999 rezultate për

make

Enca ti je?! Këngëtarja "kapet" pa make up, dhe ju sigurojmë që s'do t'a njihni! (FOTO LAJM) Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të njohura në vendin tonë. Ajo përflitet shumë për format e saj bombastike dhe
3 këshilla të thjeshta që "make up-i" t'ju rezistojë gjatë gjithë ditës Asnjë vajze nuk i pëlqen kur ‘make up-i’ shkrin për shkak të diellit apo fshihet gjatë ditës. Nëse ju qëndroni me orë të
5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM) Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë. Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make
Mario vë të ëmën para përgjegjësisë: E mban mend kur thoje se make-up nuk është për ty (VIDEO) Mario Dedivanoviç pak kohë më parë bëri bujë me deklaratën e tij duke rrëfyer publikisht orientimin e tij seksual. Grimi
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, si duket Rina pa makeup (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në Instagram Rina Balaj, ndan shpesh me fansat foto dhe video të saj ku shfaqet super seksi dhe merr qin
Rrjeti po "çmendet", Michelle Pfeiffer publikoi foto pa filtra dhe make up (FOTO LAJM) Aktorja 61 vjeçare Michelle Pfeiffer ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instragram një foto ku shfaqej pa grim
Me streçe dhe pa make-up, Ivanka Trump del për vrap rrugëve të Uashington (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj Jared Kushner sfiduan temperaturat e ulëta dhe shijuan një vrap në natyrë. Të rre
Si te bëjme make-up sipas ngjyrës së lëkurës Aplikimi i pudres se fytyres eshte baza e nje make up-i te bukur dhe perfekt. Nese do te shohim lekuren, do te verejme n
Halloween sipas Giada Çelës (FOTO LAJM) Edhe pak na ndan nga festa e halloween-it nata e shpirtrave, kungujve dhe “trick or treat’’. Kjo feste eshte bere tr
Pa pikë grimi në fytyrë, kush nga vajzat VIP shqiptare duket më bukur? (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja
5 detaje në make-upin tonë që janë trashëguar me fanatizëm nga e kaluara (FOTO LAJM) Duhet thënë se me kalimin e viteve, edhe trendet e modës kanë ndryshuar shumë. Edhe mënyra sesi vazat bëjnë sot make
I dalin fotot pa make-up, diva e muzikës "masakrohet" nga fansat (FOTO LAJM) Jennifer Lopez ka përfunduar në faqet e para të gazetave pasi ka dalë në rrugët e N eë0Yorkut pa make-up. 50 vjecarja
Kim Kardashian heq make up-in dhe tregon shenjat e sëmundjes në trupin e saj (FOTO LAJM) Kim Kardashian deklaroi disa javë më parë se vuante nga një sëmundje e sistemit imunitar, ndërsa sëfundmi ka hequr make
Kayne ia mbledh Kim-it dhe North-it: S’ka më makeup për vajzën e tyre 6-vjeçare (FOTO LAJM) S’janë të pakëta rastet kur vajza e parë e Kim Kardashian dhe Kayne West, North-i, shfaqet në publik me tualet apo akses
Gjendet qypi plot me florinj, monedha të lashta romake (FOTO LAJM) Arkeologët po studiojnë një qyp me monedha të lashta romake, të gjetur në rrënojat e një teatri të vjetër në veri të Ita
Me sharra dhe tokmakë, forcat speciale gjermane në aksion kundër mafias shqiptare Një super operacion policor është zhvilluar për gjatë gjithë natës së mbrëmshme dhe orët e para të mëngjesit të sotëm në
Pa make up e ulur përtokë, Mimoza Shkodrës i ndodh e papritura në aeroport (FOTO LAJM) Ajo është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila kohët e fundit ishte në qendër të mediave rozë për shkak të
Identik, VIP-at shqiptarë dhe sozitë e tyre (FOTO LAJM) Thuhet se në një botë me 7.7 miliardë njerëz, çdo njeri ka të paktën rreth 7/8 sozi. Këta të famshëm shqiptarë qenë me f
Njeriu i afërt i Michael Schumacher gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai ishte shefi i pilotit gjerman te Ferrari. Pas
3 këshilla të thjeshta që ‘make up-i’ t’ju rezistojë gjatë gjithë ditës Asnjë vajze nuk i pëlqen kur ‘make up-i’ shkrin për shkak të diellit apo fshihet gjatë ditës. Nëse ju qëndroni me orë të