999 rezultate për

majte

Panuçi krijon një vizion të qartë për formacionin që do të zbresë ndaj Lihtenshtejnit Trajneri Kristian Panuçi ka filluar që dje në mëngjes punën për të ndërtuar formacionin, me të cilin do të përballojë nd
De Sciglio merr një pozicion të ri në formacionin e Juventusit Juventusi vazhdon kërkimet për një mbrojtës të djathtë të ri, duke lënë të kuptohet se Mattia De Sciglio do të përdoret
Chelsea shpejton të nënshkruajë me lojtarin, para se të rinovojë me Juventusin Chelsea mbetet i interesuar për mbrojtësin e majtë, Alex Sandro. Juve i ka ofruar një kontratë të re brazilianet dhe
Mediu për zgjedhjet në PD: E djathta duhet të jetë një organizim federativ Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, por edhe aleat i PD, ka thenë se e djathta duhet të jetë e bashkuar. Në nj
Paskal Milo shpërthen “bombën”: Rama po asgjeson të majtën Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo e konsideron të frikshme fitoren e PS-së në zgjedhjet e 25 qershorit.
Partizani kalon shumë shpejt në avantazh, por barazojnë bullgarët (VIDEO) Partizani e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën ën Europa League, teksa ka gjetur rrugën e rrjetës që në minutën e
Ruçi apo Majko, kush do të jetë kreu i Kuvendit? Pas marrjes së 74 mandateve nga zgjedhjet e së dielës, tashmë Rama do ta ketë vetë jo vetëm "timonin" e drejtimit të ven
Batutat e Metës: Doktori, më i majtë se Edi Rama! Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, i ftuar në emisionin Dritare, ka bërënjë sërë batutash, e pyetur nga drejtuesja e emisi
STUDIM/ Koha nuk shëron zemrën e thyer Këngëtarët, poetët dhe romancierët thonë se koha me të vërtetë shëron plagët. Por, sipas një studimi të fundit, thuhe
E çuditshme! Njerëzit që nuk mund ta vizatojnë orën duhet të vizitohen Skica e rrethit dhe vendosja e gabuar e numrave në orë mund të tregojnë se në cilën shkallë demenca ndikon në tru. Kj
Ricardo Rodriguez kalon vizitat mjekësore tek Milan Ricardo Rodrigues nëser pritet të prezantohet si lojtari më i ri kuq e zi. Zvicerani sot ka kaluar me sukses vizitat
Nuk keni kujtesë të fortë? Ja si mund të ndihmoni veten me duart Doni të kujtoni në emër apo numër telefoni por nuk ju vjen ndërmend? Jeni nisur për në treg dhe keni harruar çfarë të bl
Kryemadhi “flirton” me Bashën: LSI e gatshme të bashkëpunojë me PD Deputetja e LSI-së Monika Kryemadhi ka dhënë një tjetër shenjë për një bashkëpunim të mundshëm mes LSI-PD pas zgjedhjeve
Pas eliminimit, Bayerni merr një tjetër lajm tronditës Te Bayerni nuk kanë fund lajmet e këqija. Pas humbjes ndaj Realit, portieri Manuel Neuer ka pësuar një frakturë në këmbë
Dilemat e fundit të formacioneve, ja si pritet të luajnë Juve dhe Barça (FOTO LAJM) Sonte në mbrëmje do të jetë një mbrëmje magjike, pasi do të luhet sfida e parë e çerekfinaleve mes Juventusit dhe Barcel
Krisjet PS-LSI, Balla: Opozita e vendit, brenda të majtës Deputeti socialist Taulant Balla gjatë një takimi më të rinjtë në Elbasan reagoi në lidhje me akuzat e deputetes së LSI-
Chelsea dhe Reali i vihen pas Alex Sandros Chelsea dhe Real Madrid po luftojnë për mbrojtësin e majtë të Juventusit, Alex Sandro Juventus është në pritje të ofe
Reali gjen zëvendësuesin e Marcelos Lëndimi i vazhdueshëm i Fabio Coentraos dhe paraqitjet jo të mira të Marcelos në fazën defanzive kanë bërë që Real Madri
Kuvendi shkarkon bashkëshorten e Dashamir Shehit nga drejtimi i AMF-së, LSI voton kundër Komisioni i Ekonomisë shkarkoi para pak minutash me 9 vota pro dhe 2 kundër, drejtoreshën e Agjencisë së Mbikëqyrjes Fin
Ahmetaj shpërthen ndaj Blushit: Ndaje mendjen me kë je, vjen si i majtë por akuzon si i djathtë Vazhdojnë debatet në seancën parlamentare që po mbahet në Kuvend, ku ministry Ahmetaj sapo mori fjalën komentoi edhe një