999 rezultate për

majte

Dekriminalizimi/ 6 deputetët që rrezikohen, lista e “majtë” Nëntë funksionarë të lartë, deputetë dhe kryebashkiakë janë në listën e prokurorisë me dyshimin se ata janë subjekt i li
Doni të dini sa e shëndetshme është zemra juaj? Bëni këtë provë në lëkurë Një studim i ri ka zbuluar se lëkura e kripur mund të jetë një tregues i zgjerimit dhe trashësisë së një pjese të zemrës
Manjani thumbon sërish Ramën: Jam i majtë, por jo me qeverinë e hashashit … Ylli Manjani, ish-ministri i Drejtësisë i cili u pushua nga puna vetëm pak kohë më parë, nëpërmjet një statusi në Facebo
A e dini përse britanikët i ngasin makinat nga krahu i djathtë Anglia është një nga vendet që njihet më së shumti ku veturat drejtohen në krahun e majtë, me timonin e vendosur në të d
Intervista “bombë”, çfarë tha mbrëmë Lefter Koka që po kërcënon aleancën e majtë (FOTO LAJM) Përmbajtja e intervistës së mbrëmshme të ministrit Lefter Koka mund të konsiderohen si akuzat më të rënda që i janë bërë
Plas në të majtë, Lefter Koka kërcënon Saimir Tahirin: Policia bën lojë të fortësh, do marrin përgjigjen e duhur Ministri i Mjedisit, Lefter Koka ka thënë se tensionet në koalicionin PS-LSI vijnë si burim i mosmbajtjes së premtimeve
"Klement Balili" ndez gjakrat brenda së majtës, zv.ministri socialist: Meta po shkel Kushtetutën Ccështja e mos arrestimit të Klement Balilit është rikthyer si një mollë sherri mes aleatëve të majtë në qeverisje.
“Rindizet” koalicioni i majtë, deputeti i PS-së sulmon LSI-në (FOTO LAJM) Nervozizmi që ka shoqëruar marrëdhënien PS-LSI gjatë viteve që kanë qeverisur sëbashku po nxjerr kokë tashmë që kanë fil
Surprizon Jennifer Lawrence, drejt tapetit të kuq me një unazë U raportua fillimisht për një flirt, por duket se gjërat po bëhen serioze. Koha duket se ka ecur vërtet shpejt për Jenni
Mbështetësit e Trump "shënjestrojnë" miliarderin e majtë George Soros Miliarderi i majtë George Soros ka qenë në shënjestër të akuzave nga mbështetësit e Presidentit të zgjedhur të SHBA Dona
Zgjedhjet në Kolonjë/ Numërohen 4 nga 36 kuti, Stefo thellon diferencën Qytetarët e Bashkisë së Kolonjës kanë votuar sot për të zgjedhur kryetarin e ri të bashkisë. Ata kanë votuar mes Ilia St
AKUZAT / "Niko Peleshi na ka dhënë 25 euro për të votuar kandidatin e majtë" (VIDEO) Është bërë denoncimi i parë publik për shitblerje votash në Bashkinë e Kolonjës. Në një video të publikuar në rrjetet
Ja çfarë kuptimi ka tatuazhi në veshin e majtë të Florit Këngëtari dhe kompozitori Flori Mumajesi ka publikuar sot një tatuazh të veçantë që ai e ka bërë pikërisht pranë veshit
Statistikat e çuditshme të kombëtares, asnjë s'i pasoi Llullakut (FOTO) Në ndeshjen Shqipëri-Izrael, lojtari i cili është shërbyer më pak ka qenë Azdren Llullaku, i cili e nisi lojën nga minut
Soros mbledh miliarderët e majtë "për t'i rimarrë pushtetin" Trumpit Miliarderi George Soros dhe liberalë të tjerë të pasur të cilët kanë kontribuar me miliona dollarë për të zgjedhur Hilla
Aktivistja e majtë përplaset me Ramën: Po përdor pikturat për politikë (VIDEO) Kryeministri Rama gjendet në Nju Jork ku ka hapur një ekspozitë më pikturat e tij për artëdashësit dhe përkrahësit e ti
Ai momenti kur Neymar i tregon "targën" Messit! (VIDEO) Dueli mes Brazilit dhe Argjentinës ishte i shumëpritur edhe për faktin që përballë do të vendoseshin dy yjet e Barcelonë
Basha, si Rama në 2009. Shkon "përtej të djathtës dhe të majtës" Një surprizë e vërtetë ishte deklarata e kreut të PD, Lulzim Basha, teksa ishte i pranishëm në konventën e 6-të Kombëtar
SHËNIM/ Për inat të Metës.. Nga Albeu.com PDIU duket se po e merr tani copën e plotë që i takon asaj në “tortën” e pushtetit të maxhorancës
DETAJE/ Foto të 36-vjeçarit që u gjend i vrarë në hambarin e hashashit në Shëngjergj (FOTO) Pasi solli detaje të ngjarjes së ndodhur më 7 tetor në hambarin me hashash të Kollogjeshit, në Shëngjergj, Lapsi.al ka m