999 rezultate për

majte

Oriola Marashi zbulon arsyen pse e fsheh gjithmonë gjoksin e saj të majtë (FOTO LAJM) Pas fotos ku shfaqet e veshur ose më saktë e zhveshur me një kostum rrjetë me temina ngjyrë ari, modeles duket se i ësht
STATISTIKË / Mohamed Salah lojtari i parë që shënon 20 gola në Premier League me këmbën e majtë (VIDEO) Liverpooli arriti të fitonte me shifrat 4-1 ndaj londinezëve të West Ham United në "Anfield Road". Por për këtë fito
10 fakte që duhet të dini për mëngjarashët Studimet e ndryshme kanë vërtetuar se tek pjesa më e madhe e njerëzve, hemisfera e majtë e trurit sundon mendjen, trupin
Mijëra protestues në rrugët e Maceratës kundër fashizmit Mijëra persona parakaluan sot në Macerata kundër fashizmit, një javë pas një shkëmbimi zjarri me karakter racist ku u re
Nga truri dhe dora varet në cilën anë e mbajmë telefonin Njerëzit me anën e majtë të trurit më aktive më së shpeshti e mbajnë telefoni në veshin e djathtë, ndërsa vetëm rreth sh
Shkëndija zyrtarizon goditjen e radhës për merkaton e janarit Shkëndija e Tetovës konfirmon zyrtarisht blerjen e mbrojtësit nigerian Alma Abbo Wakili. 21-vjeçari vjen nga Trakai i Li
Reali udhëton për Valencian pa dy nga lotarët më në formë Tjera probleme për Zidane para përballjes së sotme kundër Valencias në Mestalla. Sergio Ramos dhe Isco kanë pësuar ng
A mund ta gjeni cila është nëna dhe cilat janë vajzat? A mund ta gjeni cila është nëna e cilat janë vajzat? Në këtë foto janë dy motrat dhe nëna e tyre, por shumë pak njerë
PSG barazon shifrat ndaj Lyonit në minutat e fundit të pjesës së parë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar rezultatin ndaj Lyonit në "Parc Olympique Lyonnais" Goli u shënua nga mbrojtësi i kra
Mos flini në krahun e djathtë, pesë arsye pse nuk preferohet Historikisht është këshilluar që të flihet gjumë në krahun e djathtë, pasi kështu nuk ushtrojmë tension në anën e zemrës
Bien këmbanat në Romë, Chelsea dëshiron Dzekon që në këtë merkato Chelsea ka kthyer radarët drejt sulmuesit të Romës, Edin Dzeko. Premium Sport raporton se Blutë e kanë studiuar trans
Chelsea në ndjekje të mbrojtësit brazilian të Romës Trajneri i Chelseat, Antonio Conte e dëshiron me çdo kusht mbrojtësin e majtë brazilian të Romës, Emerson Palmeiri Ch
Juventus shumë pranë mbylljes së marrveshjes me 21-vjeçarin e talentuar Sipas Calciomercato, zyrtarët e Zonës së Vjetër shpresojnë të sigurojnë shërbimet e mbrojtësit të majtë të Hellas Verona
Skuadra e madhe angleze kërkon mbrojtësin shqiptar Mediat në Spanjë raportojnë se zgjedhja e Liverpoolit për mbrojtjen është shqiptari i cili luan për kombëtaren e Danimar
Kamza prezanton ish-lojtarin e Luftëtarit Flitej prej ditësh për një kalim të tijin te Kamza por tashmë gjithçka është zyrtare. Vangjel Zguro është futbollist
PSG shpreh interesimin për mbrojtësin e majtë të Juventusit Paris Saint-Germain thuhet se është i interesuar për mbrojtësin e Juventusit Alex Sandro, por çdo transferim do të zhvil
Vllaznia i rrëmben mbrojtësin e majtë Flamurtarit Mbrojtësi i ri i Flamurtarit, Ergis Mersini është blerja më e re e Vllaznisë. Anësori ka mbërritur sot në Shkodër, ku ka
Pse nuk duhet t’i mbani byzylykët në dorën e majtë Aksesorët janë shumë të preferuar nga pjesa më e madhe e femrave. Por sipas mjekësisë tradicionale kineze në kyçin e
Qentë endacak sulmojnë tre persona në Shkup Qentë endacakë kanë sulmuar mbrë tre persona në lokacione të ndryshme në qytetin e Shkupit. Rasti i parë është paraqitu
Kruarja e dorës, shpjegimi tregon nëse do jepni apo do merrni para Çfarë fshihet pas kruarjes së dorës së majtë? Po e djathta? Ka shumë bestytni që mbizotërojnë në kulturën tonë, por n