999 rezultate për

make

Transformimet e befta, ndryshimet drastike që bën make up-i (FOTO LAJM) Ndoshta make-upi është vërtet zgjidhja dhe ju bën të ndiheni më mirë me veten. Të kesh disa njolla më tepër në fytyrë
Me trupin çokollatë dhe pa make up, Dua Lipa super në formë (FOTO LAJM) Dua Lipa është një nga artistet me origjinë shqiptare që njihet në mbarë botën për talentin e saj në muzikë. Por, për
Lazio - Milan, formacionet zyrtare: "Lacialët" kërkojnë të mbajnë gjallë shpresat për titull (FOTO LAJM) Lazio, skuadra që është në garë për titullin e kampionit, pret një kundërshtar mjaft të vëshitrë si Milan. Pas fitore
Perfekte? Arbenia zbulon fytyrën pa make up dhe me akne (FOTO LAJM) Modelja Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të komentuar të shoëbiz-it shqiptar dhe konsiderohet si një ndër vajzat
Make-up gjatë verës? Ekspertët kanë disa këshilla Është verë dhe shumica e produkteve që vendosni në fytyrë, shkrijnë menjëherë. Për të shmangur këtë, ja disa këshilla se
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Të gjitha natyrale, VIP-at më të bukur pa grim (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja
Përfshirë edhe kancerin, 6 dëme që letrat e lagura mund t'i shkaktojnë lëkurës Edhe pse fshirja e make up-it me letra të lagura ju lehtëson pas një dite të lodhshme, në të vërtetë nuk është ashtu. Në
Pa pikë grimi në fytyrë, kush nga vajzat VIP shqiptare duket më bukur? (FOTO LAJM) Grimi sot është kthyer në një nga pikat më të forta të vajzave të cilat vazhdojnë vazhdimisht të krijojnë trende të reja
Me flokë të shkatërruar dhe pa make up, Bebe Rexha fotografohet nga paparacët (FOTO LAJM) Artistja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha doli nga shtëpia e saj të enjten për të bërë një vizitë të distancuar-shoqëro
Pa make-up dhe të shndërruar, si i "transformoi" karantina yjet botëror (FOTO LAJM) Profilet e kuruara të VIP-ave, daljet mbresëlënëse publike, flokët vezullues e të mirëtrajtuar, duket se i përkasin tash
Pa make-up dhe zbathur në rrugët e Beverly Hills, Kylie thyen rregullat e izolimit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar Kylie Jenner u kërkoi 171 milion ndjekësve të saj në Instagram që të qëndrojnë në shtëpi për të ndihmuar
"Ujë dhe sapun", si duket ish-Sofi e Çanit pa make up (FOTO LAJM) Që prej sa u largua nga "Zonë e Lirë", Xheni Brahaj ka marrë shumë vëmëndje si në median rozë ashu edhe në Instagram.
"Gënjen që je pa make up", si rallëherë Rasheli i kthehet ndjekësit (FOTO LAJM) Rahel Kolaneci ka publikuar para disa orësh në rrjet një foto ku pretendon se është pa make up. Si gjithmonë fotograf
Po produktet e make up-it, a përbëjnë rrezik këto kohë? Koronavirusi ka infektuar një pjesë të mirë të njerëzve në të globin. Edhe pse të izoluar nëpër shtëpia, të gjithë trego
Ëndrra e çdo vajze, mësoni si të dukeni të bukura edhe pa make up Çdo grua posedon një joshje natyrale dhe bukuri që i ndihmojnë asaj të duket e mahnitshme gjithmonë. Bukuria e vërtet
Makeup për meshkoj, Korea e Jugut dominon tregun Korea e Jugut ka përqafuar prej kohësh produkte bukurie që shihen si të patregtueshme nga tregu perëndimor. Produktet
7 lloje make up-i sipas Meghan Markle që mund t'i aplikoni edhe ju Meghan Markle ka metodat e saj për të shkëlqyer gjithmonë në grim. Largimi nga radhët e familjes mbretërore, duket se i
Kiara Tito sërish në ekran, ka një thirrje për të gjitha vajzat që janë të apasionuara pas modës (FOTO & VIDEO) Pas pauzës që bëri nga ekrani, Kiara Tito do të rikthehet sërish dhe fuqishëm. Spektakli i ri do të quhet Style Star
E lodhur dhe pa makeup, a po e përballon Anjeza Maja punën si "kameramane" e Ramës? (FOTO LAJM) Moderatorja Anjeza Maja braktisi ekranin për të punuar në ERTV, ekrani në Facebook i Kryeministrit Rama. Aty moderat