyer”, Anxhela nuk i ndahet make-upit të rëndë as kur ha drekë Modelja e famshme me origjine shqiptare Angela Martini i ka dhenë fund beqarisë. Ajo duket se tashmë po shijon momen
U shpall më e bukura e Shqipërisë, Trejsi Sejdini shfaqet pa make up Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media. Ajo njihet tash
Xhaçka harron komandot që u arratisen, dhe bën "make up" me dy vajza të reja (VIDEO) Ministrja e Mbrotjes duket se e ka kaluar pas krahëve skandalin e arrastisjes së komandove shqiptare gjatë një trajnimi
Grekët presin sot telefonatën e Zaevit Emri “Erga Omnes Republika Severna Makedonija” ka ngjallur optimizëm në Athinë pas dështimit të përpjekjeve ditët e fund
Nga artisti, make-up, gjaku i derrit, e deri tek morgu i spitalit: Si u inskenua vrasja e gazetarit rus Gazetari disident rus, Arkady Babchenko, ka zbuluar se autoritetet ukrainase kanë falsifikuar vdekjen e tij të martën, s
E pabesueshme, Anastasia Beverly Hills është shqiptare! Ditën e sotme në Pallatin e Kongreseve është mbajtur një nga evenimentet më të rëndësishme të make-up-it që është zhvill
Valbona Selimllari pa make up vërteton që është mbretëreshë e bukurisë (VIDEO) Edhe pse ka kaluar moshën 40 vjeçe ajo ka freskinë e një 20 vjeçareje dhe bukurinë e përhershme që të mahnit. Bëhet fjal
Klaudia Pepa habit fansat, del pa pikë make upi Klaudia është një prej balerinave më të talentuara në Shqipëri dhe di gjithmonë si të tëheqë vëmendjen, jo vetëm me tale